Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg 40+ felett alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 40+ felett alig van szex a házasságokban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Párom 41, én 47. Napi szinten van. Olykor-olykor kimarad egy.

Persze ezek mi vagyunk.

2023. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjuk már ezt a baromságot! Nincs két egyforma házasság.

Az egyik házasság lehet friss, lehet, hogy most lett kisbaba is, a másik meg tart 20 éve, és mindketten egészségügyi problémákkal küzdenek. Lehet, hogy békésen, meghitten élnek egymással, vagy már csak egymás mellett, mert anyagi okból nem tudnak válni. Lehet, hogy van öt gyerek, akik mellett levegőt venni sincs idő. A másik házaspár meg gyerek nélkül éli az életét, akinek megint több oka lehet.

Lehet, hogy az egyik házaspár 40 felett is élvezettel gyűri a lepedőt heti többször, a másik meg évente egyszer, de az se jó. Ráadásul még csak az se biztos, hogy azok szexmentesek, akikről te azt hiszed.

2023. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
40 alatt vagyunk, de kb. 3 éve nincs konkrét aktus, mert nem áll fel az embernek a sokáig kezeletlen cukorbetegség miatt, ráadásul a cigit se teszi le. Visszafordítható-e? Már nem érdekel, annyit kérleltem, veszekedtem, intézkedtem helyette, de egyedül kevés vagyok hozzá.
2023. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Az embereknek az is hihetetlen hogy egyaltalán akik házasok szeretik egymást, az is hogy egyaltalán kívánják egymást és d.gnak is.


Ebből ítélve a nagy átlag nem olyan házassagban élhet ahol szerelem szex izgalom kalandok vannak.

2023. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbbeknél alig van. Sokkal kevesebbeknél van, mint pl. két huszonéves kapcsolatában. Az ember ahogy öregszik, úgy csökken a szexuális libidója és mondjuk ki, a kinézete vonzósága is. És baromság, hogy 50 évesen is ugyanúgy vonzódsz az 50 éves párod testéhez, mint 20 évesen a 20 éveshez, mert az idős korban is keveset változik, hogy mit tartanak az emberek vonzónak. A legtöbb ember ahogy öregszik egyre szarabbul néz ki (főleg akik nem figyelnek magukra, de amúgy is) és egyre kevésbé kívánja őket már a társuk is. A fiatalok azért is dugnak többet, mert jobban is vonzódnak egymáshoz szexuálisan.
2023. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

#5:

A szex nem attól jó, hogy a másik jól néz ki. Hanem a technikán és az érzelmeken múlik. Egy jól összeszokott negyvenes pár nagyon is tudja élvezni a szexet egymással.

A húszéveseknek lehet, hogy a mi korosztályunk ősöreg, de akik jól tartják magukat, azok igenis kívánatosak még a másik nemnek. Jó, nem a tiniknek, nyilván.

Ne csináljunk már úgy, mintha egy negyvenes már ráncos, haldokló vén múmia lenne, akit csak a gyógyszerei tartanak életben.

A gyerekek végre nagyok, esetleg lassan kirepültek, koleszba mentek. Mi még pont elég fittek és fiatalosak vagyunk, hogy élvezzük az életet.

Más meg épp most tologatja babakocsiban az első gyereket. Őket se a gólya hozza.

2023. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
A házasságokon belül alig, azon kívül annál inkább.
2023. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

6. Én szexeltem huszonévesen 35-45 év közötti nőkkel is, szóval nem azt mondom minden idősebb ember ronda és öreg és én is tartom sokukat kívánatosnak. Sőt én kifejezetten az mellett vagyok, hogy szexeljenek egymással nyugodtan a "fiatalok" és az "öregek" is. Csak hogy az idő vasfogával senki nem tud mit kezdeni és a legtöbb ember erre azért még rá is segít az életmódjával. Nagyon kevesen vannak, akik direktben figyelnek is az egészségükre, testükre, kinézetükre évtizedeken keresztül és ezért még sokak számára (a megfigyelők korától függetlenül) jól néznek ki mondjuk 40-60 közt is.

Egy negyvenes is lehet fitt, nézhet ki jól és tudja élvezni az életet, de nyilván fiatalnak még jobb volt lenni testi szempontból. (És nem azt mondom akármelyik dagadt ronda fiatal "jobb" egy szép fitt középkorúnál, csak mindenkit saját magához és a maga potenciáljához képest értve.)


Azt meg hagyjuk is, akik 40 évesen vállalnak első gyereket, rengeteg egészségügyi kockázatnak kitéve az utódot. Azért is van ennyi autista és még ezer más betegségben szenvedő újonnan a régi időkhöz képest, mert 35 felett első gyereket vállalni megtöbbszörözi a gyerek esélyét egy csomó genetikai alapú betegségre is.

2023. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

#8

Külső szemlélőként ne akard megmondani, hogy milyen az, amikor két ember együtt lesz húsz évesből negyven. Mi is látjuk magunkon is, egymáson is, hogy megváltoztunk. De ez nem egyik napról a másikra történik. Van benne valami szürreális, hogy ma ugyanolyannak látom, mint tegnap, meg tegnap előtt, ő ugyanaz, akibe sok éve beleszerettem. De ha a régi fotókat làtom, akkor persze, hogy megöregedtünk. Felnőttünk, ahogy ő mondja. Nincs egy olyan pillanat, amikor ránézel, hogy jé, elmúlt 40, ősz, kopasz, és ráncos, inkább legyünk csak barátok. Én őt nem ilyennek látom. A szexben meg az az élvezet, amit csinál, ahogy csinálja. Jobban ismerjük egymás testét, mint a sajátunk. A jó szexet meg kívánja az ember, elvégre jó.

Te hiheted azt, hogy akkor nagyobbat lehet élvezni, ha a másik fiatal meg feszes a teste. De ahogy elnézem a válásokat körülöttem, nem úgy tűnik, hogy ez hosszú távon is adna annyi pluszt.

2023. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát a mai 40-60 as korosztály kutatások szerint kevesebbet szexel mint a tőlük idősebb korosztályba akinek még van párja.
2023. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!