Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
megismermedtem valakivel akivel pár randira elmentem,és nem feküdtünk le de az utolsó randinkon történt pár szexuális dolog. Azután “szakítottunk” vagyis nem is voltunk együtt de többet sosem találkoztunk. Ezután egy hónappal ismerkedtem meg a mostani barátommal,akivel lassan már 3 hónapja együtt vagyunk. Kiderült azonban hogy látásból ismerik egymást,megkérdezte hogy mi volt köztünk és én őszíntén elmondtam neki. A barátom iszonyatosan megharagudott,mondván hogy ő nem ilyennek ismert meg,és hogy sosem gondolta volna rólam hogy ilyesmibe belemegyek. Valóban én is megbántam a dolgot,azt hittem hogy komolyabbra fordul az elsővel a dolog de nem így lett. Jogosan haragszik a múltam miatt?

2023. febr. 13. 20:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Semmi köze a mùltadhoz!
2023. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek az első válaszolóval. Nem haragszik rád jogosan, a múlt elmúlt és nincs hozzá semmi köze.
2023. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem jogosan. Egyébként nem értem, milyen bűnt vélt felfedezni a múltadban. Én szakítanék, biztos nem hagynám, hogy szaros 3 hónap után "iszonyatosan megharagudjon", mert neki nem tetszik valami, amihez semmi köze.
2023. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyesmibe" belemész? Milyesmibe? Hogy nem jársz valakivel hónapokig, mielőtt pettingelsz az illetővel? Vagy az zavarja, hogy más is látta rajta kívül már a nemi szerved vagy mi?


Vele volt már szex vagy petting? Ha nem, akkor lehet, hogy ez zavarja, hogy ő még nem próbálkozott nálad, közben rólad meg kiderülnek ilyen "szörnyű" dolgok, hogy amúgy pár randi után kapható vagy ilyesmire? Ha ez utóbbi, akkor súlyos gondok vannak az önbizalmával.


Ne érezd magad rosszul, semmi rosszat nem tettél, de ez a srác nem biztos, hogy hozzád való.

2023. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen,vele volt már szex is. Azért haragszik nagyon mert hogy ismeri a másik pasit,aki hozzá ért ahhoz ami az övé,aki én lennék. Azt mondja hogy nem tudja kiverni a fejéből ezt a képet.
2023. febr. 13. 21:34
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha veled akar lenni, akkor verje ki. Ha nem akkor számítson a következményekre.
2023. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... nem vagy az övé, és ha nem száll el erről a témáról nagyon gyorsan, akkor én szakítanék vele. Önbizalomhiány, kontrollmánia - nem vezetnek ezek semmi jóra.


De egyébként ő vette el a szüzességed vagy csak ez a pasi zavarja, mert őt ismeri? Nevetséges lenne, ha nem lenne szomorú...

2023. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem ő vette el a szüzességem,előtte még volt két barátom de azokról nem mondott semmit szóval szerintem az a baja hogy ismeri.. én nem szeretnék vele szakítani és azt sem szeretném hogy ő megtegye,nagyon szeretem és ő is engem csak nem értem hogy miért zavarja ennyire.
2023. febr. 13. 21:49
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

4-es és 7-es voltam (45N). Ő nem szeret téged igazán, ha ez zavarja, hidd el. Vagy oké, adjuk meg neki a lehetőséget, nem vagyunk egyformák, fogadjuk el, hogy zavarja, de ahelyett, hogy szakítana vagy feldolgozná magában, a véredet szívja ezzel.


Mert mit tudsz tenni ezzel kapcsolatban? Ez már megtörtént, nem tudsz rajta változtatni és ő sem. Mi célja ezzel azon kívül, hogy gyötör téged, bűntudatot próbál benned kelteni, és végső soron megkeseríti a kapcsolatotokat?


Tedd fel neki így a kérdést: ez már megtörtént, nem tudunk rajta változtatni. Fel tudod ezt magadban dolgozni, vagy minden héten fel fogod hozni, hogy szerinted milyen szörnyeteg vagyok?


Kíváncsi vagyok mit fog erre válaszolni.


Én nem szeretnék így élni egy kapcsolatban, hogy a párom folyamatosan gyötör egy ilyen dologgal.


Neki kell ezt magában helyre tennie, neked ezzel semmi dolgod.

2023. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm a választ de nem gyötör vele folyton hanem most állítólag gondolkodik rajta hogy hogyan tovább. Hogy szakítson velem vagy ne,állítólag idő kell neki most. Nem tudom mire számítsak
2023. febr. 13. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!