Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg tobb a szingli pasi,mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tobb a szingli pasi,mint a nok? Hogyan?

Figyelt kérdés
En no vagyok es nem szingli de nem ez a lenyeg! Sokszor olvasom,hogy tobb ferfi szingli mint no. Hogyan? Ha KB hasonlo szamu ferfi es no el. Hogyaaan lehetseges ez?

2023. febr. 13. 01:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre sokkal több elvárásom van, mint külsőre. És inkább élek egyedül, mint valakivel, akit nem szeretek.
2023. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 MolotovPunk ***** válasza:
80%
Én ezt nagyrészt házibulikból tudom leszűrni, mivel néha még agglegény pasiként, ha éppen van rá időm elszoktam járkálni házibulikba. 30 körüli pasiból mindig van jó néhány, aki biztosan szingli. Nőből eleve kevesebb van házibulikon ez tény, de akik olyan bulikban megfordulnak is azoknak többsége kapcsolatban van, mivel általában a párjukkal mennek bulis eseményekre. Nemrég voltam házibuliban kb 1 hónapja, volt ott kb 20 ember, ebből 5 nő vett részt és egy nő sem volt egyedülálló, míg pasiból volt jó pár szingli 30 feletti is.
2023. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Társkeresőkön pasitöbblet van úgy hallom és tapasztalom is. Persze lehetséges az is, hogy a szingli nők többsége nem használ társkeresőt és bulizni sem nagyon jár.
2023. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
😱😱
2023. febr. 13. 17:10
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a következő tényezők játszhatnak közre:

- a fiatalo kközött kicsit nagyobb a férfiak aránya

- gyakori jelenség, hogy fiatalabb nő idősebb férfival jön össze

- a nők átlagéletkora magasabb, de kevésbé jellemző, hogy egy özvegy társat keressen


Így tehát a még egyedülálló fiatalabb férfiak és a már egyedülálló (esetleg elvált, vagy még meg sem állapodott), idősebb férfiak is a fiatal nőkért versengenek.

2023. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Ja. Csak addig ertek a tarsadalom szemeben mig friss vagyok mig huszoneves. Ez van. Most van az en idom.
2023. febr. 16. 16:42
 27/42 A kérdező kommentje:
Mert a 40+ elvalt X gyerekes karfiolos segg kevesbe kelendo. Ez van.
2023. febr. 16. 16:43
 28/42 A kérdező kommentje:
De a hajas zsiros undorito palik is.
2023. febr. 16. 16:43
 29/42 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően a társadalmunk roppant felszínes. Ennek következménye többek között az is, hogy mindenki fess, friss, sportos, top modell alkaltú nőt szeretne.

No meg persze a csapból is ez folyik. Aztán jönnek ide sírni, ha nem akad minden zsíros, elhízott sörhasas ujjra legalább 2 top modell csaj.

2023. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Igy van. 🤣🤣 Otvar gusztustalan szoros hatu sittes gorillak rinyalnak a feszes husokert.
2023. febr. 16. 19:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!