Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket flusztrálna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket flusztrálna ha egy pasi túl "imponáló"?

Figyelt kérdés

Csak egy pár mondatban leírom a tapasztalatomat. 1 albérletben élek 4. éve, másod magammal. Én is és az albi társam is úgymond "nőtlen". Egyetemről ismerjük egymást, mindketten mérnökök vagyunk, én még még diploma előtt állok, lakótársam már dolgozik. Lényeg a lényegtelenben, megfordult már jó pár csaj itt az albiban, több kevesebb időre, és azt tapasztaltam hogy néha nagyon flusztráltak a lányok, én is és az albitársam is nagyjából értünk mindenhez...technikai dolgok ok, de a napi politikán át a női betegségeken keresztül...mindenhez hozzá tudunk szolni :D... Főzünk, mosunk, takarítunk, mindég rend van, albi társam még varrógéppel is tud varni...XD. Visszatérve a lányokhoz, kerülnek fordulnak a lányok itt, csak 1 sem akar megmelegedni itt... olyan citromba harapott arcokat szoktam látni mikor nekiállunk főzni, a csaj meg itt van és pislog, aztán ha elkezdünk dumálni is valamiről tuti az van mindég hogy a hölgyemény ki sem tud bontakozni rendesen, utána meg meg megy a sértődés, hogy mi milyen "izék" vagyunk..


Nem is tudom mit kéne tenni hogy állandó kapcsolatunk legyen... tettessük a hülyét, hogy egy pörköltet nem tudunk megcsinálni? meg hagyunk mosatlan cuccot halmokban tipikus pasik legyünk?, Jah meg ne foglalkozzunk az ilyen kijelentésekkel: Napóleon Hitlerrel csatázott...stb.

???????????????????????


2010. okt. 4. 18:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj, csak légy "szerény"...:) valószínűleg az nem tetszik nekik, hogy úgy érzik, túl feltűnően művelitek mindezt, kicsit néha maradj a háttérben, vagy csak mindemellett légy nagyon figyelmes, figyelj oda a lányra is. az emberek nehezen viselik, ha valaki a "topon van", miközben ők maguk nincsenek.
2010. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

:DDDD


Egyszerűen válasszatok olyan lányokat, akik veletek egy szellemi síkon mozognak és nem érzik magukat hülyének a napi dolgaitoktól :):)

Engem nem frusztrálna, sőt élném a beszélgetéseket, én azt utálom, ha valaki nem tud valamihez hozzászólni, vagy ha hülyeséget magyaráz, félrebeszél. Főzni mondjuk nem tudok, de cseppet sem zavarna ha más tudna, hosszú távon idegesítene mondjuk ha a házimunkát férfi végezné, (abban az esetben persze ha van nő a háznál) ez az én hülyeségem, de nekem ez szörnyen férfiatlan (bocsi, nem bántás meg semmi).


Szóval olyan nőt válasszatok, aki egy színvonalon van veletek és lesz tartós kapcsolatotok :)

2010. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szóval légy figyelmes, ,e gondolj magadról túl sokat és ne ítélkezz az "alattad" állókról.
2010. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
hát igen 2., nem azzal van a baj, hogy van véleménye a kérdezőnek mindenről, és hogy odateszi magát az életben, mert mindez tényleg imponáló, ezért mondom, hogy valószínűleg az előadásmóddal van a baj.
2010. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Dehogy az előadásmóddal van baj, egyszerűen a lány nem tud hozzászólni. Ne haragudj, aki Napóleont és Hitlert egy csatába sorolja az szerinted jogosan szidja őket, hogy bunkók, ha beszólnak?
2010. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Milyen lányokat szoktatok ti oda bevinni?
2010. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ez a dolog "imponáló" a csajoknak?
2010. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Gondolom onnan, hogy ez nem lehet negatívum. Egy diploma előtt álló és egy diplomás dolgozó férfi, aki tisztában van a világ dolgaival, a politikával , vannak céljai, nem egy elesett önsajnáltató valaki, akinek még konyít is valamit a háztartáshoz az nem negatív dolog. Mégis kinek negatívum ez? Szerintem fordított esetben egy férfinek is pozitív ez, nemhogy egy nőnek.
2010. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem mondom, ha elcsattan egy hülyeség a lány részéről, tuti nem marad szó nélkül.. :D Nah mondjuk nem úgy kell elképzelni, hogy tudálékosan felvilágosítjuk mindenről.. :D Csak annyira hogy tudja mit beszéljen, egyszerűen irritáló ha valaki hülyeségeket mond. Pedig nem vagyunk nagyképűek..stb Csak ha valaki "szellemileg" közelebb akar jutni 1 párkapcsolatban hozzám, attól nem tartom vissza a véleményemet, csak ezzel meg az a baj hogyha a csaj tényleg buta, akkor újból és újból szembesül a ténnyel... és az már tényleg zavaró lehet számára. :-/
2010. okt. 4. 19:00
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért szapulsz másokat, amikor még a "frusztrálna" szót sem tudod helyesen leírni...
2010. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!