Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belèm miért nem tudnak szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belèm miért nem tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés

Már másodjára futok ebbe bele…az exemmel egy évig voltam együtt, ő se volt szerelmes belém, de szeretett. Nem volt baja velem. Ismerkedtem egy sráccal, sok hónapon àt, aminek a vége az lett hogy benne “mégse alakult ki”. Pedig nagy fellángolás volt felém az elején. Én voltam a legkedvesebb, a legodaadóbb, akivel állítása szerint mindent megbeszélhetett, a szex is velem volt a legjobb.

Belém miért nem tudnak szerelmesek lenni? Egy sarkalatos negatívat se tudnak elmondani. Annyira, de annyira rombolja ez az önbizalmam hogy leírhatatlan. Tudom hogy ez az érzés vagy jön vagy sem, de ha én jó ember vagyok, jó párjelölt vagyok, egyszerűen MIÉRT JÀROK ÍGY? Egy olyat se tudok eddig mondani aki tényleg odáig lett volna értem…nem vagyok csúnya, folyamat jót kapok a környezetemtől/karrieremtől.

Én miért vagyok kevés arra hogy szeressenek?



2023. febr. 13. 14:28
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
80%

Ismerős szitu, nagyon lélekgyilkos dolog ez!

Szerintem a srác is éretlen volt, ez a "mégsem alakult ki szerelem" nevű duma tényleg kva gáz, ilyet csak olyan ember süt el, aki (még) azt hiszi, olyan könnyű normális kapcsolatra szert tenni. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, bilibe lóg a keze, majd rájön, hogy ez nem ilyen egyszerű.

Vagy pedig a másik eset, hogy kamu indokot mondott, lehet felkereste valami exe vagy bármi, ezzel szintén nem tudsz mit kezdeni.

2023. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
62%

"Szinte az összes, nem egzakt témákkal foglalkozó fórum egócsörtébe meg át. Felesleges bárkinek bármit is bizonygatni. A gyk meg pont nem az a hely, ahol az ember kiadja magát, picit rangon aluli lenne."

"Majd te még be is mutatkoznál, kiterítenéd a lapjaidat? Arra megvannak a megfelelő csatornák és közegek. Ez nem az a hely. Nagyon nem."

Biztos nagyon sokat megtudunk rólad mondjuk egy sima képzés megemlítésétől. De ha ilyen titkos az egész dolog, akkor minek hozakodsz vele elő a mondandód nyomatékosítására? (meg egyáltalán, ha ilyen egócsörtés szar hely a GYK, miért éri meg a fáradság válaszokat írni és olvasni?)

Remélem, ezek után nem bánod, ha az állítólagos szakdolgozatodat és párkapcsolati témában való 21 éves szakmai tapasztalatodat sima szájtépésnek tekintem.

2023. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
25%

32. Nem, nem gond. Hidd el nem leszek ezáltal kevesebb, sőt, én kérek elnézést miért nem tudod ilyen módon belém törölni a lábad. :)


Viszont szépen illusztráltad a gyk minőségét, mivel hoztad a lenéző személyeskedő hangnemet, a témához meg gyakorlatilag hozzá sem szóltál. A másik hogy bebizonyítottad hogy teljesen meddő elképzelés a konstruktív vita is.


Komolyan! Ezek után minek érdekelne tovább bármilyen infó rólam. Én amit állítottam az itt van feketén-fehéren. Na jó, a lényegi része. ;)


Nálam a gyk egy szakmai ártalom. Az üzemeltetőknek lenne jó pár tanácsom, de azt is tudom miért nem érné meg nekik változtatni. Mondjuk nem nehéz rájönni a miértekre. Nyugi, még van egy pár fórum amit látogatok, egyébként meg tökéletesen reprezentálják az irányt. Szinkronban van a valóság és az online.

2023. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
90%
"már szeretnék komolyat. Vagyis…hogy szeressenek" - Attól nem lesz komoly, ha téged szeretnek. Te már voltál szerelmes? Szerettél már valakit?
2023. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy kevés lennél ahhoz hogy szeressenek, egyszerűen csak rossz férfit találtál erre a feladatra, de ez nem végleges, majd jön jobb is. Megesik, ilyen ez a párválasztás, próbálkozás, tapasztalat.


