Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jogosan zavar, hogy ilyen emberrel barátkozik?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy jó barátja, akinek az a szokása, hogy 14-15 éves lányokat fűz be szexre. Ő 25 éves, és kifejezetten ezt a korosztályt célozza, pontosan tudja a lányok korát, amikor összejönnek. Engem ez nagyon nyugtalanít. Amikor erről beszéltem a barátomnak, hogy ez szerintem mennyire gáz dolog, akkor csak annyit mondott, hogy nem kell ennyire túlreagálni, hiszen a lányok beleegyeznek, meg amúgy is ezen kívül rendes ember ő.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudja ezt elnézni neki? Ez azt jelenti, hogy a pasim szerint ez belefér?

22L, 25F



2023. febr. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy igaza van a kérdezőnek, hogy ez gáz.

Viszont ezt csak úgy általánosságban megjegyzem, hogy a férfiak durván "kifordulnak magukból" egymás közt.

Még olyan férfiak is, akikről meg sem gondolná a párja, és úgy néz ki, mintha kettőig sem tudna számolni.Persze, ha jön az asszony, akkor bólogatnak mindenre, mint a kisangyal, teljesen más emberként viselkednek, még külön hangjuk is van hozzá.

Biztos nem minden férfi ilyen, de basszus, többség inkább ilyen.

Itt nem feltétlenül arra gondolok, hogy megcsalja a párját, csajozik, vagy hogy illegális dolgokat csinálna.Simán csak a beszédstílusra, a viselkedésre, meg a szövegelésekre gondolok.A férfiak amúgy is szeretnek egymás közt nagyot mondani, adják egymás alá a lovat.A valódi személyiségük az úgy a kettő között van annak, ahogy a párjukkal és ahogy a haverok közt viselkednek.


Én nő létemre sokat voltam férfi társaságokban haverként, ezt nagyon jól megfigyeltem velük kapcsolatban.Sokszor csak simán ártalmatlannak, de nevetségesnek tartottam ezt a jelenséget, volt olyan eset is, ahol már inkább durvának.

2023. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok?
2023. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
#62 Miután nem sikerült sehogy nesm megértetnem bele, hogy ez bennem miért kelt rossz érzést, és már ő is megpróbált azzal érvelni, hogy a sok mai 14 éves simán kinéz 20-nak, igen, szakítottam. De ő még mindig nem érti, hogy miért.
2023. márc. 28. 14:55
 64/66 A kérdező kommentje:
*sehogy sem megértetnem vele
2023. márc. 28. 14:56
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2023. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%

"és már ő is megpróbált azzal érvelni, hogy a sok mai 14 éves simán kinéz 20-nak, igen, szakítottam. De ő még mindig nem érti, hogy miért."

Huhh Jó Isten gyere le....

Nem is fogja megérteni.

Az a kapcsolat, ahol ilyen értékrendbeli különbségek vannak az sosem lesz hosszútávú.

Sajnálom kérdező, de ne bánkódj. Megfogod találni, akivel egyezik a felfogásotok.

2023. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!