Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ebbe a nehèz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebbe a nehèz helyzetben az èn helyembe ? Bővebben lent. 👇⬇️📩

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek !


Eléggé komplikált az én problémám.

De tudom hogy sok ember már előttem jár jóval ebben a tèmával ès meg is oldotta ezt a helyzetet.

Illetve tudom vannak pszichológia szerető emberek akik pont fel ismerik az adott tematikát s tippet avagy tanácsot tud nekem adni.

De Szimplán egy tapasztalt NŐ avagy FÈRFI is tud releváns segítséget avagy támpontot adni hol is kezdjek neki.


Bele is kezdek !

Mert NEM lesz RÖVID előre tudom hogy valakinek ez nem fog tetszeni!

(rövidebbre is tehetnèm a storyt ez igaz,de nekem így jobb)


Elsőnek is !!!


Èn egy 24 èves átlag csendes tiszta szívű s lelkű de picit csibèszes srác vagyok.(Sok gonddal.)


Mindig is komoly kapcsolatokba voltam(3db) nem szeretem az egy èjszakás kalandokat.


Így ebből adódóan nem sok nő tipushoz èrtek !


Jelen esetben !


Ismerkedek egy lánnyal

Mèg nem erősödött meg a kapcsolatunk hogy találkozzunk is.(nem vagyunk közel egymáshoz.

A lány nem bírja az autózást nekem kelle mennem)

A lány 20 èves ès mèg nem volt soha kapcsolata csókolózásig jutott kissè vissza maradott nem èrett a korához kèpest nem mer magába menni sehová szüleihez erősen ragaszkodik.


A fő problèmám amièrt kèrem a segítségeteket !


Az èrzelmeit nem adja àt nekem !

Nem nyílik meg

Nem szereti az èrzelmeskedèst

Nem szereti ha èrzèsekről van szó

Nem mondja el hogyan is èrez.

Magába folytja az èrzèseit.

Ès falakba ütközöm

Próbáltam nagyon gyengèden

Póbáltam már határozottan

Normálisan szèpen-csúnyán de nem tört meg a jèg.

Nagyon makacs ön fejű ès hirtelen haragú

Nagyon be tud tartani...azt jelenti ink nem beszèl velem napokig csak ne kérjen számon s ne kèrjen bocsánatot ha nagyon csúnyát vág a fejemhez

Sokszor rosszul esik amiket tesz avagy mond.



Sokszor van düh rohama

Ideges frusztrált

Mondta kicsinek se szerette ezt az èrzelmi dolgokat

Ha le írtam mennyire fontos mennyire szerethethő stb azt kaptam ne legyek nyálas mert nem szereti

Azt Kèrdeztem már tőle,

hogy akarja akkor a kapcsolatot èrzèsek nélkül ?

Mondom egy kapcsolatnak ez az alapja.

Meg bízva el mondjuk egymásnak mit èrzünk ki milyen lèlekkel van s èl.


Tudja hogy fontos.

Ès vannak èrzèsei de azt sosem fogja el mondani se ki mutatni...🤷‍♂️


Elèggè karakáns főnök tipusú nő lenne !

Nem ő a legèlesebb kès a fiókba csak van nèmi önbizalma külső szemmel ez jön le.

Kemèny ès sokszor flegmatikus

Nem szoktam rá hagyni semmit

Nem hagyom hogy el szálljon tudja hogy hol van a normális értékrend.

Sokat veszekszünk ez miatt !

Nèha elèggè rossz vège szokott lenni.


Ezèrt vagyok tanácstalan

Úgy èrzem nincs nálam a meg felelő kulcs ami nyitná az ő lelkèhez vezető kaput.

Úgy érzem mintha le dönthetetlen falakba ütköznèk.


Kèrlek.nők !

Lányok !

Adjatok betekintést a női gondolkodásba picit hogy miért lehet ő ilyen ?

Jobban meg szeretném érteni hogyan is működik ez.


Tényleg aki tud ehhez normális és pozitív építő jellegű dolgot írni s mondani az Ne tartsa magába !

Hogy èrjem el hogy meg nyíljon nekem ?

