Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azt a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a nők, hogy egy párkapcsolatban elég ha ők csak vannak a férfinek?

Figyelt kérdés
Miért gondolják azt, hogy mindent a férfinek kell belerakni a kapcsolatba, nekik meg csak benne lenni és sodródni ahogy jól esik?
2023. febr. 9. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Egyik nő sem gondolja ezt, jó... Némelyik biztosan, de a nők többsége csak annyit vár el mint amit ad. Ez így fair.

Arra nem gondoltál már, hogy nem a normális nőkkel ismerkedtél eddig?

2023. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy mindegyik. Akkor úgy írtam volna, hogy "Miért gondolja minden nő" :)
2023. febr. 9. 20:43
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem azt írtad akkor, hogy:

"Miért gondolja azt néhány nő?"

2023. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó oké. Azt hiszem feloldottuk a nyelvtani részét. :)
2023. febr. 9. 20:47
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem gondoljuk így. Biztos van kivétel, aki ezt hiszi, de ettől nem kell általánosítani. Pasik között is akad ilyen.
2023. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Aki ilyenen problémázik az hímsoviniszta.
2023. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Fuhh ezt egyszer anyám is megkapta apámtól a szemem láttára.

Aztán a következő hónapban apám rájött, hogy milyen életében először gondoskodnia saját magáról😅

Sőt, még szerencsétlen beteg nagyanyámról is, mert neki is anyám vitte minden nap a főttételt.


Amúgy csak nézőpont kérdése az egész... Ti vesztek egy baszom rózsát 20 havonta egyszer, a társatok meg teljesen el van alélva attól, hogy "huuuuuu milyen romantikus ez a gyurika!! nincs is ilyen férfi mégegy😍😍😍" ti meg meg vagytok győződve róla, hogy "na igen, én teszek többet ebbe a kapcsolatba... bezzeg én sose kapok semmit"

Aztán a pártok kb minden kibszott nap tesz értetek valami figyelmeset, de ez valahogy olyan természetes mindkettőtöknek, mint a lélegzetvétel. Sem a nő nem éli meg szolgálatnak a saját szolgálatát, sem pedig ti. Amit a nő ad, az minden alap, szóra sem érdemes, de amit a férfi ad néhanapján.......Na anélkül nem lehet meglenni.

Ha meg nem látod, hogy mit tesz bele egy nő a kapcsolatba, akkor tehet bele kétszer annyit, azt sem fogod látni. Tehet bele háromszor annyit, azt sem. De vannak birka nők, akik tényleg 100%ot adnak a férfiaknak, amit aztán valahogy csak észrevesztek, és azt mondjátok, hogy huh ez a nő baromi unalmas, nincs semmi személyisége.


Mit mondjon erre az ember, mint azt, hogy a hülyének se kell így kapcsolat..? :D

(abba meg most nem megyek bele, hogy természetesen ez is gond a férfiaknak. mi az, hogy a nők nem akarnak kapcsolatot, miközben ti kangörcsösök vagytok?? elnyomás!)

2023. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez inkább fordítva szokott lenni.
2023. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az önérzeteskedés már megvolt, azt hiszem hiába cáfolnám ezt meg, mert amit én írok, olyan alternatíva nincs, sőt mint kiderült, hímsovinizmus is ezen problémázni. :D


Na de most hogy ezeken túl vagyunk, akkor arra a kérdésre is jöjjön válasz, hogy "Miért gondolják azt a nők, hogy egy párkapcsolatban elég ha ők csak vannak a férfinek?" még ha csak némelyik is. :)

2023. febr. 9. 21:23
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Hm, mert lusta, elkényeztetett a nő, golddiger. Azt hiszi olyan szép, tökéletes neki minden pasi hajbókol, sose lesz belőle elege, vagy egyszerűen éretlen egy komoly párkapcsolatra.

Első voltam.

2023. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!