Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptam egy nagy pofont egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy nagy pofont egy lánytól.Olyat mondtam amit nem kellett volna.Lányok nektek mi kell vagy kellett ahhoz,hogy kiosszatok egy hatalmas pofont?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha 8 napon túl gyógyuló, rendőrségi ügy is lehet belőle.
2021. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

#1:egy pofon hogy lenne 8 napon tul gyogyulo, te szerencsetlen?! faj, kellemetlen, de altalaban 1 ora mulva mar nyoma sincs.


nem pofoztam meg fel senkit, nem vagyok hive, de lehet letezne az a helyezt, ami kihoz a sodrombol. mit mondtal neki?

2021. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Biztos megérdemelted.
2021. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Minden pofont megérdemelsz amit egy csaj oszt ki. Én is kaptam már, azt is megérdemeltem. Átlag nő ritkán pofozkodik.
2021. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Én csak akkor vetemedek fizikai “agresszióhoz” (bár az az egy darab pofon maximum az egóját szokta sérteni a pasiknak, annyira nem tudok nagyot ütni, hogy fájjon), ha a kiváltó ok is fizikai volt. Lásd: eddig olyanokért vágtam pofon embereket, hogy random idegenek fogdostak nyilvános helyeken, vagy valamelyik barátnőmet bántalmazták/zaklatták fizikailag.

Ha valaki “csak” csúnyán beszél velem, maximum visszaszólok, vagy mélységesen megvetem és onnantól messzire elkerülöm az illetőt.

2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Azok a nők, akik pofozkodnak, úgy gondolják, hogy ők is tudnának olyat művelni, amiért a férfitól járna nekik a pofon?
2021. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem pofozkodok, mert nem akarom, hogy megöljenek. Nőként nem lehet férfimódra nevelő célzatú pofonokat osztogatni, mert belehalsz.
2021. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, mit mondhattál neki. Biztosan megbántottad, felzaklattad de normális párkapcsolatban ilyesminek nincsen helye. Akkor sem ha a nő pofozkodik, mert az ilyen viselkedés akkor is problémás ha nincs akkora ereje, mintha egy férfi adná a pofont. Szerintem gondolkozz el a továbbiakon.

Ha az én párom ütnr meg akkor már nem lenne a párom.


24/n

2021. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Először és utoljára 14 évesen kevertem le egy pofont egy másik lánynak mert lekurvázta az Anyámat. Ez már csak az utolsó csepp volt amúgy.
2021. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

#7


A 3-as válaszból látszik, hogy a "nagy egyenlőség" időszakban még mindig divatos az a felfogás, hogy a nő megütheti a férfit, de fordítva nem.


Ha mondjuk ez egy étteremben történik a vendégek biztos azt gondolnák, hogy a férfi milyen aljas volt, biztos megérdemelte. De ellenkező esetben mindenki fel lenne háborodva.

2021. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!