Bízzon bennem.

Ne legyen ennyire zárkózott

Magába tartós tipus ?

Nem normális az a rideg èrzelem kimutatás mentes viselkedès.

Nem bízik a fiúkba azt mondta

De azt is hogy èn soha nem szolgáltam rá de mèg is ilyen velem.

Ès ő ilyen..... nem szereti ki mutatni az èrzelmeit

De egyúttal van amikor szereti sajnáltatni magát

Akkor panaszkodik.

De semmi több....


olyanról szó hogy mennyire vagyok neki fontos ?

Mit érez ?

Mièrt rossz a kedve ?

Mièrt ideges

Miért Szomorú

Mièrt kedvel nagyon

Mit szeret bennem

Stb stb...ilyenről alig-alig.. vagy szinte nem volt szó

lelkem fázik mert az aki fel tudná melegíteni az nem gyújt lángot nekem !

Én mint férfi vagyok olyan érett hogy tudjak az érzéseimről beszélni hiszen fontos egy egészséges kapcsolat felépítéséhez elengedhetetlen.

Az előző barátnőim mind idősebb és érettebbek voltak az érzelem megbeszéléséről és kimutatásával nem volt semmi probléma.

Így nekem jelenleg nincsennek meg azok a képességek azok a pszichológiai eszközeim amivel rá tudjam venni hogy a lelkében életre kelt érzelmeket ne fojtsa magába


Ti mint tapasztaltabb előre járóbb emberek !

Akik már voltak ilyen helyzetben

És azokhoz is szólok akik ezzel a problémával már szembekerültek

Tippeket segítségeket Nagyon szívesen elfogadok komoly helyzet mivel van egy fiat nő aki érzelmileg kis híján analfabéta.és szenved az életben és ez miatt kapcsolat sem alakul ki köztünk ez megöli az egész fejlődését a kapcsolatunknak.

Ès csak szenvedünk én is, és ő is.

előrelépés még nincs.


Honnan kezdjek neki ?

Mi a tippetek ?

Milyen tanácsokkal tudnátok segíteni ?

Aki volt már ilyen helyzetben Nagyon szívesen meghallgatom az ő sztoriját az ő élethelyzetét hogy hogyan került ki ebből

Vagy ilyen hasonló nővel hogyan is jutott egyről a kettőre !????


Szerintem már mindenki érti hogy mit szeretnék és hogy mi a baj!



És tényleg a normális építő jellegű segítséget És tippeket történeteket

Iránymutatást

Előre is szívből hálásan köszönöm ! 🫶🙏🏼😇



#magába fojt #érzelmi analfabéta #Èrzelem kimutatás #Nem szereti kimutatni az érzéseit #Elnyomja az érzéseit #Magába tart
2023. febr. 6. 02:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

"Hogy èrjem el hogy meg nyíljon nekem ?

Bízzon bennem.

Ne legyen ennyire zárkózott

Magába tartós tipus ?"

Az még nem jutott eszedbe, hogy véletlenül te vagy túl sok? Rázúdítod magad valakire meg érzelmeskedni akarsz egy majdnemhogy idegennel.

Mit tárulkozzon ki neked? Vagy te minden jöttmenttel a bizalmas dolgaidat tárgyalod?

Úgy beszélsz, mintha már olyan nagy valami lett volna eddig, hogy benned bíznia kéne.

Nagy érzelmeket vársz a semmire.


"Nem hagyom hogy el szálljon tudja hogy hol van a normális értékrend."


"Nem ő a legèlesebb kès a fiókba"

Felsőbbrendűnek tartod magad, ledegradálod őt.

Ne csodálkozz, hogyha napokig nem ír, azon kéne inkább csodálkozni, hogy még egyáltalán ír...


"Nagyon be tud tartani...azt jelenti ink nem beszèl velem napokig csak ne kérjen számon"

Mert már ki van a pin_ja veled.

2023. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, de egyertelmu hogy veled is van gond...
2023. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1.

2.

3.

Nagyon köszönöm az értékelhető normális építő jellegű válaszaitokat ! 🙏🏼😇


Ti igazán át láttátok a helyzetet és tényleg arra adtok útmutatást ami helyes !


