Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban miért hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban miért hiszi a nő azt hogy megteheti azt amit a párjának nem néz el?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint késés, beszólogatás, a háta mögött való kibeszélés, nem megbocsájtás és az indokolatlan veszekedés, hisztizés.

2023. febr. 6. 09:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy miért jellemzi a nők jelentős részét ez a viselkedés, mi áll mögötte?
2023. febr. 7. 11:14
 12/19 anonim ***** válasza:

#6

Nem értem mire a lepontozás. A válaszomban nem a saját álláspontom írtam le, hanem arra reflektáltam, ami a kérdés volt.

Azért viselkedik így valaki, mert kettősmércével mér. Vagy, ha úgy tetszik más szemébe a szálkát...

Ez mindkét nemnél elő fordul, személyfüggő jelenség. Az önkritika hiánya.

2023. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11) Nem ismered a nők jelentős részének a viselkedését egy párkapcsolatban.
2023. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az ismereteim a saját és a környezetemben élők és közeli ismerőseim példájából merítem.
2023. febr. 7. 21:49
 15/19 anonim ***** válasza:
Azert is van kulonbbseg mert a nok tobbseget maskeppen neveltek fel mint egy ferfit.
2023. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző a nők jelentős részére - egy részükre, ugyanolyan arányban, mint férfiaknál. Férfit is ismerek nem egyet, aki úgy vélekedik, hogy "az alap, hogy én a haverokkal elmegyek hetente egyszer szórakozni, de te nem mehetsz el, mert biztos megcsalsz" vagy "neked kell otthon maradnod a gyerekkel mindig, mert te vagy az anyja"...
2023. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#14 Szerintem csak férges az agyad, és a férfiakat preferálod emberileg, ezért minden rosszat amit a nők csinálnak, ezerszer rosszabbnak/gyakoribbnak látsz, míg a férfiaknak nincsenek hibáik a szemedben (vagy ha vannak is, akkor elhanyagolhatóak)


Csak azért mondom ezt, mert én is ilyen vagyok, csak a nők felé (bár bennem legalább van önkritika ilyen téren).

Nagyon tudatosnak kell lennem ahhoz, hogy reálisan lássam ezeknek a férfiaknak a viselkedését, mert mindig amikor olyan irritáló kis apróságokat csinálnak, mint amiket leírtál a kérdésben, ösztönösen forgatom a szemem, és azon gondolkozom, miért nem hagyja már ott a barátnőm/unokatesóm ezt a lecsúszott tahót.


👍

2023. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16) ugyanezt látom.

"Én nyilván leiszom magam a haverokkal kéthetente, de mekkora szégyen, ha egy nő részeg."

"Persze, hogy volt N+1 egyéjszakás kalandom, de nem kéne olyan nő, akin már többen átmentek (bónuszpont a kifejezésért) előttem."

"Szégyen, hogy mai nők már főzni sem tudnak, mondjuk én sem, de az más."

2023. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18. Az a szegyen ha tudsz a no meg nem.. az ultra gaz.. es amikor azt mondja hogy tud hat egy hagymat dem tud uvegesre piritani rendesen jo hofokon.. utana kostolgatod az etelt de nagyon nem olyan ize mint am8lyennek lennie kellene.
2023. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!