Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha az exetek több hónappal a szakítás után áthívna szexelni, és újrakezdené, elmondanátok neki, hogy 1-2 nappal azelőtt voltatok valakivel? Ami nem komoly, csak laza. Egyrészt lehet azt mondani, hogy semmi köze hozzá, mert nem voltatok együtt, és hogy ezzel csak fájdalmat okoznál neki, és lehet buknád az újrakezdést. Másrészt viszont a tisztesség azt kívánja, hogy elmond neki, már csak azért is, mert lehet fél attól, hogy elkap valamit vagy zavarná a tudat, hogy pár napja még mással voltál.
2023. febr. 22. 10:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom. Szerintem is az őszinteség egy kapcsolat alapja, másfelől viszont lehet én se akarnám tudni, ha tegnapelőtt még mással volt, mert lehet elmenne a kedvem.
2023. febr. 22. 11:49
 12/12 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nem, de attol fugg.


Pl. ha gumi nelkul csinaltam massal, akkor vele vagy gumit huzatnek (ebbol levagja, hogy mi van), vagy beszelnek vele.

2023. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!