Nem egy kép ez által tisztábban látok egy picit És ez egy nagy segítség köszönöm nektek 🙏🏼🙂

2023. febr. 6. 13:00
 14/14 A kérdező kommentje:

Így visszaolvasva a kérdésem és a problémámra keresendő választ kicsit félreérthetőnek tűnik.

Főleg ha eleve Rosszmájúsággal közelítsük meg az egészet....khmmm !!!!!


Nem akartam nagyon a gyökerekhez visszahúzódóan elmesélni az egész kapcsolatunkat ès ismerkedésünket !


Főképpen maga a lánynak a gócpontjaira és lelki akadályaira fókuszáltam !

Erre kerestem a választ és a segítséget tippeket kértem rá


Aki volt már ilyen helyzetben és aki átlátja és aki tapasztaltabb ebben !


Nyilván egy pszichológus tudná kellően le bontani gyermek tramuáig visszamenőleg

feltérképezni ezt az egészet

Nyilván szóba se jöhet az ilyen...

Pedig sosem gond jól megismerni önmagad hogy mik a gyengeségeid És mik azok a múltbeli történések ami által így formálódtál amilyen jelenleg vagy.



Nem érzem magam felsőbbrendűnek és nem alacsonyitom le nem degradálom ès nem terrorizálóan viselkedek vele !



Ő is mondta hogy zöldfülű mèg az élethez hiszen nagyon kevés behatás érte az életben.


Mivel mègis ezek ellenére eléggé karakán típus

Szeret okoskodni ès nagy szavakat használni (átmeneti èrzèsek miatt Örökre...soha..vègleg...mindig stb !

Ezt nem hagyom rá.


Legtöbben tudjuk milyenek a mostani fiatalok 18-21 èvek főleg flegmatikusak És könnyen átesnek a ló túloldalára

Könnyen fel szökkennek és a felhőkön akarnak járni.

Tudom hogy nem kötelező.

De én vagyok az az ember aki a felhő járkálás helyett visszahozom hogy a földön járjon ink... Ne a mesevilágban legyen.

És hogy mi a normális értékrend ?

(Tisztelet, meg becsülès, az idő fontossága ès drága èrtèke ,szeretet oda figyelès ès hogy a barátság és a szerelem szó erős jelentèsűek)

Egyszóval normális értékrend !


(Őszintén szólva úgy érzem nem eléggé egyértelmű a kérésem hogy aki tényleg átlátja és volt már ilyen helyzetben Az ossza meg a gondolatait az érzéseit az esetleges példázatát a történetét aki érdemlegesen tud válaszolni.)

Mert nagyon úgy fest olyanok is okoskodnak felettem akiknek ugyanennyire segítségnyújtásra lenne szükségük csak mèg nem látják ennek a szükségèt....de ez teljesen más tèma nem konzekvensen köthető ide


És akik azt mondják hogy velem is probléma van nyugodjanak meg s ne aggódjanak értem... 🙂

Mint minden ember én se vagyok tökéletes !

Ezzel tisztába vagyok így tudom mi a probléma velem milyen gyengeségeim és milyen erősségeim van mire vagyok hajlamos dolgozom magamon is mindig van bennem önértékelés és ön vizsgálás miben vagyok rossz Mit tettem ami jó És mit tettem ami rossz minden napomat Úgy látom hogy átgondolom hogy mi az amit jobban is megtehettem volna

És mik azok a dolgok amiben túlzásba estem

Engem az ego Nem folyt meg nem félek bocsánatot kérni és nem félek beismerni az esetleges hibáimat !

És itt be is fejezném ezt a személyes rólam szóló immanenciális demagógiát.

Hiszen most nem rólam van szó.


De ahogy a fentiekben is írtam visszaolvasva nekem is kicsit félreérthető lehet !

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

Így hát......👇👇

Egy picit kitérek azoknak a kedvéért akik azt hiszik hogy idegenek vagyunk és teljesen leamortizálom a nőt

Azok kedvéért akik úgy gondolják hogy túl nagy elvárásaim vannak a nővel szemben miközben szinte sosem találkoztunk és nem is ismerjük egymást mert csak egy idegenek vagyunk......



