Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez: Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez: Barátnőm sokkal okosabbnak tart engem magánál ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, éppen hogy nem a tini párkapcsolatok kategóriába írtam, mivel már nem vagyunk tinik, de nagyon fiatalok.


Barátnőmmel most már fél éve vagyok távkapcsolatban, már többször említette hogy mennyire vonzó számára hogy mennyire okos vagyok, de van amikor inkább úgy fogalmazza meg hogy túl okos vagyok neki.


Persze, általában magasabb az intellektusom, mégis szerintem ettől függetlenül szeret(het)jük egymást.


Eredetileg nem a "párlapcsolati problémák" kategóriába akartam tenni, mert nincs igazán nagy baj ebből, de mégis elgondolgodtam ezen.



2023. febr. 6. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

*azt nem tudják csak hogy jól logikázták ki, valoban igaza van(mert nem tud semmire alapozni nincs bizonyiték csak a saját gondolatmenetei), ezért tudom csak megkavarni.

De millio meg egy képtelen ilyen logikai gonfolatmenetekre sajnos.

2023. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 persze, az is okos ember, akiről te beszélsz, ugyanakkor az okos emberek általában szeretnek politikáról, csillagászatról meg bármilyen értelmes témáról beszélgetni, butákkal viszont általában csak celebekről lehet, meg arról, hogy milyen szemét a főnök :D Szóval érted? Én erre értettem azt, hogy nem tudnék nálam sokkal butább emberrel lenni, mert nem lenne közös témánk.
2023. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Csillagászat stb mindenről tud ilyenekről beszélni. Csak ezek nem mozgatják meg az agyat, nem izgalmas.

Kepzelj el egy unalmas embert a párodnak aki mellett ásitasz, meg olyat aki mellett már gondolkodnod kell mit miért mondott ezzel mit akart, vajon mit lát ő amit en nem mit tud ő amit nekem nem ad át. Ugy megmozgat kicsit:)

2023. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
*mindenki tud ilyenekrol beszélgetni
2023. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi magát egyenrangúnak.
2023. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"van amikor inkább úgy fogalmazza meg hogy túl okos vagyok neki."


Még nem ismeritek egymást eléggé.

Az is lehet, hogy nem akar már tovább távkapcsolatban lenni veled.

2023. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%

#14

Nem, nem tud mindenki értelmes témákról beszélgetni, vagy ha próbál is, akkor csak hülyeségeket mond, amiknek közük nincs a valósághoz.

2023. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

@15 ezen hogy változtathatunk? Én szóvá tenném és talán ma vagy holnap megkérdezném tőle hogy ő ezt hogy érzi és látja, mert már sokszor mondta hogy mennyire szereti hogy ilyen vagyok


@16 igen, én úgy érzem hogy még van mit megismerni egymáson, és többször említettük mindketten, hogy mennyire hiányoljuk egymást, hogy milyen jó lenne tényleg együtt élni, stb. viszont nem nagyon reális, hogy összeköltözünk mostanában, de két hét múlva meglátogatom.

2023. febr. 6. 12:49
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő a buta szerintem és lehetséges neked van atlagos inteligenciad.
2023. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!