Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha azért megszólt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azért megszólt a pasim, mert túl testhez feszülő ruhákat hordok?

Figyelt kérdés

Nem esett jól tőle. És szerintem nincs igaza.


Maximum úgy hordok testhez feszülős ruhákat, farmereket, hogy kiemeli a popsim, mert azt nagyon szeretem magamon. (20/n)



2023. febr. 20. 20:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
Valaki szerint ő nem előnyös ? Te jó isten...
2023. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon csinos vagy:)
2023. febr. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
Jajj de frusztráltak itt páran. Még mindig nincs hája, hiába írkálja bárki. Rossz a szög, de a tükörben úgy néz ki, hogy szerintem egy kicsit körte alkatú lány. Keskenyebb a válla, mint a csípője. Na, pont őket (és a homokóra alkatot) könnyű kiemelni, mert alapból ívesek, ha valami kicsit testhezáll rajtuk az kiemeli azt az ívet a dekeruk és csípőjük közt. Nőknél az a "vágyott látvány", hogy szép ívek legyenek, ne egyenes, erős vonalak. Legyen dereka, csípője. Emiatt vannak az alma típusok "bajban", nincs derekuk, de van kis pocakjuk és optikailag elkell vezeni a szemet onnan (de nekik sokszor szép a lábuk, oda kell vezetni a szemet). Vagy a téglatest és fordított háromszögek, az elsőnek nincs íve, kb egyvonalban van a válla, dereka, csípője, a másiknak meg erős a válla és keskeny a csípője ami férfias testalkatot tud csinálni, ha nem figyel oda a ruhákra (a férfiaknál jellemző a széles váll, keskenyebb csípő).Ha bő nadrágot vesz rádob optikailag pár kilót, mert mégjobban szélesíti az amúgy is látványos csípőt és feneket.
2023. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Gáz. Összetehetné a két kezét, hogy ilyen nő jutott neki, ehelyett ő inkább b*szogat.

Ugyanakkor érthetetlen, hogy te ezt miért tolerálod. Konkrétan egy bombázó vagy (hetero nőként írom, még mielőtt...), minden ujjadra kapnál viselkedésre/személyiségre IS jobb férfit ennél.

2023. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2%

24.

Milyen szög rossz?


Mégis melyik szögben fog lefogyni?!

2023. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ahoz hogy azt mondjam körte alkat tutira. Ahoz vagy élőben kell látni vagy teljesen szemből. De minek fogyjon le? Hozzáteszem, ha tényleg körte akkor lefogyhat 40kilóra is, az aránya ugyan ez, lesz egy szélesebb csípője (azt nem tudja lefaragni, csont), de egyáltalán nem mondanám, hogy fogynia kell. Miért kell mindenkinek xxs méretnek lennie? Nem mindenki szereti azt sem
2023. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%

#26

Álljál már le! Miért fektetsz ennyi energiát egy idegen ember gyalázásába? Elég szánalmas vagy.

2023. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
84%
26: Miért fogyna le? Teljesen rendben van, nem kell magából felnőtt nő létére (kis)kamaszlányt, lapos pálcikatestűt csinálnia. Én olyan vagyok, undorítóan festek, ő csinos és szexi.
2023. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!