Nos mi már nagyon régóta ismerjük egymást volt egy időszak Mikor ő keresett és bennem találta meg azt az embert akivel a legjobban el tud kellemesedni

Ebben az időszakban sokkal kedvesebb volt amikor még tényleg a felszínes beszélgetések közt elkezdtünk mélyülni egyre jobban meg szerettük egymást kedves volt nagyon odafigyelő és próbálta az érzéseit megosztani velem sok problémák adódtak neki

Szülei harcolnak a pénztelenség el néha.

Kérdezte hogyan tudna segíteni nekik és mi is a pénzek az értéke valójában hiszen én sose dolgozott még én meg jelenleg is dolgozom adtam tanácsokat tippeket neki hogy könnyebben kezelje ezt az egészet.

Volt temetès halál stb.

Nagyon rosszul viselte de én mellette voltam és kifejezte érzelmeit hogy milyen jó hogy ott vagyok neki mint támasz mint segítség.


Aztán ugye múltak A hetek a hónapok meg szerettük egymást és bevállaltuk azt hogy jobban megismerjük egymást hogy egy kapcsolat tudjon kialakulni.


És ahogy komolyodott el a kapcsolatunk egyre jobban be feszült.

Lett volna kétszer alkalom találkozni de mondta hogy inkább ne....

Én dolgozom plusz nekem is megvannak a magam kötelezettségei neki könnyebb hiszen anya apa dolgozik ő is szeretne dolgozni de még nem jutott el oda.


Itt van köztünk egy kis szakadék hiszen nem érzékeli bizonyos dolgoknak a súlyát.

(Munka,pènz,ès hogy milyen fontos az idő)


És végül hosszas heteken keresztül eljutottunk oda hogy hát láttam milyen is a lelke Nagyon zárkózott és elfojtja az érzéseit és ez miatt megyek neked a kapcsolat ez miatt nem tudunk szintet lépni a találkozás megbeszélések mind nagyobb szinten lévő feladatok és most nincs még nem tartunk ott de nagyon bízok abban hogy a kellő kitartás és a kellő kedvesség a kellő odafigyelés meghozza a maga gyümölcsét és lesz egy olyan pont ahol megtörik a jég és nekem ki tudja magát fejezni és komolyabb érzelmeket is át tud adni és meg tudjuk beszélni



Az első hozzászóló nagyon megfogta a lényeget és igazat adok neki már késő túl sok energiát és időt öltem bele Nem tekintem ördöglakatként


Inkább csak nagyon szeretném szeretni.....


El kellett volna engedném már rég és életrevalóbb egyszerűbb normálisabb lányt találni De könnyű leírni ezt hiszen a mai világban a lányok az internet is a és a közösségi média annyira el deformálta őket a normális megnyilvánulás és a normális értékrendek től annyira távol vannak amivel már én akármilyen rugalmas is vagyok nem tudok Teljesen azonosulni.

Szinte minden nővel küszködni kell és minden nő majd csak ugyanilyen kemény dió ezt a lányt azért szeretném mert Nagy vonalakban nagyon magamhoz érzem sok mindenben hasonlítunk egyszerű életformát képvisel(már amennyire lehet egyszerű a mostani élet) mint én hiszen az egyszerűségben rejlik a legkönnyebben megszerezhető boldogság és öröm !

Külsőleg is belsőleg is jó lenne az a lány csak az érzelem kimutatása És ha magába fojtás miatt jelenleg meg rekedtem vele.

Csak szimplán egyszerűen akartam volna olyan tapasztaltabb és hozzáértő emberekkel beszélni akik relevánsan tippeket ès tanácsokat tudtak volna adni

Vagy esetlegesen elmagyarázni hogy valójában hogyan is kell kezelni az ilyet

ennyi az egész....

És még egyszer köszönöm az első három válaszolónak ők igazán át látták a írásom és a jelenlegi helyzetet ment a zöld pacsi nektek 🙏🏼😉😇

2023. febr. 6. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!