Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális másfél év kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális másfél év kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Picit több, mint 1.5 éve vagyunk együtt. Jó ideje (3 hónapja) rendszeresen járok edzeni ( szerencsére alapból jó alakom volt de szeretnék jobb lenni) előtte is “kihívóan” öltözködtem (melltartó nélkül, kivágásos felsők, szoknya Stb..) de mostanság megjegyzést tesz, hogy pl látszik a bimbó stb ne menjek így sehova… tavaly nyáron még imádta, hogy mások is megnéznek és büszke volt.

Most azt mondta azért van ez, mert már asszony vagyok 😅 (nem vagyunk házasok, de még csak a kezemet sem kérte meg) .

Ez elfog durvulni és később csak bő ruhákat hordhatok majd vagy ez normális, hogy már “zavarja” ? :(


2023. febr. 20. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.. mármint az érthető, hogy féltékeny vagy érez egy kis zavart, ha túl kirívóan öltözől és az is zavaró, ha megbambulnak emiatt más férfiak, de nem illő megmondani a másiknak, hogy mit vegyen fel. A legfontosabb kérdés az, hogy milyen hangnembe teszi a megjegyzéseket.
2023. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
Engem mindig is zavart ha a szerelmem párom rib.anc ruhákat vett fel miközben eggyütt vagyunk. Mindig is volt valami oka. Ebbe gondolj
2023. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha a párod is megnézi a jó nőket és téged nem zavar ha azt gondolja fejben hogy " de jó csaj úgy megd**nám" akkor gond egy szál se. Nekem pasi mondta hogy igen mindig ez van a ffiak agyában bárki bármit mond. Tehát amikor téged megnéznek akkor ez van bennük.
2023. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem mutatkoznêk veled ha kirívóan öltözködnél. Kinek akarsz még tetszeni hogy ilyen ruhákban jársz? Ezt sosem értettem meg. Viszont ha megjegyzést tesznek rád akkor még vérig vagy sértve.
2023. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Volt egy ilyen munkatársam nem hordott melltartót...nem volt nagy lógós melle de azért írtó gáz volt és undorító hogy átlátszik a mellbimbója. Nem érdekel a melle vegyen fel egy rohadt melltartót ha ennyire nem képes valaki akkor maradjon otthon de én nem vagyok kíváncsi (meg mások se voltak) a mellére. Nem az őskorban élünk hogy ennyit ne lehessen megtenni.
2023. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is gáz melltartó nélkül járni, pláne kivágott felsőben. Nem hinném, hogy férfiembernek öröm lehet úgy megjelennie veled, hogy mindenki az ő nője bimbóját nézi, mert az átszúrja a mélyen dekoltált felsőjét. Kezdj el viselkedni...
2023. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Én sem értettem, aztán lett egy refluxom :/ Mostmár utálok melltartót hordani, mert akkor szúr a lapockám és nyilal a bal karom. De az is tök ciki, mikor kilátszik a mellbimbóm.


Vettem ilyen ragasztható bimbóvédőt, de amúgy elég drága és a ragasztó egészségességében sem vagyok biztos.

2023. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Férfiak milliói tennék össze a kezüket, ha a feleségük nem csak a heti egyszeri szex előtti két percben öltözne kicsit csinosabban és kívánatosabban.
2023. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

"Kinek akarsz még tetszeni hogy ilyen ruhákban jársz? Ezt sosem értettem meg. Viszont ha megjegyzést tesznek rád akkor még vérig vagy sértve."

Nem baj, ha nem érted, megjegyzéseket viszont egy bizonyos alapszint felett nem tesz az ember.

"Nem érdekel a melle vegyen fel egy rohadt melltartót ha ennyire nem képes valaki akkor maradjon otthon de én nem vagyok kíváncsi (meg mások se voltak) a mellére."

Ha nem érdekel a melle, akkor nem nézed a mellét. Nem olyan nehéz.

2023. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!