Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek a hatalmas fizetés különbséget egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok, ahol a nő nem keres jól a férfi meg igen, a nő szemszögéből érdekel. 500 ezer vagy több különbséget hogy viseltek lelkileg?
2023. febr. 22. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a lelkemhez, gyakorlati kérdés lesz, majd ha eljön az ideje.
2023. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Én jól. Nem strapálom magam rajta, önérzeti kérdést meg pláne nem csinálok belőle. Az én tudásom, képességeim nem érnek annyi pénzt a munkaerőpiacon, mint az övé, na bumm. Ő egyéni vállalkozó, programozó, külföldi cégeknek csinál megbízásokat, nyilván helyi árszabással, ezzel én értelemszerűen a kis multis alkalmazotti béremmel nem tudok versenyezni. Nem a személyiségünk vagy a párkapcsolatunk minőségének mutatója a fizetésünk, így nem is kell ezen pattogni szerintem.

Nyilván ehhez kell az is, hogy a jobban kereső fél ne éreztesse semmilyen módon, hogy ő bármivel is többet tesz le az asztalra, ne nézze le amit én csinálok, csak mert töredékét keresem az ő bevételének. Ha egyenlő félként kezel, akkor én annak fogom magam érezni, és ez így is van rendjén szerintem.


Közös kassza van, amúgy. Másképp a gyakorlatban kicsit drasztikusak lennének a különbségek.

2023. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet èrtek a kettesel. Addig amíg a másik egyenlő fèlkènt bánik a kevesebbet keresővel nincs problèma. Az èn párom is sokkal többet keres nálam. Amikor összejöttünk, akkor viszont ez nem így volt, a fizetèsünk kb ugyan annyi volt. Szerencsère azèrt mert ő jobb állást kapott nem változott meg felèm, sőt olyan aranyos ès kedves amikor olyan helyekre megyünk ahová eddig nem engedhettük meg. Látszik rajta a lelkesedès, ès boldogság hogy megadhatja ezeket nekem.
2023. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szeretem kevesebbnek érezni magam egy kapcsolatban. Engem úgy neveltek, hogy álljak meg a saját lábamon is, keressek annyit, hogy ne egy pasira kelljen támaszkodnom. Így igazából mindent meg tudok engedni magamnak, amit szeretnék, nem esne jól, ha a pasim vinne mindenféle drága helyekre, én meg nem tudnám mivel viszonozni. De sok nő van, aki meg egy percet nem dolgozott életében, el van tartva, és nincs gondja ezzel. Legalábbis látszólag, bár ezeken a nőkön mindig érezni a kiszolgáltatottságot, azért szoktak úgy beszélni a pasijukkal, mint a kutyával.
2023. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is sokkal többet keres nálam, de ez soha nem volt probléma!

Ő mindig azt mondja, hogy ez bármikor válozhat! Hozhatja az élet azt is, hogy majd egyszer én keresek jobban!

Ő soha nem dörgöli ezt az orrom alá és én sem tenném!

2023. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk alapban én vagyok nő létemre a családfentartó.Semmi gond nincs ebből.

Nekem úgy jó a férjem ahogy van Akkor nyílik ki a bicska a zsebembe mikor az ex felesége és a felnőtt gyereke30+követel mikor ő még magát is alig tudná fentartani a jövedelméből.

Én meg úgy érzem ha egy senkinek néznek a munkám eredménye se kelljen.Sőt a fiatal úr dolgozzon meg a maga boldogúlásáért elég idös hozzá.

2023. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismerkedtünk, még nem keresett kiemelkedően, később rábeszéltem egy váltásra és onnantól nagyon nagy lett a fizetésünk közti különbség, de egyáltalán nincs belőle probléma. (ha nem bíztatom akkor még mindig ugyanott lennénk). Ráadásul a támogatásom, a rendezett otthon, a harmonikus légkör neki nagyon fontos ahhoz, hogy jól teljesítsen, ebből merít erőt és büszke is a "családfenntartó" szerepére. Ha az lett volna, hogy beleülök a jóba, zavarban lettem volna sztem.
2023. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Váltottam én is jobban kereső állásra, na ez meg a férjnek nem tetszik, hogy én is akarok annyit költeni, mint eddig ő.
2023. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nőként én keresek jobban, több mint a dupláját.

Nincs belőle probléma, szerencsére a férjem sem egy komplexusos idióta, így örül neki, hogy ketten együtt jól keresünk és kényelmesen élünk.

2023. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én nőim mind tövbet kerestem . Igaz en csak 6 oraba dolgozok havi 200 ert . Noim 300-500 ezer kozott voltak. Engem nem erdekelt nagyob. Anyam kajat csinal nekem , hetvegente meg elverek 30 ezret.
2023. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!