Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belèm miért nem tudnak szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belèm miért nem tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés

Már másodjára futok ebbe bele…az exemmel egy évig voltam együtt, ő se volt szerelmes belém, de szeretett. Nem volt baja velem. Ismerkedtem egy sráccal, sok hónapon àt, aminek a vége az lett hogy benne “mégse alakult ki”. Pedig nagy fellángolás volt felém az elején. Én voltam a legkedvesebb, a legodaadóbb, akivel állítása szerint mindent megbeszélhetett, a szex is velem volt a legjobb.

Belém miért nem tudnak szerelmesek lenni? Egy sarkalatos negatívat se tudnak elmondani. Annyira, de annyira rombolja ez az önbizalmam hogy leírhatatlan. Tudom hogy ez az érzés vagy jön vagy sem, de ha én jó ember vagyok, jó párjelölt vagyok, egyszerűen MIÉRT JÀROK ÍGY? Egy olyat se tudok eddig mondani aki tényleg odáig lett volna értem…nem vagyok csúnya, folyamat jót kapok a környezetemtől/karrieremtől.

Én miért vagyok kevés arra hogy szeressenek?



2023. febr. 13. 14:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Még nem jött el az igazi! Egyik se volt Neked szánva,- igy könyveld el! Minden jót!
2023. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
65%

Hasonló cipőben járok én is!

Huszonéves. Intelligens. Jóképű. Csak én férfi vagyok. Én nekem is több a jó tulajdonságom. Alapjáraton egy vicces, kedves, jóindulatú ember vagyok. Akibe én szerelmes voltam nagyon évekig sajna lelépett és új életet kezdett. Pedig nála éreztem azt, hogy hazáértem. Ahogy megölelt a ő mindig a levegőt kiszámított belőlem. Mind1. Elmúlt...


A problémádra a válasz.:

Fiatal csinos nő vagy és intelligens és nem egy tucattermék mint a többi a nő. Sok férfit alapból megijeszt ez a kombó egy nőnél. Pláne akinél a szépség, az elegancia, és az ész csak úgy sugárzik. Esélyes hogy sok pasi már megijed tőled amint jobban megismer. Lehetséges, hogy azokat gondolatok ébredtek bennük, hogy.: -"túl kevés vagyok ehhez a nőhöz", vagy "kevés vagyok én hozzá". És amíg egy emberben ilyen gondolatok keringenek az akadályozhatja őket, hogy szerelmet érezzenek. De ez csak egy elmélet. De tapasztaltam tini koromban ilyet egy különleges nővel kapcsolatban.


Vagy az is lehet, hogy az eddigi kapcsolatoknál nem volt fejlett a másik fél érzelmi intelligenciája.


Másfelől nézd meg a mai huszonéves nők nagyrészét. Flegmák, beképzeltek, hisztisek. Az "elit p*csák" meg akkor adják magukat egy férfinak ha totális papucsá válnak.


Volt egy ilyen "elit" nő aki egyszer keresztbe tett nekem a munkahelyen. Aztán rámszállt a barátnője mindig beszólogatott, provokált, flegmázott mindig ha találkoztunk. Egy idő után jól elküdltem .....-ba.(nem szokásom bunkónak vagy agresszívnek lenni, de néha betelik a pohár.) Aztán meg már szerintem szerelmes lett belém mert majd elolvad ha meglát(mostanában). És már nem is szólogat be csak lesüti a szemét vagy távolról csodál. Pedig sose voltam vele kedves. Ki érti ezt?


Belém szerelmes volt pár nő. Látszott a tekintettükben... Csak úgy ragyogtak a szemeik. Nagyon gyönyörű látvány🙂 de ezek mindig ilyen bunkó, beképzelt, flegma p×.... voltak. Sosem lett komoly szerelem belőle. De hát az ellentétek vonzák egymást.


Adok egy tanácsot! Ne add fel! Megtalálod majd a neked való partnert akivel majd szerelmesek lesztek egymásba. Az okos embereknek amúgy is nehezebb dolguk van. Figyelj, ismerkedj, beszélgess pasikkal. Minél többel, minél többet. Járj új helyekre. Próbálj ki új dolgokat. Új hobbikat. Fejleszd magad! Edzés, olvasás. Erősítsd az elméd. És Élj.

Megtalál a szerelem amikor nem számítasz rá! Sok sikert! 🙂


26/F

2023. márc. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzásoddal lehet baj vagy hiába tetszel nekik még sem vonzódnak hozzád valami miatt amit ők sem tudnak megmondani.


Fiúként volt velem is ilyen.

2023. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
A kisugárzásommal sosem volt baj, rengetegen udvaroltwk nekem. A gond ott van, hogy elvarázsolom őket, minden jó, intelligens vagyok, céltudatos de a vége az hogy valami hiányzik
2023. máj. 5. 19:39
 45/46 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván az odaadás hiányzik.

De ne sráccal kezdj, hanem férfivel! Velük többre mész!

2023. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Tùlsàgosan èrzik, hogy kapcsolatot akarsz.


Ez valahol megöli a vonzalmat.

2023. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!