Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jogosan zavar, hogy ilyen emberrel barátkozik?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy jó barátja, akinek az a szokása, hogy 14-15 éves lányokat fűz be szexre. Ő 25 éves, és kifejezetten ezt a korosztályt célozza, pontosan tudja a lányok korát, amikor összejönnek. Engem ez nagyon nyugtalanít. Amikor erről beszéltem a barátomnak, hogy ez szerintem mennyire gáz dolog, akkor csak annyit mondott, hogy nem kell ennyire túlreagálni, hiszen a lányok beleegyeznek, meg amúgy is ezen kívül rendes ember ő.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudja ezt elnézni neki? Ez azt jelenti, hogy a pasim szerint ez belefér?

22L, 25F



2023. febr. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
13%

39, és ez hogy jön ide?

A saját gyereked gyerekkori szexuális életéhez szülőként van közöd.

Felnőttként a felnőtt haverod szexuális életéhez - ami nem érint sem téged, sem a családodat - nincs közöd.

2023. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt írogassa bőszen, hogy mit kell foglalkozni ezzel stb

Abba bele se gondol, hogyha az ő ilyen korú lányát szédítené meg és vágná gerincre ez a p*csfej ürge.

2023. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
4%
42es, olvads el a 41es választ.
2023. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
13%

#42 Én ugyan nem írom, de amúgy reálisan nézve azzal sem tudna a szülő sem mit kezdeni.

Szexelni nappal is lehet, nem csak este, ráadásul ez még legális is.

Rengeteg olyan tizenéves van, aki magánál jóval idősebbel szexel, sokszor fogalma sincs róla a szülőknek.

Annyit tehet kb a szülő, hogy odafigyel a gyerekére és támogatja, sokat beszélget vele.

Mert egy 15 éves is szexelhet már akárkivel, tetszik, nem tetszik, ez így van.

2023. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
61%
Jó, de az a lány is valakinek a lánya... én sajnálnám, hogy ennyire szar családi környezetből jön. Nekem az elveimbe nem férne bele. Jó, hogy nem gyilkosokat támogatunk olyan erővel, hogy jaj, a gyilkos magánéletéhez nincsen közöm...
2023. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
84%

#44

Figyelj írod ezt a nappal is lehet szexelni stb dolgot.

De azért az, hogy egy 25 éves felnőtt ember! Korban az, de szellemileg kizárt. Teljesen direkt szándékkal erre hajt, hogy 14 éves kislányokkal akar szexuális kapcsolatot.

Ez bicskanyitogató és rendkívül gusztustalan.

Nyilván a szülőnek is nagyon nagy felelősége van. De egy 14 éves kislányt még meg lehet szédíteni és ezt a 25 éves majom tudja is.

Ennek lehetnek nagyon súlyos következményei....

2023. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
13%

45, ennyi erővel foghatnád a világ teljes lakosságát és rájuk kényszeríthetnéd a saját nézeteidet.


Önmagában az az érv, hogy "bezzeg ha a te lányodat dugnák" azér tműködik, mert az ember óhatatlanul is szeretne vigyázni a gyermekére. Férfiaknak eleve van egy olyan érzése a lányukkal kapcsolatbna, hogy ő a kis hercegnője, őt bizony nem mocskolja be senki. Deee... igazából ez a szmelélet önmagában csak arra jó, hogy aggszüzet cisnáljunk a gyerekünkből. Szóval el kell, hogy jöjjön az az idő, amikor ennek meg kell törnie.

Ez puszta érzelem alapú dolog, vlaójában kevés köze van a jóhoz és rosszhoz. Az, hogy neked valami nem tetszik, attól az még nem lesz ártó dolog.


Szóval az, hogy az a lány meg valaki másnak a lánya... hát.. ez hol érv? Aggódjon érte a saját apja!:D Én is megdugtam már más lányát... ez óhatatlanul megesik, ha a férfiember párkapcsolatba bonyolodik. Vagy legyek figyelemmel apósom jóízlésére?:D Van ennek értelme?:D

2023. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
69%

46, ez mind tagadhatatlan.

És ezzel mit tudsz tenni? mert jelen helyzetben a maximum ráhatás, hogy nem sörözöl együtt vele. Azzal meg aztán sokat tettél az ügy érdekében.

2023. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

#46 Én csak a tényeket írom, hogy sajnos ez legális.Erkölcsileg el lehet ezt ítélni, de jogilag nem.

Pont erre írtam azt, hogy a szülőkkel példálóznak egyesek.A szülő sem tehet mást azon kívül, hogy beszélget a gyerekével és jól neveli, mert ilyesmibe simán belebonyolódnak úgy tinik, hogy a szülő nem is tud róla.Ha tud is róla, akkor is legális, tehát jogilag emiatt nem lehet felelősségre vonni az idősebb szexpartnert.

Én csupán leírtam a tényeket.

2023. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

Na, akkor leírom a konkrét szitut, amiből ez kiderült számomra.

Kocsmáztunk pénteken, ahol a haverja amikor bejött, köszönés után annyit mondott a barátomnak hogy, egy szűz lánnyl kevesebb, majd összeröbögtek. Bárátom annyit mondott neki, hogy szép volt, többet nem beszéltek róla. Én kocsmázás után rákérdeztem teljesen normálisan a barátomnál, hogy miről volt szó, és erte elmondta röhögcsélve, hogy ennek a haverjának mi a szokása. Innentől meg már tudjátok. A barátom reakciójából nekem egyértelmű volt, hogy neki ezzel semmi baja, és ez nyilván felzaklatott, hogy egy ilyen viselkedéshez aszisztál.

2023. febr. 21. 13:52
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!