Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ez normális?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal.

Volt egy 8 éves kapcsolatom, amiben tök természetes volt, hogy a barátai közé is visz magával, amikor nekem is kedvem van. Meghagyta a döntési lehetőséget megyek-e vele vagy sem.

A jelenlegi párom kb. 3 havonta egyszer megkérdezi elmegyek-e vele, ha a haverjaival találkozik. A többinél drasztikusan kijelenti, hogy ez "fiús" program,és ha megkérdezem elmehetek e vele, vagy szívesen vele tartanék, leráz, hogy majd legközelebb, most csak ketten leszünk, most többen stb. Szerintem tök mindegy hányan lesznek jelen, ez is egy közös kikapcs. lehetne. Nem igénylem én sem minden egyes alkalommal, de nem is csak 3-4 havonta.

Kiváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel, én gondolom ezt rosszul?



2023. febr. 16. 11:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Biztosan ember, kapcsolat és tásaság függő is.

Nem világi barátokat keresek a haverjaiban, de ha együtt tervezek vele, szeretném őket is megismerni, időt eltölteni velük.

Korábbi kapcsolatomban is volt hogy a párom társaságával nyaraltunk, ebben semmi gáz nincs, hiszen nem minden napos alkalmak ezek.


17# hetente,kéthetente jár el így. Én is így barátnőzök általánosságban.

Hol hétköznap, hol hétvégére esik nála, nálam inkább hétköznapokra. Töltünk együtt időt, de szerintem az együtt társaságban töltött idő is része egy kapcsolatnak, nem csak a randik meg külön baráti programok.

2023. febr. 16. 13:12
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is ilyen volt. De legalább a pasis estéken néha küldött képeket. Majd feltűnt, hogy az egyik haverja magassarkút hord. Aztán végülis kiderült, hogy a cipőhöz egy női láb tartozott.😂
2023. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22-es vagyok

Egyébként elég kirekesztve meg lényegtelennek éreztem magam. Részemről a jövőben inkább hanyagolom ezt a típust.

Inkább keresem a hozzám hasonlót.

2023. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

22# az igen :D

Akkor nem volt a hűség mintaképe gondolom.

Ugyanezt érzem én is, hogy végülis miatta mennék szívesen meg vele, de nem számít.

Érdemes hasonló értékrendben gondolkodót keresni, mert különben nem sok jövője van a kapcsolatnak. :)

2023. febr. 16. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!