Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg tobb a szingli pasi,mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tobb a szingli pasi,mint a nok? Hogyan?

Figyelt kérdés
En no vagyok es nem szingli de nem ez a lenyeg! Sokszor olvasom,hogy tobb ferfi szingli mint no. Hogyan? Ha KB hasonlo szamu ferfi es no el. Hogyaaan lehetseges ez?

2023. febr. 13. 01:13
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

"szinte mindig több férfi van és a legtöbb szingli."


A szelektív megfigyelés csodái.

2023. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
36%

Sok egyedülálló nő kivonja magát a forgalomból. Csalódik, gyerekeket nevel, nem hiányzik a férfi az életéből.

Egy férfi viszont amint egyedülálló lesz, vadászni kezd, mert hajtja a libidó. Ez nem úgy működik,mint a nőknél, hogy legrosszabb esetben vesz egy elemes barátot és hetente kiberregteti a feszkót. Egy férfi nincs úgy el szex nélkül, mint a nők.Ezért a szexmentes házasságban élő férfiak is a piacon vannak, míg a feleségük jól elvan.

2023. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

"Sok egyedülálló nő kivonja magát a forgalomból."


Még egyet hozzá tennék ahhoz, amit írtál, amúgy szerintem pontos a válaszod: Kapcsolatban lenne ő (a nő), de nem talál az elvárásainak megfelelő férfit.

2023. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
98%

Arányaiban ugyanannyi a szingli nők közt is, csak jellemzően más társadalmi rétegekben vannak jelen. Szociológiai tanulmányok is mutatják, hogy férfiaknál inkább az alacsonyabb végzettségű, vidéken élők közt van sok szingli, míg nőknél a felsőfokú végzettséggel rendelkező, nagyvárosban élők közt.

Az meg más kérdés, hogy a férfiakat általában jobban zavarja, mert nagyobb a szexuális vágyuk, így több frusztráció fakad abból, ha nincs párjuk.

2023. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
97%

14:

A diplomás nőknek viszont nagyon magas elvárásaik vannak. Én is diplomás vagyok, de diplomás nővel 1 év társkeresés alatt még egy randiig sem jutottam el.

2023. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is sok szingli barátnőm van, és alig járunk valahova. Éjszaka sehova. Munka, bevásárlás, haza. Egyikünk sem keres párt.
2023. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
14%

Hehe kit érdekel?

Isten a valhallában szűz nővel fogad minden arra méltó férfit.

2023. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

De most tenyleg hogy jon ez ki? Tobb a szingli pasi??


Jaaj ezek az elvarasok is. No letemre mondom szinten nokre: hogy iszonyu soknak az elvarasai az egekben ok meg sehol..se kivul..se belul. Ezert vannak egyedul.


Pasik detto! Magas elvaras: legyen orokke 23 eves a csaja es vekony,nagy mellekkel hosszu hajjal. O meg lottyedt szoros pocakkal elhizva stb stb.


En alapvetoen meg vagyok elegedve. Maximum az ido vas fogatol tartok. Meg en is huszoneves en is vekony es en is termeszetes hosszu haju vagyok. Na de orokke :( nem lehet.


Igy egy folyton valtozo ertek a fiatalsag.


Nem mindegy kinek adod.

2023. febr. 13. 12:05
 19/42 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetnél később is vékony? Nem kötelező szart zabálni és elhízni. Hosszú hajad is miért ne maradhatna? A legtöbb nő kényelmi okokból hord egyre rövidebb hajat ahogy egyre jobban idősödik, mert már nem akar annyit foglalkozni vele, mint régen a hosszú hajjal.
2023. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Hat en tenyleg semmitol sem felek csak az ido vas fogatol.


Most ami friss rajtam,üde. Az nyilvan orokke nem. A hajam a borom is most szep. Persze mert 28 sem vagyok meg.


Maradhat egy no apolt es szep,finom izlessel. De sajnos nem lesz olyan mint mikor 25 volt. Ez van.


Igen 😂😂 a hizas es a rovid zsiros haj a legtobb 40+ os non megvan. Azzzz gaz.


De a ferfiak is.. oke hajuk nem lesz annyi mint mikor a tablokepuk keszult. De a testuk elhizasa az undorito kiszorosodes es a fogaik...ellen tudnanak tenni. De nem teszik. Es pl azzal az undorito testtel vagynak a jo nokre. Non sense.

Amugy ha van ra 850K akkor meg egy ideig a haj is korrekciozhato. A mai technologia altal.


Ees edzoterem.

2023. febr. 13. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!