Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy mások előtt egy ideig még tartsuk titokban a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy csoporttársammal, aki egyébként nem az esetem, de valami megfogott benne és gondoltam adok neki egy esélyt.

Viszont a barátnőim szerint nyomi és mindig nevetnek rajta és azon is poénkodnak, hogy bejövök neki (mert eléggé látszott rajta) és hogy nem is értik mit képzel magáról.

Ők nem tudják, hogy én közben összejöttem vele, de most hogy kezdődik az új félév egyből kiderül a dolog. Én egy kicsit elbizonytalanodtam és nem akarok ciki jeleneteket, ezért jobb lenne, ha titokban lehetne tartani a kapcsolatunkat legalább addig, amíg felkészítem rá a barátaimat és kicsit megkedveltetem velük.

Csak nem tudom, hogy mondjam ezt el neki úgy, hogy ne értse félre, és ne gondolja, hogy szégyellem vagy ilyesmi. Nem szeretnék jeleneteket, ezért jó lenne ha megértené, és ha szeret, akkor támogat benne. Tudom ez kicsit önzőnek hangzik vagy felszínesnek, de egy kapcsolat amúgy is két emberre tartozik szerintem.


2023. febr. 8. 20:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
1%
Ne foglalkozz a válaszolókkal, csak irigyek rád amiért te népszerű vagy és körberajonganak a pasik. A barátod meg szerencsés és úgy is a lényeg hogy együtt vagytok. Ha ezt nem érti meg, csak azért van veled hogy mások előtt felvágjon veled.
2023. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja itt mindenki irigy, hogy szégyelli felvállalni a barátját, igazad van... meg ezeket a jó barátnőket is irigyli mindenki.
2023. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk szakíts vele az ő érdekében.


Szánalmas kislány vagy még, nem való neked párkapcsolat - mellesleg a barinők is rettenet gyerekesek, de hát ez van.


Csak ne tedd tönkre szerencsétlen srácot.

2023. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem felvállalni, mert nagyon okos és intelligens fiú. Viszont a baráti körömben ezek nem számítanak és megszokák, hogy más típusú pasijaim vannak. Még ha nem is cikiznék nyíltan (nyilván nem tennék) de nagyon kellemetlen lenne a közös programok során, hogy nincs közös témájuk. Ő túl introvertált lenne a társaságba.
2023. febr. 8. 22:34
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
vondd be akkor a beszélgetésekbe. Nem lesz egyszerű, de a barátodról van szó. Muszáj jól éreznie magát.
2023. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
97%
Szégyelled, önző is vagy ráadásul. Kedvencem, hogy még őt hibáztatnád, hogy "jaj hát ha szeret akkor megérti". Mekkora manipulatív p1csa vagy te. Szakítsatok inkább.
2023. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha intelligens, föl tudja találni magát a barátaid között is. Szerintem ezt bízd rá. Ha nem érzi magát jól köztük, akkor úgyis elmondja és legfeljebb mellőzi a közös programokat a barátaiddal. Nem tartom jó ötletnek, hogy előállj neki ezzel a titokban tartással. Értem, hogy attól tartasz, hogy a barátaid majd leszólják, és ez neked rosszul esik majd. Ezen túl kell esni. Minden csoda három napig tart. Lehet, ha ők is megismerik, rájönnek, hogy tévedtek és kedvelni fogják Valószínű, ez lesz egyébként.
2023. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan egyetemen van, hogy még ez megy? :D Általánosban is gáz egy ilyen agymenés, nemhogy ott.

Melyik egyetem ez? :D Onnan tuti nem akarok haverokat XD

2023. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 harebell ***** válasza:
100%

Szóval a baráti körödben nem számít az intelligencia, nem tudnának/akarnának bevonni a beszélgetésbe egy értelmes fiút, akit amúgy "nyominak" tartanak és rendszeresen kinevetnek, mert... mert csendes? Vagy miért is?


És te nem a baráti körödet szégyelled a barátod előtt, hanem fordítva. Nem értem.

2023. febr. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%

Ezt így sehogy ne mondd meg neki, mert ez elég egyértelműen azt jelenti, hogy szégyelled és csak addig vagy vele, míg nem találsz egy "szinteden" lévőt, akit azonnal felvállalsz.


Sajnos tapasztalatból beszélek, bár én nőként álltam a másik oldalon. Igen, szerelmesként megértettem és be is tartottam, hogy se közös kép a közösségi médiára, se kézfogás nyilvános helyen, stb.... Majd messengeres szakítás után 1 héttel kitett egy közös képet egy csajjal profilképnek, hogy ő milyen szerelmes....


Ennyit arról, hogy te bizony szégyelled.

2023. febr. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!