Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem költ rám. Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem költ rám. Jogos ez, egy majdnem 1 éves kapcsolatban amikor megtehetné? én van, amikor mondtam neki, nem tudok magamnak egy telot sem feltölteni, ő meg másnap közli, hogy venni akar magának egyet 20 ezerért.

Figyelt kérdés
én nem a pénz miatt vagyok vele, de ez nem durva?
2010. jan. 26. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a párod hamarabb ütné bele az orrát a falba,mint a farkát,remélem érted...!
2010. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

az ő hozzáállása más, mivel más nevelést kapott. nem nagyon lehet azzal mit kezdeni, hogy ki hogyan kezeli a pénzt. exbarátnőmnek pl amikor mondtam, hogy néha úgy érzem, hogy nem becsülöm meg eléggé a szüleimtől kapott pénzt, elmagyarázta, hogy az ő szülei bezzeg őt megtanították, hogy ne szórja a pénzt. Ennek ellenére 2 hetente vett 20-30 ezerért ruhákat magának.

ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenkinek más ezekhez a dolgokhoz a hozzáállása.

amúgy szerintem a szitu amit leírtál, egyáltalán nem para. attól, hogy nem tudod feltölteni a telefonod pár hétig, nem fogsz világgá menni

2010. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene téged kitartania? NEm a felesége vagy, a saját pénzét miért költené rád? Kisebb ajandék még belefér, de eltarttatni vagy pénzeltetni magad - erre egy elég közismert kifejezés illik.


(Az elsö javaslata meg méginkább az ilyen szemléletre mutst - szex akkor, ha fizet.)

2010. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem a kitartásról van szó, de ekkora zsidó hogy lehet már? mondom ezt fiuként. Egyébként ez gondolom nem csak feléd irányul.
2010. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

nem, az a durva ahogy te ezt lereagálod, nem vagy a felesége, egy forintot nem köteles neked adni.


21/N

2010. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Ki beszélt itt kötelességről? ez inkább megalázás 23/f
2010. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Hát azt tudod,hogy hoszzútávon gáz lesz?Pl ha összeházasodnál vele,1 ft-ot nem adna fodrászra,cipőre,miután a gyerekre költötted el minden pénzed,egy tipikus kisgyermekes topis igénytelen anyukává válnál.Gondold meg,ha ilyen smucig...Ki akar egy ilyennel lenni?Szerintem übergáz,h 20ezreket költene a telójára,közbe te meg nem tudnád őt hívni.Én rosszra gondolnék egyből.Nem akarja hogy hívogasd?????

A párom jómódú,én is,és szívesen feltöltjük egymás telefonját.Hálisten azonosak az anyagiak..veszünk egymásnak apróságokat,és nagyon tudunk neki örülni:)pedig semmis dolgok..általában mindent ő fizet,ha megyünk valahova,ez így van jól.Ha nem lenne pénze,akkor mennénk biztos a parkba sétálni,annak is örülnék.

2010. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

miért várod el tőlle? te gondolom fordítva is ezt tetted volna..... még semmi kötelességed nincs felé és ugyanígy fordítva!!!! nemh. örülnél h. szeret de te ezt úgylátom nem becsülöd már más is kell tőlle! jó tudom a pénz is fontos mert nem mondom h. nem! de ha annyira izgat ez az egész azt negyon tudom sajnálni ahelyett h. itt a gyik.-on írosgatol kérdéseket inkább köldj neki e-mail.tmivel az ingyen van és még vidámabb is!!4vagy nem is tudom!! én számopmra egyértelmű h.nem a pénz miatt kell együtt lenni amásikkal és az ő pénze még nem kötelezi semmi arra . adjon neked belőlle!! és nem érezted magad cikin mikor mondtad neki h. nincs pénzed azaz céloztál h.feltölthetné a telód!!!??? nah ezt tartom szánalmasnak!!!

bocsi!

nyugodtan pontozz le!!!

2010. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Leégne a bőr a képemről, ha elvárnám h a pasim vegyen nekem vmit, vagy töltse a telefonom stb. Ha pasi lennék és a csajom ilyesmikkel állna elő én tuti elkezdenék gyanakodni, hogy csak azért van velem, hogy minél több pénzt lehúzzon rólam. Nem fejőstehén, hanem a barátod. A saját szükségleteidre való pénzt teremtsd meg magad.


23/L

2010. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
én barátnőm olyan szegény volt mint a templom egere:) tehát joggal elvárhatta,hogy meghívjam egy-két dologra,még tv-jük sem volt,a zenét mobilon keresztül halgatták!
2010. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!