Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz szülinapi ajándéknak egy éttermi vacsora?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy értem, a párodtól. Nem olyan, mintha elfelejtette volna, vagy nem szánt időt arra, hogy kitalálja, minek örül a párja?

Te mit szólnál ehhez?


2023. febr. 27. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Étterem függő. Egy különleges étteremben vacsorázni nagyon jó élmény lehet. Egy olyan helyen, ahová kicsit ki is lehet öltözni, van hangulata.

A sarki kifőzde gáz lenne.

2023. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És a kettő közötti?
2023. febr. 27. 14:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok mindentől függ. Én pl nem szeretek étterembe járni. De aki szeret, annak ez szép ajándék lehet, egy különleges(ebb) helyen.
2023. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden ajándék lehet jó és minden ajándék lehet gáz - attól függ, örülne-e neki a másik. Ebben az esetben pl. kérdés, hogy kifejezetten szeret-e az ajándékozott étterembe járni, milyen gyakran mennek el étterembe, milyen étterembe viszi a párja (pl. ha vmi nagyon puccos, az 100%, hogy nem az utolsó pillanatban összemókolt vmit kategória, mert van egy pár hely, ahova nagyon nehezen lehet asztalt foglalni "emberi időben", nemhogy utolsó pillanatban odacsörögni).


Én pl. örülnék egy kifejezetten szép helyen egy vacsorának, ha olyan a konyhája, amit szeretek (én pl. az indiai kajától eddig mindig rosszul lettem, és ha odavinne a párom, na az, ami azt mutatná, hogy nem ismer) - az legalább maradandó emlék. De ha olyan hű, de nagy ajándéknak akarna vki beállítani egy sarki menzára való kiruccanást, az már zavarna.

2023. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Mondjuk nálunk, ahol sem én, sem barátnőm nem szeretünk étterembe járni, egyáltalán nem lenne nyerő ajándék. :-) De másnál meg simán lehet, hogy igen.
2023. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam azt kapni "ajándékként". De mi amúgy is gyakran járunk étterembe.
2023. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Ajándékba szerintem nem illik közös dolgot adni. Évfordulóra oké, de a szülinap az övé, így evidens lenne, hogy az ajándék is olyasmi legyen, aminek személy szerint ő örülne, nem ti ketten.
2023. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
7: ez nekem kicsit kitekert gondolkodás. Egy csomó hobbim olyan, amit közösen lehet csinálni (pl. színház) - most legyek annyira önző, hogy ÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉN, és ki akarjam zárni belőle a másikat, nehogy ő is élvezze?
2023. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek #8!

En mindig élményt ajandekozok, és mindig személyre szabottat. Van, hogy beszervezem meglepiből a haverokat is, de volt már kettesben program is. Sosem volt "rám" panasz, sőt. Exeim legemlékezetesebb szülinapjai kétségkívül hozzám kötődnek, és a legtöbbnél én is ott voltam. Ha két ember őszintén szereti egymást, akkor az együtt töltött közös élménynek örül a legjobban, nem egy tárgynak. Szerintem a személyre szabás a kulcs. Ez csak akkor önző ajándék, ha például elviszem a másikat gokartozni, azért mert ÉN szeretnék gokartozni,de a párom ki nem állhatja.

2023. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Inkább otthon es 2-3 uveg bor sem artana mert mas fel litert siman megiszok .
2023. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!