Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha azért megszólt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azért megszólt a pasim, mert túl testhez feszülő ruhákat hordok?

Figyelt kérdés

Nem esett jól tőle. És szerintem nincs igaza.


Maximum úgy hordok testhez feszülős ruhákat, farmereket, hogy kiemeli a popsim, mert azt nagyon szeretem magamon. (20/n)



2023. febr. 20. 20:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen, gáz! Azt is mondatta volna, hogy de jól nézel ki.
2023. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Gáz. Mi baja van a feszülős farmerrel. Kb 15 évig divat volt... Jobb mint ezek a kukás nadragok amiket ma hordanak. Jó, persze ízlések és pofonok, de ne ő döntse már el helyetted
2023. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
És mi a baj a feszülős ruhákkal? Hogy látszik benne a tested? Mondd el neki, hogy ha jársz emberek közé, akkor a testedet fogják látni mások is rajta kívül, nyugodjon bele.
2023. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Féltékeny, birtokló típus, kérdés engedsz-e neki és inkább csadort húzol fel még nyáron is...
2023. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Egyáltalán nem
2023. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Csak hogy lássátok, az egyik egy mindennapos átlagos farmeres outfitem, a masik pedig egy ruha, amit amúgy szintén gyakran hordok, ha olyan az alkalom.


[link]

[link]

2023. febr. 20. 20:40
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Az nem normális, ha meg akarja mondani, mit vegyél föl. Bár ha nem csupán azért hordod a szűk farmert, mert tetszik, hanem kifejezetten "a popsidat akarod hangsúlyozni", az feltűnési viszketegségre is utalhat. A 2. képen nem te vagy szerintem.
2023. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Az. Azt hordasz amit akarsz. Nincs beleszólása. Ha ez nem felel meg neki... Még 1-2 ilyen beszólás, és ex lenne belőle, ha az én pasim szólna be ezért. Nem szeretem az ilyen betegesen birtokló, irányításmániás embereket. Először csak az öltözködés, majd a barátok kritizálasa, leépítése, majd a családtól való eltávolítás, aztán azt veszed észre, hogy bezár a házba és már dolgozni sem járhatsz, megver, fenyeget stb stb. A hasonló személyiségű partnert még csírájában kell kiirtani az életedből, mert csúnya vége lehet.
2023. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 nemaRendőrség ***** válasza:
12%
Fúj de csúnya lábad van
2023. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szép hajad van és az a ruha is nagyon szép. :)
2023. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!