Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy mások előtt egy ideig még tartsuk titokban a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy csoporttársammal, aki egyébként nem az esetem, de valami megfogott benne és gondoltam adok neki egy esélyt.

Viszont a barátnőim szerint nyomi és mindig nevetnek rajta és azon is poénkodnak, hogy bejövök neki (mert eléggé látszott rajta) és hogy nem is értik mit képzel magáról.

Ők nem tudják, hogy én közben összejöttem vele, de most hogy kezdődik az új félév egyből kiderül a dolog. Én egy kicsit elbizonytalanodtam és nem akarok ciki jeleneteket, ezért jobb lenne, ha titokban lehetne tartani a kapcsolatunkat legalább addig, amíg felkészítem rá a barátaimat és kicsit megkedveltetem velük.

Csak nem tudom, hogy mondjam ezt el neki úgy, hogy ne értse félre, és ne gondolja, hogy szégyellem vagy ilyesmi. Nem szeretnék jeleneteket, ezért jó lenne ha megértené, és ha szeret, akkor támogat benne. Tudom ez kicsit önzőnek hangzik vagy felszínesnek, de egy kapcsolat amúgy is két emberre tartozik szerintem.


2023. febr. 8. 20:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
97%

#9

Milyen barátnők?? Ha megtudják, akkor majd kettejükön vihognak.

2023. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

"Ha mégis szétmentek, majd kisírod a vállukon"

Miért sírnám ki? Inkább fordítva. Amúgy is kizárt, hogy ő szakíson velem.

2023. febr. 8. 20:41
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
Akkor együtt kinevetitek.
2023. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp átjön, hogy magadnál kisebb kaliberűnek tartod és bár örülhet, hogy leereszkedtél hozzá, de azért cikinek tartod a barátnők előtt, akkor is, ha nagyon rendes és igazán jófej vagy magad szerint, hogy próbálod megkedvelni. Mégis hogy lehetsz olyannal, akire nem vagy büszke mások előtt?
2023. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
98%

"Amúgy is kizárt, hogy ő szakíson velem."

Persze, hogy kizárt. Hisz örülhet, ha szóba állsz vele, igaz?

2023. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
96%

"Szégyellhetnétek magatokat."

Miért is? Te szégyelled a párod. Hiába nem ismered be. És ne légy biztos abban, hogy nem szakít veled. 😁

2023. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez nagyon gáz. Hogy tudtál összejönni olyannal akit szégyellsz mások előtt?

Ha az én páromat bántaná valaki az többé nem lenne az ismerősöm, se a barátom sőt még lehet a rokonom se.

2023. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
92%

Te se vagy normális. Nehéz lenne úgy előadni, hogy ne érezze, hogy szégyelled, mivel az az igazság. Ha szeret, akkor támogat benne." Nem, te nem önző vagy, ez több annál. Az meg, hogy még neked áll feljebb, hogy ez minden válaszoló látja, még külön gusztustalan. 🤮

"Amúgy is kizárt, hogy ő szakíson velem." Ez meg a no comments kategória. Igaz a mondás, madarat tolláról... Ritka hányingerkeltő személyiséged van, pont mint a barátaidnak. Kérdés, hogy a normális srác mit keres a képben. Mondd el neki, ha van esze, otthagy a fr.ncba.🙏 Remélem, meg általánosba jársz, csak nem olvastad, hogy nem használhatod az oldalt. Talán akkor még van remény, hogy egyszer ember lesz belőled.

2023. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

Barátod a fontos vagy a bsrátnőid?

Na, ha ezt tiztáztad magaddal, akkor tudni fogod a választ.

2023. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%
18-as találta meg a jó szót rád. Hányingerkeltő vagy.
2023. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!