Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok ha el akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok ha el akarok válni ?

Figyelt kérdés
5 éve együtt , másfél éve házasok . 3 éve próbálkozunk babával sikertelenül . Másodjára próbálok inszemre menni . De lehetetlen rávenni a párom hogy vizsgálatra menjen . Én már minden r*hadt fájdalmas vizsgálatom át estem , ő meg vérvételre nem képes elmenni . Most megint le fog járni minden vizsgálat. Elfáradtam a könyörgésbe .Tudom hogy jóban rosszban. Örök hűség . De így hogy ? :(
2023. febr. 11. 13:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy szemét és szerintem jogos ha el akarsz válni. Semmit nem tesz azért hogy legyen gyereketek pedig látszik hogy te akarsz. Ő biztosan szeretne?? Beszéltetek már erről? Hs igen akkor miért nem megy el vizsgálatra?
2023. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
21%
Latni kellene ehhez a kommunkiaciot, ami kettotok kozott megy. Fontos szerintem, hogy ne erezze azt, hogy hibast keresel, vagy, hogy o kevesebb lesz, amennyiben nem termekeny. Valahogy nagyon atgondoltan kellene lekommunikalnod ezt. Es ne erezze ugy, hogy o csak egy "babagyar", hanem tudja, hogy fontos nagyon neked, mert kulonben kihasznalasnak elheti meg. Az is fontos, hogy a babarol kozos celkent beszeljetek, vond be minel jobban ebbe, ne erezze ugy, hogy magadnak akarsz szulni. Ha ez megvan, es nem mutat hajlandosagot, akkor jogos lehet a szetvalas.
2023. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Volt a majd összejön időszak , várjunk , szedjünk vitaminokat. Benne is bennem is volt gond amit kezeltek . Mondtam hogy örökbe fogadnék . Ha nem sikerül, akár . Vele akarok családot . Mindegy hogyan . Ennél többet és megnyugtatóbbat hogyan lehetne ?
2023. febr. 11. 13:50
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem akar babát? Beszéld meg vele. Hogy ha az elején abban megállapodtatok hogy akartok gyereket akkor tegyen is meg mindent.

Mert ha nem akkor neked ez igy nem fog menni tovabb! Talan eszbe kap.

2023. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
58%

Én ezért váltam el férfiként. A volt nejemnek az egyetemi karrier ideig- óráig összejött, most 48 és senkije. Nekem meg gyönyörű hatéves kisfiam van.


Én már otthagytam volna. 13 év együttélés, 7 év házasság, 3 év szenvedés. Nem érte meg az exnej.

2023. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is akarja már. Ezt vele kell megbeszelni, nem egy ilyet hallottam ahol a nő ment dokirol dokira, a csávó meg már rég más nőkkel hentergett.
2023. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
2# Hagyjuk mar ezt, nem jon ossze a gyerek 3 eve, es a ferfi babagyarnak erezne magat attol, hogy el kene cammognia 1-1 vizsgalatra, hogy nem-e esetleg az o reszerol van gaz? Igen, ha o a termeketlen, nem kell hibaztatni, de esetleg deruljon mar ki, hogy mi van, mert utana lehet tovabb menni, nalunk is van az ismerosi korben ilyen par, ahol a ferfi miatt nem jott ossze a terhesseg, most csinalnak valamit, nem tudom pontosan, valamit szorakoznak a ferfi spermajaval :D Mert igy feleslegesen huzza a no idejet. En nem akarok gyereket, de ha akarnek, mar siman szakitottam volna emiatt es keresek egy felnott ferfit, nem egy dedost, aki 1. vagy nem mer elmenni orvoshoz, vagy 2. telibeszarja a gyerek temat, csak nem eleg felnott ahhoz, hogy ezt kozolje is velem es reszerol inkabb megvarja, amig en is kifutok az idobol :D Vicc.
2023. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
19%

Bocs de ilyen nincs hogy a nőt előbb gyötrik a mindenféle fájdalmas, hosszadalmas és egészségre veszélyes meddőségi vizsgálatokkal (pl átfújás) mint hogy a férfi spermáit megnéznék, ami semmilyen kellemetlenséggel nem jár.

A kérdés teljesen nyilvánvalóan kitaláció. Ilyen nincs hogy a férfi nem hajlandó semmire és akkor a nőnél elkezdik. Minden esetben a férfinél kezdik mert az nem fájdalmas, gyors és egyértelmű eredményt ad. Ha ő rendben van, akkor kezdődhet a tortúra a nőnél. Nem akkor amikor őurasága nem hajlandó semmire.

2023. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ohh de nagyon el vagy tévedve csak egy évem arra ment rá hogy stimuláltak gyógyszerekkel . Peteérés serkentés . És ekkor még egy vizsgálatot sem végeztek a férjemen hogy hoppá nem vele van baj ?! Hidd el vannak ilyen gyöngyszem orvosok .
2023. febr. 11. 14:04
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
Ja és amit csak most vettem észre, a másodjára inszeminációra menést. Ezt hogy lehet a férj közreműködése nélkül? (Mert ha donorspermáról lenne szó akkor viszont tényleg nem kell a férj, de akkor nem is kéne cseszegetni, szóval tuti nem ez a helyzet a kérdés alapján.)
2023. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!