Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. A háttértörténet annyi, hogy tényleg nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, törődünk a másikkal, ez mind látszik írásban, de legfőképpen a tettekben. Tényleg nincs panaszom semmire. Vannak a lánynak fiú haverjai, akikkel jó, ha 1 hónapban egyszer váltanak pár szót és annyi, de ő nem szokta keresni őket. Ez nem is zavar, mert oké, legyen fiú barátai. Olyan problémám van, hogy mind ezek ellenére is, hogy tök jól megvagyunk és minden rendben van közöttünk, én néha megszoktam tőle kérdezni, hogy írt e neki valaki. És ilyenkor arra gondolok leginkább, tehát az agyamban az fut le, hogy valaki olyan írt neki, akivel nem is szokott beszélni és hogy eltitkolja előlem. Na, tehát tudom, hogy ez nem igaz, mert volt korábban erről egy komolyabb veszekedésünk és megmutatta az összes beszélgetést, hogy kikkel szokott beszélgetni, minden közösségi felületen, minden rejtett tartalmakban stb., csak azért, hogy megnyugodjak és ne gondoljak ilyeneket, mert ez így nem lesz jó. Teljesen igaza van egyébként. A napokban is megkérdeztem tőle párszor, hogy írt e neki valaki, azt mondta, hogy nem, de valamiért nehezen tudom ezt elhinni, pedig, amikor jön hozzám és együtt vagyunk, akkor is a kezébe szokta venni néha a telefont és látom, hogy tényleg senkivel nem beszélgetett rajtam vagy a barátnőin kívül. Szóval ezért kérdezem azt, hogy miért gondolok ilyeneket? Hogy tudnék ezen változtatni, hogy abba hagyjam az állandó kérdezgetéseket, amikor (csúnyán mondva) bizonyíték is van arra, hogy nem szokott senkivel se beszélni. Meg megbeszéltük már azt is, hogy ha rá is, vagy rám is olyan ír, akikkel nem szoktunk beszélgetni, vagy csak egy random ember, arról tudni fog a másik és elmondjuk egymásnak. Szóval, hogy tudnám ezt letenni, hogy tudnék változtatni ezen? 23/F

#probléma #zavar #változtatani
2023. febr. 8. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne erőlködj, úgyis pár hónapon belül szakítani fog veled a kontrollmániád miatt.

Már mi a túróért mondaná el, hogy ki ír neki? A kérdést sem értem, miért teszed fel, semmi közöd hozzá.

2023. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bízni kellene benne csupán, semmi mást...
2023. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/2

Nem fog szakítani, mert minden egyes nap azon vagyok, hogy jobb legyek és letegyem ezt és valamikor sikerül, valamikor meg bennem van. Azért teszem föl a kérdést, hogy hátha valaki kívülről látja, hogy mit miért csinálok, ha már én nem jövök rá. De válaszolni sem kötelező, de köszönöm a kontrollmániás megjegyzést, elgondolkozok rajta és utána nézek.


2/2

Bízom benne teljes mértékben. Ő az egyetlen olyan barátnőm eddig, akiről tényleg eltudom mondani, hogy bízok benne és őszinte. Csak magamat nem értem, hogy akkor miért csinálok ilyeneket és miért gondolom túl sokszor a dolgokat.

2023. febr. 8. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt tudtad, hogy a szád mozgását és az azon kiadott hangokat te irányítod?
2023. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bíznál benne főleg úgy, hogy még bizonyítékok is vannak, akkor nem lennél ezen fennakadva egyáltalán.

Vedd tudomásul, hogy ha megakar csalni úgyis megteszi hiába is tennél bármit és azt is, hogy az önbizalomhiány romboló hatással bír.

Ha nem akarod elvesziteni, akkor lépj túl önmagadon. Nem ad indokot bizalmatlanságra, akkor ne krealj vagy kombinálj.

2023. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ne hazudj saját magadnak. Ha bíznál benne akkor nem csinálnád ezt. Meg milyen dolog már az hogy valaki ráír idegen is akkor azt közölni kell? Még is minek? Semmi közöd nincs hozzá. Tényleg gyerekes vagy és kontrollmániás. Nem kell tudnod hogy kivel mikor beszélget. Ez így nem kapcsolat és én tuti nem is viselném el. Most még a rózsaszín köd van elnézi ezt neked de amint telnek az idők repülsz is ha ezt így folytatod.
2023. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizalom minden kapcsolat alapja.

Ha az nincs meg 100%-ban, akkor nem lesz hosszú életű.

Nőlj fek a témához, legyél őszinte, tisztességes, és persze járj nyitott szemmel.

Gyanakodás belefér, de ésszel.

2023. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!