Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belèm miért nem tudnak szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belèm miért nem tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés

Már másodjára futok ebbe bele…az exemmel egy évig voltam együtt, ő se volt szerelmes belém, de szeretett. Nem volt baja velem. Ismerkedtem egy sráccal, sok hónapon àt, aminek a vége az lett hogy benne “mégse alakult ki”. Pedig nagy fellángolás volt felém az elején. Én voltam a legkedvesebb, a legodaadóbb, akivel állítása szerint mindent megbeszélhetett, a szex is velem volt a legjobb.

Belém miért nem tudnak szerelmesek lenni? Egy sarkalatos negatívat se tudnak elmondani. Annyira, de annyira rombolja ez az önbizalmam hogy leírhatatlan. Tudom hogy ez az érzés vagy jön vagy sem, de ha én jó ember vagyok, jó párjelölt vagyok, egyszerűen MIÉRT JÀROK ÍGY? Egy olyat se tudok eddig mondani aki tényleg odáig lett volna értem…nem vagyok csúnya, folyamat jót kapok a környezetemtől/karrieremtől.

Én miért vagyok kevés arra hogy szeressenek?



2023. febr. 13. 14:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan hasznos válaszokat kapsz majd azoktól, akik semmit sem tudnak rólad.
2023. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%
Mert ezeknek a fellángolás a szerelem, teljesen fogalom zavarban vannak. Nem tudom, hány éves vagy, de lehet, hogy meg abban a korban vagy, ahol a fiuknak az kell és az az izgalmas, ha nem kaphatnak meg és minél kiszámíthatóbb és normálisabb vagy, annál inkább vagy unalmas és nem erdekled őket. Én is jartam így sokszor, hidd el, majd kész egy erett srác, akinek így fogsz kelleni, ne változz.
2023. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, már szeretnék komolyat. Vagyis…hogy szeressenek?
2023. febr. 13. 14:33
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
Ne az iszonyatosan nagy fellángolásokat keresd, azok sosem tartósak.
2023. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
77%
Hónapokig ne ismerkedj senkivel, aki szeretne tőled valamit az bo 1-2 hónap ismerkedés után ki tudja találni, aki meg nem, arra ne veszteséges több időt.
2023. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem ezt kerestem. Pont hogy belém lesznek esetleg “fellángolással szerelmesek” és nem lesz belőle kapcsolat mert nem lesz szerelmes. Olyan mintha folyton hiányozna bennem valami, már egyre nehezebben bírom ezt
2023. febr. 13. 14:36
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

És még hol vagyunk attól, amikor az összeköltözés után derül ki, mennyire nem passzoltok a hétköznapokban...

Ez van, az élet nem tündérmese, tipikus sztori, hogy a kezdeti fellángolás után valamelyik fél ráébred, hogy nem is annyira passzolnak egymáshoz a másikkal. Örülj, hogy nem több évet fecséreltél el ezekben a kapcsolatokban.

2023. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
53%

A szerelemhez bizony egy férfinek szüksége van nagyfokú szexuális vonzalomra is. Tudod mennyi olyan srác van, akinek tökéletesen mindegy hogy ki, csak legyen már! Ők nem neked örültek, hanem a helyzetnek, hogy végre jött egy lány akit majd dughatnak. Aztán annyira meg nem tetszettél nekik hogy beléd is szeressenek.


Mondok mást! A nőknek sem kell a szerelemhez olyan pasi, aki szuper rendes, szuper figyelmes, szuper előzékeny stb. Oltári nagy bunkókba is szerelmesek a nők, és tudod mi az alapja? A szexuális vonzalom. Nekem is volt olyan csajom aki anyám helyett anyám volt, mégsem lettem belé szerelmes. Aztán szerelmes lettem olyan nőbe, aki után ezerrel teperhettem! A szerelem nem azon múlik hogy te milyen ember vagy, bár ezt sokan tagadják, de a valóságot az sem érdekli hogy ki hisz a gravitációban és ki nem. Az attól még működik.


Én is egy haláli rendes, céltudatos, minden téren szuper férfi vagyok, mégsem lett belém szerelmes minden nő. Ha engem kérdezel én pl. sosem a szerelemre hajtottam, inkább az erős érzelmi alapokra. Házas vagyok 22 éve. Úgy látszik nálunk működik a dolog, de hát kinek mi. Nem vagyunk egyformák.

2023. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%

"Tudod mennyi olyan srác van, akinek tökéletesen mindegy hogy ki, csak legyen már! Ők nem neked örültek, hanem a helyzetnek, hogy végre jött egy lány akit majd dughatnak. Aztán annyira meg nem tetszettél nekik hogy beléd is szeressenek."

olyan sok azért nincs. ne magadból indulj ki.

2023. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem vagy egyedül, én is a sorstársad vagyok.

Másodsorban pedig feltenném a kérdést, hogy ezek a férfiak képesek-e bárkibe is beleszeretni?

2023. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!