Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan erzem magam megbantva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzem magam megbantva?

Figyelt kérdés
A paromnak igaza van, a problemat megbeszeltuk, igyekszem valtozni (meg a parom elott felismertem a problemat), de ehhez ido kell, o pedig allandoan felhozza es ugy erzem sosem fog sikerulni. :(

2018. júl. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek, akkor nem túl korrekt a párod részéről, hogy mindig felhozza. Bár így konkrét információ nélkül nehéz bármit is mondani.
2018. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat kedves elso, azert is, mert konkretabban nem ismertettem a helyzetet es igy valoban eleg nehez valaszolni ra. :)
2018. júl. 9. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy teljes erővel igyekszel változni? Nem lehet, hogy a párod nem érzi, hogy megteszel mindent? Nálunk hasonló volt, párom mondta, hogy változtat, de mivel sosem láttam változast, mindig felhoztam neki. Mióta teljes erőbedobással igyekszik, leszálltam róla.
2018. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
olyankor mindig csak mond azt, hogy bla bla bla bla bla bla bla
2018. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2: Nálatok milyen változásról van/volt szó?

Es kedves utololso, nalad a pont, nem sok valaszt el tole. :D

2018. júl. 9. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:

ha valamit mondanak csak mond, hogy ja ja ja

és gondold azt, hogy kit érdekel, csak bla bla bla

És mond ki, hogy bla Bla Bla Bla Bla!

2018. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!