Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg 40+ felett alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 40+ felett alig van szex a házasságokban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Attól is függ hogy kinek milyen az étvágya. Mennyire kívánják még mindig egymást.

Párommal heti 3max 4 szex van egy héten. 15 éve együtt és nem unjuk egymást. Van ismerősöm aki 3 éve van együtt a nővel és havonta 1 alkalommal van köztük valami. Szerencsésnek mondhatom magam!

2023. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez így hülyeség. Legfeljebb annyiból lehet igaz, hogy a legtöbb negyvenes párnak még kicsi gyerekei (is) vannak, azok mellett meg tényleg nincs minden nap erő szexelni.


A külsőt meg hagyjuk. Egy 20 évesnek nyilvan kevesbé vonzó egy 40+, mint egy másik 40+nak. De házasságban már messze nem ez az elsődleges, hanem az érzelmekmek, es itt nemis a szerelemre gondolok, mert az átalakul. Pontosabban nem az a lángolo lesz, hanem valami egész mély. Jó esetben persze. Külsőleg meg általában mindketten változnak.


Mi 20,25 évesen szexeltünk egyszer, aztán közel 20 évre elváltak utjaink, de utana ugy robbant a semmiből mint egy atombomba, ahogy tudtunk össze is költöztünk. Pedig bizony egyikünk se olyan már mint akkor. Ő majdnem kopasz, es mindketten vagy 20 kilóval többek vagyunk, nekem a szoptatas miatt a mellem is lógósabb lett, mivel mindig is nagy volt. De még így sem számít, hogy tudjuk milyen volt a másik 20 éve. Egy bizonyos kor felett (talan 30+) mar közel sem annyira fontos a külső mint huszon egy-két évesen.

Jó ha valakire felmegy vagy 100 kg, az már a házastarsa szemében is jó eséllyel visszataszitó lesz, de az nem is egészséges.

2023. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk soha nincs.
2023. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen más ha valaki 40 , 50 évesen házasodik össze hasonló koruval , ugyanolyan lesz a szex számukra mintha 20 évesek lennének , én igy jártam 50 évesen.
2023. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia feltennéd ezt a kérdèst a szexualitás kategoriába kiváncsi lennék miket irnának 14-es voltam.
2023. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 46 lesz, én 30 vagyok. Kicsi ovis gyerekünk van. Minden nap szexelünk :) 5 éve vagyunk együtt. Ha a szex jó, azt akarja a két fél. Csak akkor csökken szerintem ha valami gebasz van és már nem élvezetes.
2023. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 De La Cruse ***** válasza:
39%

Ja.

Heti négy alkalom.

2023. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16


És valóban így van. Kortól függetlenül.

2023. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!