Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés
Párommal pár hónapja vagyunk együtt. Megismertünk közben egy lányt, akivel jóba vagyunk (nekem vannak is vele közös óráim, meg mondthatni haverok vagyunk). A lánynak nagyon látványosan tetszik a párom, aki szerint ez nem igaz, mert a csajszi másokkal kavar. De chatelnek szinte napi szinten, engem meg ez már zavar. Nem hiszem el, hogy a barátom ennyire vak, és nem látja át ezt a dolgot. Nem nézem ki belőle, hogy megcsalna, vagy bármi, mert amúgy nagyon jól megvagyunk. Mégis hihetetlenül bánt ez az egész, nagyon rosszul esik amit művelnek. Most próbálom hideg fejjel átgondolni, hogy valóban jogos-e a kiakadásom,ti mit gondoltok?
2021. okt. 15. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Jól érzed,a csaj már behálózta.A párod meg teszi a hülyét,hogy ő nem lát semmit mert biztos kötőhártyagyulladása van.
2021. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged bánt. Tudja ezt a párod?
2021. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Én is így gondolom, hogy csak teszi a hülyét.

#2

Tudja, de mindig azzal jön, hogy csak barátkoznak, és nem érti mi a bajom, mert én mutattam be őket egymásnak.

Már a szakításon gondolkodok,mert ez szerintem csak rosszabb lesz.

2021. okt. 15. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Jogosan bánt

Én biztos kiakadnék

Ha van párom miért kell mással beszélgetni

Ja igen barátkoznak…aztán meg szerelmesek lesznek egymásba

2021. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem lehet,hogy túlgondolod? Olyat látsz bele ami nincs ott?


Gratulálok amugy mindenkinek, aki egyböl féltékeny, föleg egy közös barátra. Aztán csodálkoztok, hogy miért van kevés barátotok? Miért kell így látatlanban egyből féltekenykedni?


Írtad hogy megbízol a párodban, akkor mi a gond? Jelezheted neki, hogy csak okosan, de valószínű, hogy a párod nem akar töle semmit.

Azért ha a csaj felé nem is, a parod felé legyen mar bizadalmad.

2021. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így szokott kezdődni,előszőr értetlenkednek aztán téged állítanak be hülyének.Az meg kamu,hogy a csaj más pasik után fut akkor nem irna a párodra.
2021. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Jaj felejtsük már el ezt a férfi nő barátságot.Nincs és pont.Ismertem olyat,hogy barátok de az nagyon régi gyerekor és nem dumáltak minden nap.
2021. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakits aztan hadd jojjon ossze a csajjal es legyen bolog. Nem latod hogy utba vagy?
2021. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is mesélek olyat mikor váltig bízonyítani akarja az egyik,hogy csak barát.Az egyik nő ki volt akadva,hogy a legjobb gyerekkori barátka dobta,mert a felesége nem bírta elviselni a barátságukat.Végül kiderült azért,mert együtt vacsorázott a két pár a nő kicsit felöntött a garatra és szó szerint a legjobb barátja ólébe ült símogatta és puszilgatta a feleség előtt.Na ennyit a legjobb barátról,egy férj lehet elnézi de egy feleség soha.
2021. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez mindig a konkrétumoktól függ. Látatlanba nehéz megmondani, hogy "olyanok"-e a beszélgetések akár online akár offline vagy nem.


Vannak csajok akik eleve ilyenek, mindenkivel flörtölnek.


Engem az zavarna hogy a barátod leszarja neked mi esik rosszul.

2021. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!