Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő és megoldás ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő és megoldás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom szakitott velem.

De szeretné ha barátok lennénk.

Én még szeretem őt szerelmes vagyok belé. De ő viszont nem ezt hajtogatja legalább is. Még is lefekszünk egymással és volt h Kicsimnek hívott közben. Én szeretném ha kibékülnénk. Ő hajthatatlan. De ez a helyzet ami van egyikünknek sem jó pláne nekem mert rá ment az egészségem.


2023. febr. 3. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozni, főleg nem szexelni vele. Ő csak arra vágyik, mást, többet nem. Te meg szenvedsz fölöslegesen.
2023. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás? Hagyd ott.

Amúgy neki jó ez a helyzet, ingyen szex.

2023. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor azt a taktikát követem, hogy vagy kellenem barátnőnek vagy nincs kontakt. És nincs átmenet, se a barátja nem leszek, se a d.gopajtija.

Ha annyira kellek, akkor majd jön, hogy csináljuk vissza. Ha meg hagy elengedni, akkor jobb is, ha megy.

2023. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban tévedsz, hogy ez a helyzet igen is jó neki, nem is kicsit. Semmi elvárás vele szemben, semmit nem kell letennie az asztalra, de ugyanúgy megkapja a szexet. Ha meg rinyálsz, leállit majd és a helyedre tesz, hogy de hát ti nem is vagytok együtt.
2023. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Üritésre használ. Dobd ki. 40f
2023. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ő nem azt szeretné, ha barátok lennétek, hanem a háremében akar tartani felelősség és elvárások nélkül. Magyarán: kihasznál.

A teendő pedig innentől a no contact, mert ezen csak veszíthetsz. Az önbecsülésedet, az önbizalmadat, a méltóságodat. Nagyon gyorsan szállj ki ebből. (Most szólok: ha megpróbálod, ő vissza fog édesgetni, elő fogja adni, hogy milyen fontos vagy neki. És amint megint bedőlsz, újra eldob.)

2023. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És az miért van szerintetek?

Mikor próbálom meg beszélni vele a dolgokat h kezdjük újra stb. Akkor ő ingerűlt lesz? Illetve folyton azt hajtogatja keresek mást ő nem szeret nem szerelmes belém. De szexnél full más jön le meg furcsa h Kicsimezett közben. Ő nem képes senkit szeretni meg őt se lehet szeretni. Szoval ....

2023. febr. 3. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Mi miért van??


Még csak nem is haragudhatsz rá, mert ez alapján full őszinte. :D


Nyilván ingerült lesz. Hogy miért? Hát mert nem szeret és hallani sem akar erről, de hát ezt még a képedbe is vágja.

2023. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szex közben becéz, az azért van, hogy kedves legyél vele. A jobb szexért csinálja, saját magáért, nem érted. Önző és téged nem szeret. De ezt el is mondta. Te magyarázol bele többet. De ebben nincs több.
2023. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Más csajokat is becézget, tudod, ugye?
2023. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!