Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés

4 hónapja lakom a párommal. Most 5-6 napja betegeskedtem. Fájt a torkom, lázas voltam.

Csütörtök reggel megkértem, hogy vigye le a kutyát, mert én késôn érek haza. Pár óra múlva írtam neki, hogy hazamegyek, nagyon rosszul vagyok. Másnap tudtam meg, hogy nem vitte le szegény kutyát, mert úgy gondolta, hogy nem kell, ha korábban érek haza.

Pénteken kijelentette, hogy hétvégén takarítsuk ki a lakást. Én aznap kitakarítottam a fürdôt és elmosogattam, hogy hétvégén ne kelljen, ô persze azóta se csinált semmit.

Szombaton elrángatott a tescoba, tekintve, hogy nincs autónk, ez kb 3 órás tortúra. Miután hazaestünk, én órákat döglôdtem az ágyban. Mikor kb. észhez tértem megkért, hogy fôzzek ebèdet. Teljesen ledöbbentem, hogy ennyire nem képws. A kutya még oké, de ez már kezdett bántani.

Gondolom a tegnapi miatt teljesen visszaestem, csak kutyát sétáltatni másztam ki az ágyból, egyébként aludtam. Erre elkezdett bántani, hogy milyen lusta vagyok, és nézzek magamra... Csak pislogtam, hog beteg vagyok és megjött, szerintem ez elég ok, hogy pihenjek.


Teljesen le vagyok döbbenve, eddig egy nagyon törôdô és figyelmes fiút ismertem meg benne, most pedig a kisujját se mozdítja értem. Emellett elkezdett "p*csaképûnek" hívni, amit szintén nem tudok hova tenni. Ekkor összeszedtem magam, és elmondtam neki, hogy ez mennyire bántó. Azt ugyan nem érti miért, de nem fog többet így hívni.

Most látva, hogy a kérésem ellenére picit se ápolt, elbizonytalanodtam benne.

Tavaly januárban beteg volt, akkor én költöztem hozzá és 0-24 láttam el, és takarítottam utána, ha pl öszzehányta a fürdôt. Így azt se mondhatja, hogy "bosszúból" nem ápolt.


2015. nov. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen jogosan kimutatta a foga fehérjét...
2015. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez így szép meg jó, de azért ugye kinyitottad a szádat? Mondjuk mikor te takarítottál, utána megkérted, hogy akkor ő takarítsa ki a nappalit, hálót, stb?


Vagy mikor megkért, hogy főzzél, akkor nem mondtad neki, hogy láthatná, hogy a halálodon vagy, mi lenne ha ő főzne? Vagy csak némán bólogattál neki?


Aztán a vásárlásnál nem mondtad neki, hogy szarul érzed magad, inkább kihagynád a vásárlást?


Amikor lustának titulált, akkor nem mondtad neki, hogy 3 napja lázas vagy, mégis hogy gyógyulnál, ha nem pihennél?


Egyébként minden sértettséged jogos, de közben azért kinyitottad a szádat is vagy csak némán tűrted?

A leírásból simán el tudom képzelni, hogy aznapra úgy gondolta, hogy szarul vagy, a többire pedig már nem, mert te gyakorlatilag azon kívül, hogy búval bszott képet vágtál, nem csináltál semmit. Nem szóltál neki, hogy mocsok beteg vagy, alig állsz a lábadon, csak némán feküdtél egész hétvégén.


És mondom, nem sértés, mert teljesen jogos és alapvetően azért ezt magától is észre kellett vennie, de ha te az ég világon semmit nem szóltál csak annyit, hogy "jajj, bánt, hogy így hívtál", akkor nem is fogja tudni, hogy tényleg bajod van.

2015. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A kutyasétáltatáson kívül mindenért szóltam, illetve ahányszor kimásztam az ágyból pisilni panaszkodtam, hogy milyen rosszul vagyok, mennyire ki vagyok száradva.

A vásárlásnál kijelentette, hogy nélkülem nem megy neki, mert én tudom, hogy mik kellenek...

Nem vagyok az a típus, aki hosszú távon elhallgatja, hogy mi a baj.

2015. nov. 15. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Aha, lakva ismersik meg az ember. De miert is vagy meg mindig vele? Ingyen lakas?
2015. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ingyen, mert az enyém...
2015. nov. 15. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos ezesetben akkor valóban igaz..lakva ismerszik meg az ember. Persze most nem azt mondom, hogy egyből szakíts, de érthető ha ez okozott benned egy törést, én is így érezném.


Ha meggyógyultál, kipihented magad, akkor ülj le vele erről beszélni és kerek perec mondd meg neki, hogy egy fsz volt, hogy ennyire semmibe vette az állapotodat és hogy még ilyen állapotban is kitöröltette volna a seggét veled. Nem finomkodnék.

Aztán vagy meg tudjátok oldani és figyelmesebb lesz veled a továbbiakban, vagy nem. Nem írnám le őt azonnal, de azért ezt a helyzetet keményen tisztáznám vele.


Ezt a "pcsaképűt" egyáltalán nem tudom hova tenni..erősen súlyosbítja a helyzetet. Az egy dolog, hogy ennyire figyelmetlen volt veled, de ezutóbbi sértegetés. Ezt is felrónám neki a helyedben.


#2

2015. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek elég intő jelek arra, hogy ne akarj a továbbiakban vele lakni... Nem egyszeri kis botlások, hogy mérgében rád kiabál valami csúnyát vagy elfelejti az évfordulót. Elég lekezelő és bunkó volt, én ezen nagyon elgondolkoznék.
2015. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Valóban le kell ülnöm vele beszélni. Az, hogy 2 percenként azt mondja, hogy szeret nem helyettesíti a törôdèst, csak lassan üres szóvá válik.

Ez a lakva ismerszik meg a másik pedig nagyon igaz. Egyre inkább érzem, hogy mind anyagilag, mind érzelmileg kihasznál.

Ami kellemetlen, hogy most ô betegedett meg és egyszerûen nem megy sajnálnom.

2015. nov. 16. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

" egy nagyon törôdô és figyelmes fiút ismertem meg benne, " - igen, az elején mindenki "viselkedik" - aztán belefárad, és akkor megismerheted, milyen is.

Ilyen: selejt, senkiházi... mondom férfiként.

2015. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos, és egy felnőtt embernekk magától kellene tudnia,hogy mit csináljon,yzóval,persze mondd neki,de egy normális kapcsolatban ez nem ígyműködik szerintem valami az alapoknál nem stimmel.Az meg,hogy ilyet mondrád,egyszerüen elfogadhatatlan,én biztos,hogy kirúgnám!Ha még csak meg sem sajnálod,szerintem nem szereted (már)ugyhogy dobd ki.
2015. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!