Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés

A hétvégét vidéken töltöttem a családommal, a párom nem jött velem. Tegnap este azzal fogadott, hogy miután este 10-kor elmentek a barátai tőle ő még elment a belvárosba bulizni, mert egy kolléganője elhívta, mivel egy ismerőse játszott egy helyen. Bár ő csak éjfélig tervezett maradni mégis fél 4 körül ért haza... Hab a tortán, hogy egy 45 év feletti pasi huszonéves lányokkal bulizott. Én ezen kiakadtam, megmondtam neki, hogy nekem állandóan húzza a száját, ha a barátaimmal vacsorázni vagy programozni mennénk, mert ő már nem mozdul ki, sokba kerül, nem megy be a belvárosba, de ha a huszonéves csitri kolléganője hívja, akkor egyből pattan és buszozik éjszaka a városban, na meg persze veszi a 4000 forintos italokat. Felróttam neki azt is, hogy egész este vissza sem írt nekem, nem reagált a történésekre körülöttem, de bulikázni volt energiája és kedve. Állítólag csak táncolt, nem volt senkivel semmi, de persze ezt sosem tudhatom mert bármit kinézek belőle...😃

Egész éjszaka éhen pörgött az agyam és csak szomorúbbnak érzem magam miatta. Ő lerázta magáról az egészet, csak én csinálok ebből problémát, nekem esik rosszul, hogy egy xy nőci bulija is fontosabb neki, minthogy velünk eljöjjön inni egy kávét.

Egy dolog korrekt tőle, hogy legalább elmondta, mert amúgy lehet sosem jövök rá.

Ma szeretnék vele beszélni, hogy bár azt hiszi ez semmi, de igenis a lelkembe tiport ezzel és lehet, hogy az egész kapcsolatunkat át kellene gondolni...

37/N



2023. febr. 27. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Rég félrekúr.

Fától az erdőt...

2023. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Én szívesen kávézok veled.
2023. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell vele erről beszélni, szakítani kell vele.

Nem foglalkozik veled, de ugrik a 25 éves nőnek.

Lehet nincs köztük semmi, de a bulin benne van a pakliban hogy mással kavar.

Mit kell neki magyarázkodni, amikor nem érti és főleg nem is érdekli ami téged bánt jogosan?

El kell engedni hagyj bulikázzon továbbra is, inkább ismerkedj más férfiakkal hátha akad olyan aki az ellenkezője a párodnak.

2023. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
En is atgondolnam ezt a kapcsolatot. Vannak alapveto dolgok az eletben. Nem szarunk az asztalra, meg nem hajtjuk a fruskakat, amikor nincs otthon az asszony. Aki ezt nem erti, nem fogja fel, attol azert komoly dolgokat ne varjal.
2023. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

"de persze ezt sosem tudhatom mert bármit kinézek belőle...😃"

Ez mindent elmond erről a kapcsolatról. Nem bízol benne semennyire, tehát nem érthető számomra, hogy ilyen vélemény után mi tart mellette. A deszereted kifogás nem magyarázat, főleg lassan 40 évesen.

2023. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

"Állítólag csak táncolt, nem volt senkivel semmi, de persze ezt sosem tudhatom mert bármit kinézek belőle...😃"

Innentől mindegy is a kontextus, ez a kapcsolat lóf.szt nem ér már. Félre ne érts, a kontextus is gáz, de egyúttal lényegtelen is innentől.

2023. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jogos. Látszik, hogy a te érzéseidet nem veszi semmibe, nem szeret igazából. Valószínűleg jó, hogy vagy neki fix pontnak, valószínűleg könnyebben is megél így, vki megosztja vele a házimunkát... ez nekem eléggé lelombozó lenne, ha még azután is, hogy elmondom, hogy ez mennyire és miért zavar, kb. az lenne a reakciója, hogy "ez semmi, ne drámázzá'".
2023. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút... és keresned kéne egy FÉRFIT...
2023. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!