Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ez normális?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal.

Volt egy 8 éves kapcsolatom, amiben tök természetes volt, hogy a barátai közé is visz magával, amikor nekem is kedvem van. Meghagyta a döntési lehetőséget megyek-e vele vagy sem.

A jelenlegi párom kb. 3 havonta egyszer megkérdezi elmegyek-e vele, ha a haverjaival találkozik. A többinél drasztikusan kijelenti, hogy ez "fiús" program,és ha megkérdezem elmehetek e vele, vagy szívesen vele tartanék, leráz, hogy majd legközelebb, most csak ketten leszünk, most többen stb. Szerintem tök mindegy hányan lesznek jelen, ez is egy közös kikapcs. lehetne. Nem igénylem én sem minden egyes alkalommal, de nem is csak 3-4 havonta.

Kiváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel, én gondolom ezt rosszul?



2023. febr. 16. 11:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Èn mindig hívom magammal. Nagyon ritka hogy nèlküle megyek valahova. Pedig ő is mindig mondja hogy menjek nyugodtan egyedül. Engem viszont nem zavar, sőt jól is esik ha ott van velem.
2023. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy mindkettő normális, a lényeg hogy mindkét félnek megfeleljen.
2023. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem pasi vagyok, de az én párom is olyan mint az exed. Az alap az, hogy én is,,mehetek", ha akarok. Ha nem, akkor megy egyedül. De amikor én kifejezetten mondtam, hogy jajj biztos csak ott zavargonék, akkor is mindig megnyugtatott, hogy ne vicceljek már, nyugodtan menjek! Ellenben nekem vannak csak csajos programjaim, ennek az oka csupán annyi, hogy én egyszerűbben be tudok olvadni más társaságba, a párom sokkal visszahúzódóbb, plusz náluk a fiúk nem dumálnak túlságosan bensőséges témákról 😀 de ha a párom nem ilyen lenne, akkor nyugodtan jöhetne 😀 nekem nagyon fura lenne, ha kifejezetten gyakran előfordulna, hogy én nem mehetek. Számomra ez nem fér bele. De mindenki más, van olyan barátnőm aki sose csinál közös programot a párja haverjaival, és a csávót sem viszi a lányok közé,és évek óta megvannak így. Mi viszont nagyon ragaszkodunk egymáshoz, nekünk így a jó, hogy 95%ban együtt töltjük az időnket. Beszéltél már erről vele?
2023. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát....

Nyilván vannak olyan hepajok ahova az emberek viszik a párjaikat.

De alapvetően ha egy pár barát találkozni akar, akkor a barátaikra kíváncsiak, nem azoknak a párjaira.

Ha a feleségem találkozik a barátnőivel, nekem sem jut eszembe menni, hiszen az akkor róluk szól, csajok egymás között. Egy az egyben ugyanez, ha én találkozok a barátaimmal.

És vannak "nyílt" események, ahova mindenki hozza a párját és annyi.


Illetve ez ugye olyan esetben tud még problémás lenni, ha a társaságban csak a te párodnak, vagy keveseknek van még párja. Mert hiába hírdetünk egy eseményt nyíltnak, ha egyszer csak egy ember hoza a párját. Kanbuli+asszony, hát az nagoyn hangulatos:D


Szóval igen, normális, hogy a párod barátai nem automatikusan a te barátaid is.

2023. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális ha van ilyen is olyan is. Nőként mondom hogy kellenek a külön csajos és pasis programok is. De ha sose hív magával az se normális.
2023. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Nek fura lenne elhívni a pasimat a csajos programunkra, ahol esetleg ápoljuk a frissen szakított barátnőnk lelkét.

Viszont gyakran szervezünk olyan programot, amire jöhet ő is (bármi, ami nem csak a bizalmas beszélgetésről, egymás kisminkeléséről szól). Lehet, hogy nekem nincsenek titkaim előtte, de a barátnőimnek vannak és nem hozhatom ilyen kellemetlen helyzetbe sem őket, sem a páromat. Nem vagyunk összenőve.


Esetleg mondd neki, hogy szeretnél gyakrabban közös baráti társasággal programokra menni, vagy szervezz te ilyet.


Illetve lehet, hogy nem bírnak a barátai? Én addig biztosan nem hívom a páromat programra a barátaimmal (miután megvolt a bemutatás), amíg ők nem kérik.

2023. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

#6

Mondjuk ha barátnőmet akarom vigasztalni egy tragédia után, akkor otthon nem úgy fogalmazok hogy elmegyek programra, bulizni, meg ilyesmik. Hanem megmondom hogy Gizi maga alatt van, átmegyek hozzá beszélgetni. Ilyenkor nyilván fel se merül hogy együtt menjünk.

2023. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pozitív dolgok miatt is lelkizni. Akár bulival együtt is, vagy más programon, pl gyakran sport közben lelkizek (nem kell itt hatalmas tragédiára gondolni, csak pl a másik megosztja, hogy mélyponton van a kapcsolata, esetleg tanácsot kér, vagy valami női betegsége van, vagy bármi intim téma, amihez a pasimnak semmi köze).


Én annyit szoktam mondani, hogy "Gizivel találkozom, 8-ra itt leszek, puszi"

2023. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#8

Hát akkor simán mások vagyunk, az én ismerősi köreimben nem szokás sport meg buli közben lelkizni meg intim egészségügyi konzultációt tartani. 🤷‍♀️

2023. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy neki is kell csak pasis program, de amikor huzamosabb ideig vagy szinte mindig csak az van azért jól esne, ha mehetnék.

Nem tudom a barátainak van e velem bajuk, idáig kijöttem velük, de ez is lehet a pakliban.

Ha együtt mentünk idáig akkor sofőr funkciós voltam, szinte minden alkalommal. Minimalisat se tudtam inni, amikor mindenki italozott mellettem.

Nekem is vannak csajos délutánok, amikor nyilvan ő sincs ott. Nem is igénylem feltétlen egy kedd délután pl. :D

Ezeket a közös barátokkal összeülős dolgokat hiányolom, hétvégente. Ő elhúz és nincs meg benne felém a gesztus, hogy szívesen fogadja a jelenlétem. Arról nem tehetek ha a többieknek nincs barátnője.

Viszont egyértelmű vinnék én is barátnőket, hogy érezzük jól magunkat.

Szó volt erről 1 hete is, de ismét sikerült egy "csak fiúsat" szervezniük.

Szóval nem az a gond hogy igénye van erre, hanem hogy kb mindig csak erre van igény, ha barátok is jelen vannak.

2023. febr. 16. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!