Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tutyimutyinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tutyimutyinak érzem magam a kiszemelt csaj mellett?

Figyelt kérdés
Az eddigi barátnőim mindig azok a tipikus városi műkörmös, póthajas csajok voltak akikkel elmentem egyet wellnesezni néha vagy beültem a moziba, kávézóba vagy hasonlók. Most viszont nagyon megtetszett egy lány párszor el is hívtam randira de itt jött a probléma. Ő az a tipikus ízig vérig vidéki, vadóc csaj aki a jég hátán is. Őt nem köti le a mozi vacsi ő túrázni akar, vadvízi evezni vagy sziklát mászni. Két hete meg akartam lepni egy wellnessezéssel de közölte hogy neki jobban fekszik egy sátorban kempingezni az erdőben. Birkózánál is simán hátra csavarta a kezem pedig fele akkora mint én. Vasárnap voltam náluk ebédelni és közölte hogy a tyúkhúsleveshez ő vágta és bontotta a csirkét. Ő az a típúsú lány akit ha bedobsz egy farkasfalkába akkor vezérként jön vissza (nyilván ezt képletesen kell érteni) Nagyon tetszik a lány de én nem az ilyen talpraesett harcos Xena stílusú nőkhöz vagyok szokva hanem okyanokhoz amilyenek az előző barátnőim voltak. Mit gondoltok be lehet "törni" valahogy vagy engedjem el?

2023. febr. 27. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem o kemeny, te vagy egy elkenyeztetett, puhany cosmopolita. Tetszik, ahogy elvagy ajulva a csajtol, szerintem csak atlagos, normalis ertekrenddel. De kinezem belole, hogy siman megkur teged egy strap-on-nal.
2023. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát.. megteszett a csaj, és.. "be akarod törni" azaz meg akarod változtatni?


Ha tetszik, minek akarod megváltoztatni? Teljesen értelmetlen. Az még eszedbe se jutott, hogy esetleg tanulj tőle valamit?

2023. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni. Vagy szeresd így, vagy keress mást.
2023. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy: ha nem jó így, akkor nem is tetszik. Vagy te komolyan tetszésnek nevezel annyit, hogy valakit ránézésre dugnál? A csaj nem a te stílusod. Lehet, hogy szép, de nem érdeklődsz iránta igazán, csak a farkad áll. Ha igazam van, hagyd békén.

Kettő: miért pont ő változzon meg? Változz meg te. Ő talpraesett és érdekes.

Három: amikor szakítasz vele, ne próbáld őt lehúzni, ne mondd neki, hogy ő túl ilyen, túl olyan. Azt mondd, amit ideírtál: "tutyimutyinak érzem magam melletted". Csak hogy a megfelelő helyen tudja kezelni ezt az elutasítást, nehogy magában keresse a hibát.

2023. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül sem kell betörni. Úgy kell szeretni, ahogy van. Egy határozott, önálló nőt csak egy magabiztos férfi tud szeretni, aki nem azáltal érzi magát többnek, hogy "betöri" a barátnőjét. Ha nem vagy elég egy ilyen csajhoz, térj vissza az előző típushoz, egyszerűbb lesz az életed az biztos.
2023. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kellenw a fenenek ilyen kannibal aki tyukokat gyilkol.. jo hogy nem eszek hust!
2023. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nem őt keresed.
2023. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keves az onbizalmad. Meg ha varosi vagy, akkor is szedd ossze azt amiben jo vagy es fejleszd magad. Pl. Tanulj meg sakkozni vagy veszelj jobban idegen nyelven, fussal gyorsabban mint o...legyen vm amire felnezhet
2023. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De amugy ha te kenyelmes wellness ficsur vagy, ne eroltesd magadra az erdot. Nem lesz jo vege ha megeroszakolod magad hogy mas legyel...
2023. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!