Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen hagy ott egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen hagy ott egy egyszerű férfi, egy olyan kapcsolatot, ahol penzt is költött?

Figyelt kérdés

Ragaszkodhat egy ferfi egy kapcsolathoz azert IS, mert úgy érzi, hogy szerinte túl sok penzt fektetett a kapcsolatba ? Nem óriási dolgok, hanem parfüm, mobil, tévé a 2 év alatt.

Meggondolja emiatt kétszer a szakítást? Főleg ha nem szeret költekezni es nem kimondottan bőkezű típus , de most túltett magán?

Az az érzésem hogy egy pasi mem szivesen hagy ott egy kapcsolatot , ahova befektetett

Szerintem ezert nem szakít velem.

Mert a többinek nem vett semmit es az újaknak se akar , amint mondta is


2023. febr. 19. 16:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20 as , szedj vitamint, nem akarom 4 dszerre leírni . Ginzeng, biloba
2023. febr. 19. 20:14
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Erre a pasira lehet, hogy igaz, de nekem az fura, hogy ha valaki nem bőkezű, az miért olyan csajt keres, akinek mobilt kell venni.
2023. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nem lehet, hogy szeret, és veled akar lenni?
2023. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem
2023. febr. 19. 20:47
 25/30 anonim ***** válasza:
Miert nem?
2023. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2023. febr. 19. 21:04
 27/30 anonim ***** válasza:
Ajjajj, èn ma veszek a páromnak kocsit😅. Ès nem is az èn nevemre, hanem bátor leszek ès az ővère. Hát akkor szerintem èn egy èletig vele maradok már.
2023. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon félreértetted, nagyon hulye vagy, kattanj le
2023. febr. 20. 08:44
 29/30 anonim ***** válasza:
90%
Sztem meg kérdező te vagy a halál értetlen, 20an megválaszolták már a kérdést. Ha meg csak azt szabad válaszolni amit hallani akarsz, minek írsz ki kérdést?
2023. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen férfi is, ha az önbecsülése a béka popója alatt van, vagy nagyon üzletiesen nézi a párkapcsolatot, de ez nagyon kisebbség. A többség úgy van vele, hogy OK, hogy költöttem rá, de az elköltött pénzem így is, úgy is elúszott, ha egy szar kapcsolatban vagyok, sőt a többség egy jó kapcsolatra elköltött, a dolog egészét nézve nem is olyan magas össz/eget nem is néz veszteségként.
2023. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!