Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez: Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez: Barátnőm sokkal okosabbnak tart engem magánál ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, éppen hogy nem a tini párkapcsolatok kategóriába írtam, mivel már nem vagyunk tinik, de nagyon fiatalok.


Barátnőmmel most már fél éve vagyok távkapcsolatban, már többször említette hogy mennyire vonzó számára hogy mennyire okos vagyok, de van amikor inkább úgy fogalmazza meg hogy túl okos vagyok neki.


Persze, általában magasabb az intellektusom, mégis szerintem ettől függetlenül szeret(het)jük egymást.


Eredetileg nem a "párlapcsolati problémák" kategóriába akartam tenni, mert nincs igazán nagy baj ebből, de mégis elgondolgodtam ezen.



2023. febr. 6. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

3 eset lehetséges:


1. Valóban okos vagy.

2. Téved a barátnőd, nem vagy olyan okos.

3. Nem vagy annyira okos, de ő még kevésbé okos, mint te

2023. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt akarja elhitetni veled, közben manipulál ^^♣
2023. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez tényleg megért egy kérdést?
2023. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Általában jobban érdekelnek engem értelmiségi tartalmak és inkább mérlegelni szoktam az oldalakat és ebből alkotni a véleményemet.


A manipulációval kapcsolatban egyszer megdöbbentően viccelt erről az egyetemi tanulmánya kapcsán.

2023. febr. 6. 11:49
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Én is elég értelmesnek számítok, nagyon szeretek tudományos témákról beszélgetni, épp ezért én nem tudnék butább párral lenni. Olyannal meg főleg nem, aki kevesebbnek érzi magát. Abból eddig mindig az lett, hogy elhagyott egy vele egy szinten lévőért…egy kapcsolatban egyenrangúnak kell lenni ilyen dolgokban. De én nem te vagyok, ha neked így is jó, legyél boldog vele.
2023. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem soha nem az az okos aki vmi tudományt ismer, hanem aki tudja az igazsagot amikor hazudok, nem lehet átverni, rá is érez dolgokra es mindenkiben olvas, esetekben mindenkit tud manipulálni is.


A kérdés a te bnődnek mit jelent az ha vki okos.

2023. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Én olyanra mondtam egyszer akit nem tudtam átverni hogy "okos!;)"

Meg nekem nem egyszer írták is mondták is hogy én veszélyesen okos vagyok velem vigyazni kell.l, de azt is társadalmi kontextusokra értették. Pl egy kulfoldi törökről a tudta nelkul 2 perc alatt megtudtam minden adatát amit akartam. Szemelyesen. Ő is mondta hogy velem vigyazni kell, túl okos vagyok.

2023. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
#6 tök ideális kapcsolat, te hazudsz, ő manipulál…
2023. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Ne fekete fehérezd le.

Amikor vki bennem szavak nelkul kéoes olvasni azokat tartom en okosnak. Nem feltetlen hazugsag es a hazugsag sem feltetlen rosszindulat amugysem.

Egy exem pl amikor filmet neztunk es elnevettem magam HELYBŐL tudta hogy marhára nem a filmen röhöfök hanem bevillant valami. Es helyből vagta azt is hogy mi. Le is reagalta azonnal.

Es mindezt annyibol csak, hogy nevettem egyet.

Hu de tudnék mesélni olyanokrol is amikor totál kilogikaznak valamit es igazuk van. Azt nem tudják csak hogy JÓL logikaztak ki valamit itt van csak a kiskapu hogy meg tudom kavarni. Mert nem hisz magában mert csak logikai gondolatmenete volt bizonyitékok meg sehol.


Annyira imádom mikor valakinek vág az esze, nagyon imádom es baromi ritkák az ilyen pasik :(😭

2023. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy okosabbnak tart, lehet hogy az is vagy. Ha titeket ez nem zavar, akkor nem gond. Engem zavarna, ha a párom jóval butább mint én, de ha neked így jó, akkor nincs nagyon erről mit beszélni.
2023. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!