Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha az exetek több hónappal a szakítás után áthívna szexelni, és újrakezdené, elmondanátok neki, hogy 1-2 nappal azelőtt voltatok valakivel? Ami nem komoly, csak laza. Egyrészt lehet azt mondani, hogy semmi köze hozzá, mert nem voltatok együtt, és hogy ezzel csak fájdalmat okoznál neki, és lehet buknád az újrakezdést. Másrészt viszont a tisztesség azt kívánja, hogy elmond neki, már csak azért is, mert lehet fél attól, hogy elkap valamit vagy zavarná a tudat, hogy pár napja még mással voltál.
2023. febr. 22. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Elmondanám. Ja és ex-szel soha nem jönnék össze. Volt oka a szétmenésnek, nem? Ha nem, akkor nem egy stabil partner, szóval úgy sem mennék bele.
2023. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mert soha nem járatnám le magam azzal, hogy ugrok az exemhez, akivel hónapok óta nem vagyok együtt. Aztán még hogy bűntudatom legyen, hogy szingliként szexeltem, hát azt pláne nem tudom elképzelni.
2023. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
El, de nem részletezném. Ha később derül ki akkor úgyis konfliktus lesz. Ha nem fogadja el ezt így akkor... legalább látod, hogy nincs értelme újra kezdeni.
2023. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elkap valamit? Eleve alapnak kéne lennie a guminak az ilyen futó kufircoknál.

Amúgy meg nem dugnék az exemmel.

2023. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutna eszembe átmenni az exemhez szexelni, és a maágnéletem sem tartozik rá.
2023. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha újra akarnátok kezdeni? A védekezés meg olyan, hogy gumival is el lehet sokmindent kapni, orális szex útján, és lehet olyan állandó partnered lazábbra, akivel nem használtok óvszert, mert ismeritek valamennyire egymást, de csak erre jártok össze.
2023. febr. 22. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta lappal akarsz indulni, akkor jobb ha elmondod, ki tudja lehet ő is volt mással, másokkal.
2023. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra akarnám kezdeni, akkor azt nem úgy tenném, hogy elmegyek hozzá szexelni.


De a későbbiekbne, amikor tényleg összejöttünk újra normális kapcsolat jelleggel, akkor igen, elmondanám, hogy volt egy alkalmi amikor ő nem volt. Nem mintha köze lenne hozzá.

2023. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szólnék a barátaimnak, hogy fogjanak vissza.


Nagyon kevés olyan helyzetet tudok elképzelni, ahol elfogadható az újrakezdés. Pl távkapcsolat miatt megszakadt az egész, megbeszéltétek, hogy nem akartok távkapcsolatot, aztán pár év múlva újra egy városban éltek és összejöttök.


Nem vagyok hajlandó nem egészséges kapcsolatban élni.


Amúgy nincs exem (az első párommal még együtt vagyok), nem vetítem ezt senkire.

2023. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Őszinteség, a bizalom alapja egy kapcsolatban.

Mi a kérdés?

2023. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!