Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Van egy férfi van párja 2 éve szimpatikusak vagyunk egymásnak és tetszünk is mindketten a másiknak.Mosoly rám, bókol, próbál hozzám érni stb. Nyilván nem érzi jól magát a kapcsolatban amiben van. Szeretnék vele lenni de nem szeretőnek. Szerintem ő sem csak ezt szeretné tőlem. Rosszul érezném magam ha én választanám szét őket.Nem tudom mit tegyek.
2023. febr. 27. 22:05
 1/7 A kérdező kommentje:
*mosolyog :D
2023. febr. 27. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt gondolod hogy nem èrzi jol magát a kapcsolatàban?
2023. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Különös jegy a nőknek, hogy önként mennek bele olyan kapcsolatokba, ami egy másik ember boldogtalanságát fogja okozni. Nem érzed kérdező, nem ordít a hang, nem szól a benső lényed, hogy ez így ahogy van, nem oké, hogy nem jó az egész?

Vagy inkább túl naív vagy, esetleg elbutult?

2023. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Nagyjából addig lesz izgalmas, amíg le nem nyúlod a másik nőtől. Szimpátia és tetszés... Annyi minden futott rajtam végig a kérdést olvasva, hogy egy napig írhatnám. Úgyhogy tudjuk le ennyiben: 🤢🤦😱💩🤬😵‍💫🤮🤡
2023. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, lehet, hogy ő csak szeretőnek képzelt el.
2023. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felesleges belemenni egy ilyen szeretősdibe, mert nem valószínű, hogy többet akar. Kell az érzelmi feltöltődés, a kaland, erre megfelelnél, hasznos lennél a számára. Az értékes pedig a párja.

Éveket pazarolná rá, várnád hiába, mert még nem hagyhatja ott, különböző kifogásokkal. Melletted meg mennek az évek, elszalaszthatod az igazit, aki büszke lenne rá, hogy hozzá tartozol. Bújkálva, egyedül hétvégén, ünnepeken, önként leértékelve magadat. Könnyebb nem elkezdeni, mint később kiszállni.

2023. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha két ev alatt bármit is(de főleg kapcsolatot) akart volna tőled, nem lépett volna már iranyodba? A mosolygás vagy nézés semmit nem jelent, ha valaki rámnéz vagy mosolyog, én is ezt szoktam tenni. Nem ment oda hozzad ismerkedni, de meg csak flort sem volt, kicsit sokat látsz bele. Plusz szerinted, ha te lecsapod öt egy másik no kezéről, akkor tőled nem “viszik” majd el ? :D
2023. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!