Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jogosan zavar, hogy ilyen emberrel barátkozik?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy jó barátja, akinek az a szokása, hogy 14-15 éves lányokat fűz be szexre. Ő 25 éves, és kifejezetten ezt a korosztályt célozza, pontosan tudja a lányok korát, amikor összejönnek. Engem ez nagyon nyugtalanít. Amikor erről beszéltem a barátomnak, hogy ez szerintem mennyire gáz dolog, akkor csak annyit mondott, hogy nem kell ennyire túlreagálni, hiszen a lányok beleegyeznek, meg amúgy is ezen kívül rendes ember ő.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudja ezt elnézni neki? Ez azt jelenti, hogy a pasim szerint ez belefér?

22L, 25F



2023. febr. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus akkor szakíts jobban jár a pasid 😂
2023. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
75%

Aham..

De tennie nem kell semmit? mert akkor ez csak a savakon való lovaglás..

2023. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
#22 nyilván jó lenne, ha nem akarna vele barátkozni, de azt nem akarom megszabni neki, hogy kivel barátkozik. Viszont az igen is zavar, hogy szerinte ezzel semmi baj nincs.
2023. febr. 21. 11:53
 24/66 anonim ***** válasza:
38%

"akkor legalább tudnám, hogy neki is az az értékrendje, mint nekem. Nekem ez nagyon fontos."

Jó, de konkrétan mit szeretnél? Azt, hogy beismerje, hogy igazad van, aztán ugyanúgy barátkozik vele.

Akkor miről beszélünk?

Beismerheti, de mi változik? Csak azt akarod, hogy a te véleményedet vallja, mert az egód hajt. "Nekem legyen igazam".

És igazad is van 25 éves ganajláda f_sz ne a 14 éves lányokat hajtsa.

De attól, hogy beismerné, attól még barátkozik vele. Mire mész?

2023. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
0%
Az nem a barát hibája hogy sok 14-15 éves egy ribizli. Mert azért bőven látok a városba ilyeneket és ezek csak örülnek hogy egy felnőtt pasi rájuk vet szemet és ugyan úgy kihasználják a helyzetet aztán eldicsekednek hogy hány éves pasival dugott. Volt anno nem egy ilyen osztálytársam meg sulis társam. Volt aki tanárral is. Szóval lehetsz ezen felháborodva de semmi értelme.
2023. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
6%

Te csak simán rá akarod kényszeríteni a gondolkodásodat másra.

Nagy eséllyel pont leszrja a haver csajügyeit, hiszen nem azért barátkozik vele, merthogy milyenek a nőügyei. Te meg most jössz és szakítási ügyet akarsz cisnálni egy olyan dologból, ami őt nem is érdkeli.

Kicsit elbagatelizálva ez olyan, mintha te most mindneáron meg akarnál győzni, hogy a tea az mézzel jó, nem cukorral... én meg egyáltalán nem iszok teát, szóval nekem oszt tökmindegy... de te meg tajtékzol, hogy miér tnem úgy gondolom, ahogy te. Pedig a válasz egyszerű: mert leszarom, nem érdekel a téma.

Csak ennél nagyobb probléma, hogy te egy haver dolgairól akarsz mindenáron véleményt alkottatni.


igazából a kérdés az lenne, hogy miért is kötelező mindenáron ítéletet mondani. FŐleg, ha ennek semmi következménye nincs.

2023. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
De hogy lehet, hogy ez nem érdekel valakit? Azért ez szerintem elég durva ahhoz, hogy csak úgy el lehessen tekinteni tőle. De oké, nyilván én reagálom túl. Igazatok van.
2023. febr. 21. 12:07
 28/66 anonim ***** válasza:
96%

27

Nem reagálod túl. Ezek a te érzéseid. Igazad is van, de attól még ugyanúgy barátkozna vele.

2023. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy lehet, hogy ez nem érdekel valakit?"

Tudod... sok embert nem érdekel mások szexuáli sélete. Ami azt illeti, a legtöbb embert szerencsére nem érdekli. A pletykás öregasszonyokat persze igen:D


Abban a tekintetben nem reagálod túl, hogy az efebolfília valóban nem épp egy erkölcsös dolog, elítélendő dolog.

Abban a tekintetben viszont túlreagálod, hogy tulajdonképpen másokat akarsz arra kényszerteni, hogy gondolják ők is úgy ahogy te. na, ennek semi értelme.


nyugodtan ítéld el a csávót, legyen meg róla a véleményed. De ne kényszeríts erre másokat.

JA, és... "nyugodtan ítéld el a csávót" - mondom, de azért ne legyen az, hogy ha találkoztok, leköpöd:D El lehet ítélni valakinek a szexuális életét úgy, hogy mint ember, képes vagy viselkedni. Fontos, hogy sem te, sem a barátod nem vagytok a szexuális életének a részei, így gyakorlatilag semmi közötök hozzá, egyszerűen nem kell reagálnotok rá.

2023. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
26%

"Fontos, hogy sem te, sem a barátod nem vagytok a szexuális életének a részei, így gyakorlatilag semmi közötök hozzá, egyszerűen nem kell reagálnotok rá."

Infantilis emberről van szó. Ami szerintem nem ujságolni való dolog, mégis dicsekszik ezzel, hogy ő 14 éves majdnemhogy gyerekekkel foglalkozik. Beteg az agya. És itt szerintem nem csak ebben nyilvánul meg, hanem másban is.

2023. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!