Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemtelen, magát kellető nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemtelen, magát kellető nőre milyen megoldás van?

Figyelt kérdés
Itt az hogy ezzel ne foglalkozzak, nézzek rajta keresztül már lefutott.Eroszakos módon próbálja a párom figyelmét felkelteni, korábban tetszett neki ez a nő, de ez már régen lefutott, viszont a nő nem talál magának párt ezért valami oknál fogva az enyémet választotta ki és próbálkozik.
2023. febr. 16. 13:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Jól meb kell ...atni valakivel. :D
2023. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem csak az az egy megoldás van, ha a párod megmondja neki feketén - fehéren, hogy kopjon le, mert neki aztán nem kell. Nálunk is volt egy hasonló szituáció, pedig akkor még hivatalosan nem voltunk együtt a férjemmel. Egy hasonló habitusú nő nem akart leszállnj róla, akivel régebben férjem ismerkedett. Egy buliban találkoztak, ahol én nem voltam ott, egyből rámozdult a csaj. Férjem kerek perec megmondta neki, hogy hagyja békén, neki én kellek. Azóta nem jelentkezett. 😁
2023. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Én voltam ilyen helyzetben, én mentem egy nős férfi után. Ha a férfi nem akarta volna, semmi sem lett volna belőle. Ezt komolyan mondom.

Ha nem adott volna kezdetben apróbb, majd egyértelműbb jeleket, természetesen feadtam volna. Az ő visszajelzései miatt engedtem meg magamnak egyre többet.


Ez a párodon fog múlni, ha tetszik, ha nem.

2023. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
És biztos, hogy a párod olyan ártatlan, mint ahogy előadja?
2023. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolom, hogy a te dolgod lenne megoldani. Inkább úgy látom, téged zavar, a párodat ezek szerint nem🤷🏼‍♀️
2023. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő, akit nyíltan és egyértelműen visszautasítottak, nem fog tovább nyomulni, max. ha kifejezetten orvosi eset.

Olyant viszont már láttam, hogy csak ímmel-ámmal mondta meg, hogy neki ezt nem illik, párja van, viszont továbbra is fogadta a nő flörtölését és simogatta a kis egóját.

2023. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a párodban keresd a hibát. Ha nem utasítja el egyértelműen, nagyonis tetszik neki.
2023. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt a párodnak kell egyértelműen leállítani. Voltam hasonló helyzetben, szintén mondtam a páromnak, hogy ha nem jelent semmit, miért nem építi le? Hát, esze ágában sem volt, azért.
2023. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

Ööö mi van? Ez nem a te dolgod megoldani, hanem a párodé, ha ő nem csinál semmit akkor biztos, hogy létező probléma? Maximum mellette kell legyél egy ilyen helyzetben.


Amúgy meg nem értem hogy miért idegesít ez téged, ha egyértelműen te kellesz a párodnak? A párodat te érdekled és nem az a hölgy aki a párodnak anno tetszett. Probléma megoldva. Ha a hölgy tényleg cuppan akkor bármit csinálhat akkor is te kellesz majd a párodnak és nem ő. Ha netalántán a párodnak az a másik kellene, akkor meg nem is volt igazi a párod nem gondolod?


Amúgy 4-es válasza alapján az is megfordult a fejemben, hogy biztos, hogy a csaj rácuppant, mert érdekes mód te több mindent tudsz róla, pl. hogy nem talál magának párt? Mi van? Nem lehet, hogy a féltékenység miatt te látsz bele dolgokat, mert nehéz megemészteni, hogy anno a párodnak nagyon tetszett a hölgy? Csak általánosságokat írtál, amiből így nem lehet tudni, hogy ez most tényleg így van vagy sem.


Egy igazi nő nem fog foglalkozni más pasijával szerelmi téren és nyilván ha ilyen helyzetbe kerül, hogy a másik nő azt hiszi le akarja nyúlni a pasiját,mert köszönt neki, és jelzi közvetetten a féltékeny nő, akkor nyilván fog unott fejjel nézni,miközben már menne is de feltartották,mert féltékenyek.


Ha meg még nem felnőtt nő szintjén viselkedik, és cuppan akkor úgy is meg fogja érteni előbb utóbb, hogy keresnie kéne mást, ha a párod mindig jelzi neki, hogy neki te kellesz. Ezen pörögsz így csak magaddal tolsz ki, és nem jó tanácsadó a zöld szörny mert így könnyen a másik kezére játszod a szeretett pasit vagy utána neked lesz ciki, ha nem is így volt csak a féltékenység kis szörnyecskéje odaült suttogni, hogy de nyomul.


Amúgy ha ez igaz lenne, hogy a hölgy erőszakosan próbálkozik, akkor már rég nem itt irkálnál ilyen kérdést, hanem már réges-régen zaklatásért feljelentettétek volna. Na meg érdekes te többet tudsz a hölgyről, mint ő rólad, akkor most ki is foglalkozik kivel? Ha nem foglalkoztál vele, akkor honnan veszed vagy tudod, hogy valamilyen oknál fogva nem talál magának párt, ezért a te pasid kell neki, miközben csak azt írtad, hogy régen a te pasidnak tetszett a hölgy, arról nem írtál semmit, hogy a hölgynek is tetszett. Ő mondta, bejelentette neked, hogy nem talál magának senkit ezért lenyúlja a pasid?


Milyen szünet lesz most az iskolába, tavaszi?


Ha ez igaz is, akkor érdemes lehiggadni, és bízni a párodban, mivel a párodnak te kellesz.

2023. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Swingerklub
2023. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!