Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ez normális?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal.

Volt egy 8 éves kapcsolatom, amiben tök természetes volt, hogy a barátai közé is visz magával, amikor nekem is kedvem van. Meghagyta a döntési lehetőséget megyek-e vele vagy sem.

A jelenlegi párom kb. 3 havonta egyszer megkérdezi elmegyek-e vele, ha a haverjaival találkozik. A többinél drasztikusan kijelenti, hogy ez "fiús" program,és ha megkérdezem elmehetek e vele, vagy szívesen vele tartanék, leráz, hogy majd legközelebb, most csak ketten leszünk, most többen stb. Szerintem tök mindegy hányan lesznek jelen, ez is egy közös kikapcs. lehetne. Nem igénylem én sem minden egyes alkalommal, de nem is csak 3-4 havonta.

Kiváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel, én gondolom ezt rosszul?



2023. febr. 16. 11:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Így viszont nem gondolom normálisnak.


Mit mondott a párod, mi az oka?

2023. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
#4 nem tudom te kanbuli címszó alatt mit értesz, de az én párom haverjai pontosan ugyanazt csinálják akkor is ha van ott nő, vagy ha nincs. 7 év alatt egyszersem volt probléma abból sem, ha én voltam az egyedüli nő, sőt utaztunk is így. Szerintem elég gáz, amikor már ilyenről beszélünk, hogy a kanok és az asszony. Miért nem csak emberek vannak? Miért ne tudna egy nő résztvenni egy buliban egyedüli nőként? Lehet fura, de nem csak a műkörmökről tudunk beszélni és köztünk is sokan vannak, akik szeretnek sört inni is ps-t nyomni (csak hogy sztereotíp legyek)
2023. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

11# azt mondta megkérdezte az egyik haverját /akinek van barátnője, de heti 2szer találkoznak és többször szakítottak, tehát jelenleg nagyjából összejárnak csak/, ő azt mondta nem visz utánfutót...És akkor ez számit relevánsnak, nem az hogy mi amúgy együtt vagyunk és többször jeleztem tök szivesen csatlakoznék néha.

Egyik hölgyemény meg terhes, meg ezelőtt sem volt nagyon kimozdulós. A csapatból nekünk friss a kapcsolat, nekem van kedvem velük tartani, ő meg a döntési lehetőséget sem hagyja meg rá.

2023. febr. 16. 12:27
 14/24 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló, hasonló véleményen vagyunk és kapcsolaton belül szerintem így működik jól.
2023. febr. 16. 12:32
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
"Viszont egyértelmű vinnék én is barátnőket, hogy érezzük jól magunkat." Mi akadályoz meg abban, hogy te ezekkel a barátnőkkel találkozz ugyanabban az időben máshol? Miért lenne jobb ráerőltetni magad idegen emberekre?
2023. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15 Nem minden egyes ilyen alkalomról van szó, hogy en ott akarok ülni a bártnőimmel vagy egyedül, hanem a hajlandóságról ilyen helyzetekre, illetve a magától megkérdezésre hogy velük tartanék-e.
2023. febr. 16. 12:40
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

#16! Dehát te írtad, hogy kb.3havonta megkérdezi. Én mondjuk nem is tudok annál gyakrabban találkozni egy-egy barátnőmmel (nő vagyok), tehát soha nem kérdezném. Ő nyilván gyakrabban szokott ennél a leírás alapján.

De azért nem mindegy, hogy milyen gyakran, mert ha mondjuk eleve havonta 1x megy, akkor minden 3.alkalommal te is mehetsz, az tök normális. Ha viszont minden héten megy, azt annyiból megérteném, hogy sose töltitek együtt a hétvégét, mert ő inkább a haverokkal van. Abban az esetben én ugyanúgy nem akarnék velük menni, hanem azt igényelném, hogy kettesben is legyünk néha, tehát a haverozások számát csökkentse.

#15

2023. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

12, én értelek.

De az én feleségem nem tud hozzászólni sem a Dungeons & Dragonshöz, sem a videójátékokhoz, sem a mémekhez, sem a programozáshoz. Ha meg van egy 5 fős társaság aki ilyesmi témákról szokott beszélgetni és becsöppen oda egy olyan személy - legyen az nő vagy férfi - aki ezekhez egy mukkot sem ért... attól még nem fog változtatni a rutintémákon, így az elért eredmény nem több annál, hogy az illető kívülreked az egészen.


Arról meg nem is beszélve amit egy korábbi hozzászóló írt: nekem nincsenek titkaim az asszony előtt, de a barátaim ha nekem mondanak valami, azt nekem akarják, nem a feleségemnek. Simán vannak dolgok amiket velem szívesen megosztanak, mert a barátjuk vagyok, de másokkal nem akarnak.

2023. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18

Akkor szerintem maradhatunk annyiban, hogy társaság és érdeklődési kör függő. Van, ahova észrevétlenül be tud simulni az,, idegen" fél, van amikor nem. Ez tiszta sor. De az, hogy utánfutóként hivatkozzon valaki a párjára, meg csak azért ne vigye magával, mert az egyik haver aktuális szexpajtija sem megy, az elég nonszensz

2023. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

19, azokat nem én írtam. Mármint a szexpartnert meg az utánfutót.


Bár azon tök fölösleges fennakadni, hogy utánfutónak hívják. Van aki oldaldobrdának hívja. Nálunk a csajok a pasikat kabátoknak hívják még egy ősrégi poénból eredően. Mi a fiúkkal simán "asszonyok"ként referálunk rájuk.


De amúgy értelmetlen normalitást keresni, hisz társasága válogatja. Ha egy társaságban van egy bevett szokás, sőt, ha valamit kipróbáltak és nemigazán élvezték, akkor ott az a megfelelő módszer és kész.


Az viszont ökölszabályként szerintem alap, hogy a párom barátja nem lesz automatikusan az én barátom is. Következésképpen ne gondoljam azt, hogy vagoyk olyan szinten velük, mint a párom.

Számomra ez már elegendő magyarázat arra, hogy miért nem kívánatos a pár jelenléte bizonyos típusú összejöveteleken. A baráti gyűléseknek éppúgy megvan az intimitása mint egy párkapcsolati vagy családi összejövetelnek. Emiatt nem mindegy kik vannak jelen.

2023. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!