Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem ki mit csinálna?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom jelenleg egy kicsit mélyponton van.

Amit igyekeztünk megbeszélni kisebb nagyobb sikerrel

Éreztem a páromon a tábolságtartást és a közömbösséget.

Ma ismét beszélgettünk többször rákérdeztem hogy van e valakije válasz az hogy nincs

Én beblöffölten hogy tudom hogy írogatsz messengeren minden féle nőkkel

És igazam lett egy nővel írogat

Megkértem mutassa meg miről beszélgetnek

Elolvastam igazából semmi olyan nem volt benne de mégis bosszant a dolog

99% a lány ír rá jó reggelt! Hogy vagy? Milyen volt a hétvégéd stb

Kérdéseket ír erre a párom vissza ír és néha vissza kérdez

Hogy kezeljem a helyzetett?



2019. júl. 25. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

A mázlistája.Tőlem még egy nő se kérdezett ilyet.

Nagyon menő!

2019. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános információkra általános válaszokat fogsz kapni. Egy-két dolgot azért megjegyeznék, az, hogy van valakije és az, hogy egy nő ráirogat, amire ő imel ámal válaszolgat, hatalmas differencia.

Tény, hogy valamiért rápattant a nő, ezt nyilván a barátod hozta ki belőle, de ezek alapján még erős lenne azt feltételeznie, hogy van valakije, ergo ez alapján nem hazudott.

Hogy kezeld? Ahogy tudod, ahogy gondolod. Itt nincsenek valamiféle ultraintelligenciával rendelkező, telepatikus lények, akik mindenre tudják a választ és a megoldást.

El kell döntenetek, hogy javítható-e még ez, vagy csak nyűglődés lenne. Sokan úgy paráznak a szakítástól, mintha a karjukat vágnák le. Igen, nem jó dolog, igen vannak érzelmek még, meg kötődés, de amikor valami már végletesen elromlott vagy elért egy olyan szintet, ahol már csak kínlódás az egész, akkor jobb ezekből még méltósággal kiszállni.

2019. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Az a probléma, hogy szóba áll más nővel is rajtad kívül? Ebből miért következne az, hogy van valakije?? Mert az ég világon semmi sem utal erre. Azt meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy ha az ember kapcsolatban van, nem beszélgethet ellenkező neműekkel csak úgy?
2019. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg h írjon a nőnek h van barátnője,meg szereti,meg milyen jo fej vagy meg h te is baratkozz a csajjal ha olyan jofej,le fog pattanni.
2019. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, az nem merült fel benned, hogy élőben is beszélhetnek, és simán adhatja a csaj alá a lovat. Valahonnan csak elindult ez a chatelgetés, és nem biztos, hogy csak a nő nyomul, vagy hogy ő ezt bánja. Esetleg hogy csak jóban vannak.
2019. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!