Nem sokat írtál magadról, szóval nem tudhatjuk látatlanban, de ebből : "Én voltam a legkedvesebb, a legodaadóbb", meg hasonlóakból az jött le, hogy te ezeknek a férfiaknak mindent megtettél, igyekeztél elérni hogy szeressenek és hogy jó legyél nekik, ahelyett hogy önmagad adnád és meglenne a saját erős személyiséged.


Ne értsd félre,ez nem rossz tulajdonság, fiatal korunkban sokan így próbálunk beilleszkedni, hogy el akarjuk érni hogy mások szeressenek, egy szavuk se legyen ránk, jók legyünk, alázatosak, kedvesek, ne legyenek igényeink, ne kötekedjünk. De az igazi kötődéshez kellenek a kontrasztok. Mindenki vonzódik az olyan emberekhez akik kicsit jobban tisztelik magukat, és nem csak másoknak élnek, hanem kiállnak magukért is, szeretik magukat és a saját életüket, akár párkapcsolat nélkül is.


Szerintem az önszereteten próbálj egy kicsit dolgozni.

2023. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
29%

"Nálam a gyk egy szakmai ártalom."

Szakmai ártalom? Na ne röhögtess. Innen vételezed a mintát, hogy jaj, milyen sok férfi nem jut nőhöz?

2023. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Nem volt gond az önismeretemmel, iszonyat hatàrozott és erős a személyiségem. Önmagam adtam, kedves voltam mert az vagyok, stb stb. Igen, sajnos maximum az a konklúzió hogy nem a megfelelő emberekkel ismerkedtem. Pedig a srác felé bőven nekem is volt kétségem, de valahogy elnézőbb voltam
2023. febr. 16. 11:11
 38/46 anonim ***** válasza:
31%

37. Nem, ez a része nem érdekel. Inkább a tendencia aggasztó, hogy az egoizmus és a konzumidiotizmus mennyire kéz a kézben jár. A valódi értékek láthatatlanok, helyette majszolják az ál-humanista, ál-optimista értéktelenséget, a másik oldala az érmének meg az önsajnálat vagy az önteltség.


A romló tendencia jelen van.

2023. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Válaszolva pedig: egyszer voltam csak szerelmes valakibe, akivel kavargattunk de nem lett kapcsolat. Onnan tudom h tényleg szerelem volt mert azóta közel hasonlót sem éreztem. Az a srác azóta több év után fűzne, de nekem már ez lezárt történet, nem akarom vele újra.

Egy barátom volt egy évig, de nem voltam szerelmes, magamnak is hazudtam. Szerettem, de nem szerelemből. Akivel pedig most ismerkedtem hasonlóan féltem hogy nem leszek szerelmes, csak őt felülértékeltem, nem is passzoltunk rengeteg dologban.


Szóval nem akárkit akarok, nem “azért vagyok kedves” mert meg akarok felelni hanem mert ilyen vagyok. Jó a humorom, pozitív vagyok, rengeteg helyen jártam külföldön is. De így hogy közel 23 vagyok és egy komoly kapcsolatom volt az nagyon fájó. Másoknál azt látom hogy sokkal könnyebben lesznek szerelmesek, én akit megkedvelek azt fenn is akarom tartani, kötődök hozzá. Próbálkoztam alkalmi kapcsolattal de az nem én vagyok, nincs rá szükségem.


Mindig kritikus vagyok és bárcsak tudnám ha minden férfi szerint topp intelligens vagyok, szép is akkor mégis mi a franc “plusz” hiányzik belőlem

2023. márc. 10. 11:15
 40/46 anonim ***** válasza:
84%

Röviden egy mondatba, hogy felrázzon:


Ha azt nézzük,hogy a milliárd pasiból egy akivel majd kölcsönösen szerelmesek lesztek, akkor szerintem inkább örülj neki, hogy azoknál nincs meg az a plusz, akik nem azok, akit igazán keresel, mert feltartanának téged is, magukat is, és a jövőbeli szerelmedet is.

2023. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!