Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jogosan zavar, hogy ilyen emberrel barátkozik?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy jó barátja, akinek az a szokása, hogy 14-15 éves lányokat fűz be szexre. Ő 25 éves, és kifejezetten ezt a korosztályt célozza, pontosan tudja a lányok korát, amikor összejönnek. Engem ez nagyon nyugtalanít. Amikor erről beszéltem a barátomnak, hogy ez szerintem mennyire gáz dolog, akkor csak annyit mondott, hogy nem kell ennyire túlreagálni, hiszen a lányok beleegyeznek, meg amúgy is ezen kívül rendes ember ő.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudja ezt elnézni neki? Ez azt jelenti, hogy a pasim szerint ez belefér?

22L, 25F



2023. febr. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
8%
Attól téged zavar kivel barátkozik még semmi nem jogosít fel rá hogy esetlegesen tiltad is neki. Tudom nem írtad de biztosan gondoltál már rá. Neki ő a barátja és igazából abszolút semmi közöd nincs hozzá hogy ő kivel fekszik össze. Beleegyeznek igen ez után a barát problémája ha lesz valami gond nem tied. Ha nekem lenne ilyen barátom attól még a barátom maradna mert neki ez tetszik. A te barátod veled van nem a 14 évesekkel nem tudom miért nem lehet a saját dolgoddal foglalkozni ahelyett hogy azt néznéd ki mit csinál mással.
2023. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
68%
Végülis, kit érdekel, ha az ember párjának legjobb barátja mondjuk egy állatkínzó vagy egy gyilkos, elvégre mi köze hozza :D
2023. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
24%

12-es

Azért ezek a példák rohadtul nem ugyan olyan szinten vannak mint a szexuális élet.

2023. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
#11 Nyilván nem fogom tiltani tőle. Bár zavar, hogy nem gondolkodik el a barátom az én nézőpontomon, és igazából nem is érdekli kb, hogy engem ez zavar.
2023. febr. 21. 11:36
 15/66 A kérdező kommentje:
Csak azért nehéz, mert én nem akarok olyan emberrel együtt lenni, aki ezt el tudja fogadni. Soha nem gondoltam volna, hogy így áll ehhez.
2023. febr. 21. 11:38
 16/66 anonim ***** válasza:
66%
De 14, Kérdező, végülis mit vársz, mit cisnáljon? Semmi köz ehhez az egészhez, szóval... egyszerűen... mit vársz a barátodtól, mit tegyen?
2023. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
#16 Azt, hogy beismerje, hogy nem oké, amit a haver csinál.
2023. febr. 21. 11:44
 18/66 anonim ***** válasza:
23%
17, és ezzel te miért lennél előrébb bármivel is? Ők ugyanúgy barátok maradnak, a csávó ugyanúgy csajozik tovább. De ettől megnyugszol, hgoy "hát szerintem sem túl okés, de ez van"?
2023. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Nekem ez komolyan akkora csalódás, hogy a szakításon gondolkodok.
2023. febr. 21. 11:47
 20/66 A kérdező kommentje:
#18 akkor legalább tudnám, hogy neki is az az értékrendje, mint nekem. Nekem ez nagyon fontos.
2023. febr. 21. 11:48
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!