Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már, vagy csak bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már, vagy csak bunkó?

Figyelt kérdés
Tegnap este, miután a gyerek elaludt, párom videó játékozott. Gondoltam megprobalom magamra vonni a figyelmét, ezért egy fűző-combfixes cuccban bújtam. Épphogy rám pillantott, és játszott tovább. Aludni mentem. Ma szóvá tettem, h miért nem figyelt rám, erre az volt a válasza, hogy ,,hát láttad, hogy játszok. Nem vagyok már tinédzser h rád figyeljek." 37 éves
2023. febr. 9. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Ajaj… sajnos nincsenek jó híreim :( Tiszteletlen, emellett a szex terén is hagy némi kívánnivalót… én kitenném…

Aztán el kehet gondolkodni az élet szépségein… akkor játszhat egyedül kedvére

2023. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem is szeret, tuskó is, plusz egy nagyra nőtt gyerek...
2023. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
Egyik sem. Egyszerűen csak zavartad.
2023. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Az az utolsó mondat elhagyta a száját, vagy te képzelted oda?
2023. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ő mondta a saját szájával
2023. febr. 10. 05:41
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
En seertrm minek csináltál magadbol bazári majmot. Lattad h jatszik. Olyankor az ember mentálisan otthon sincs vojaban:D
2023. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te mennyi idős vagy? Gondolom már 30 körül. Nem gondolod, hogy nem kellene a hasznos idődet olyan emberrel tölteni, aki 37 évesen - állításával ellentétben - infantilis, téged semmibe vesz, bunkó, szeretetlen, önző. A gyereknek ő az apja? Ha igen, akkor jobban megértelek, hogy még vele vagy. Milyen férfipéldát mutat ő a gyereketeknek?
2023. febr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nincs elég infó.

Fordítsd meg a dolgot: ő lazított, szórakozott, tudod, hogy mennyire szeret játszani, és ritkán jut rá ideje, te meg játszod itt apasszív agresszívot, hogy mindegy, mit csinál, dobja el, és ha nem teszi, akkor már nem szeret, meg bunkó. Na?

Más kérdés, hogy ha ez rendszeresen ez fordul elő, és azon az áron van neki játékra ideje, hogy te gürcölsz otthon mindenért, és még a fejedhez is vágja, hogy nincs elég szex, erre így reagál, ha végre lenne? Meg persze kommunikálhatna kedvesebben is.

2023. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem ritkán jut rá ideje, mert napi 8 órát játszik...
2023. febr. 10. 16:10
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
19. Ez már szenvedélybetegség. Valószínű, hogy nem szeret már, illetve meg sem fordul a fejében, hogy elveszíthet. Nem tudom, hogy van-e reális lehetőséged, hogy otthagyd. Ha igen, akkor fel kéne vetned ezt, aztán meglátod mit lép. Válaszút elé kellene állítanod.
2023. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!