Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem, vagy pedig valami ötletre,1 férfi hónapokig zsarolt, a többi lent?

Figyelt kérdés

Egy közös barát által, megismerkedtem egy férfival aki nős( a felesege is ott volt) , szuletesnapi party volt , eleg kesoig maradtunk fennt , a felesege viszont le fekudt aludni ! Az en ferjem pedig éppen nem volt ott !

A férfi próbált kezdeményezni, természetesen nemet mondtam neki , és közöltem vele , hogy van ferjem neki pedig felesege , és mondta, hogy a felesege nem érdekli, mivel nem jó a viszonyuk... Nem nagyon érdekel így el mentem lefeküdni !

Másnap, ír egy üzenetet a facebookon , mégpedig, bocsánatot kért, mert kezdeményezett ittas állapotban, írtam neki , hogy semmi baj, felejtsük ( nem akartam bajt a családjának) eltelik 1 nap , és megkeres facebookon az egyik barátja, aki figyelmeztet engem , hogy a barátja ( Tibor) mekkora aljas alak és vigyázzak vele ,

Természetes megkérdeztem , hogy miért?! A válasza pedig : a Tíbor azt mondta , hogy le fekudtetek amíg a felesege aludt !

Természetesen mondtam , hogy szó sincsen róla , a barátjának kellett bizonygassak,( eleg fura volt amúgy a dolog ) így hát , rá írtam a facebookon a Tiborrá, hogy : igye , hogy milyen jó , hogy nem történt semmi, ittas állapotunkban?!) Írta vissza , hogy sajnálatra nem volt semmi köztünk!

Tehát ezt befotóztam hamar és küldtem a barátjának, hogy bizonyítsam ( én hulye ) a barátja írta, hogy hisz nekem és vigyázzak, hogy mit csinálok, mert aljas a Tíbor!

A Tíbor irt újra a facebookon , hogy miújság , hogy vagyok , válaszoltam!( soha nem kellett volna )

Kezdtünk picit barátkozni, és néha -beszélgetni, ( gondoltam , hogy a haverja hazudott , mivel elég jó fej a Tíbor)

Én az ügyes véleményt kértem 1 képről ami rólam készült, hattal , bikiniben , mivel 1 festményt szerettem volna ( értett hozza , és állítólag festeni is szokott)

Innen jött a fekete leves !

- a képet elmentette , a google aszisztensbe ( azt hiszem, hogy ide )

Másik nap ismet írt , hogy kávézzunk , mondtam h bocsi de nem , érre kiakadt , mert , hogy miért ne ? Bezzeg küldtem neki képet , és hogy milyen szép vagyok , és , hogy megtetszettem neki ,de akkor sem találkoztam vele , felhívott ismet a Tíbor barátja és mondta, hogy a Tíbor csomó haverjának mutatta a képemet!

Huhhhh, innen tudtam , hogy veszelyben vagyok!

Kértem a Tibort , hogy törölje ki a képet , és többet ne is beszéljünk

Ő viszont közölte, hogy szerelmes lett belem , és ha nem állok vele szóba akkor öngyilkos lesz ! Itt megijedtem , hiszen van 1 lánya is !

Találkoztam vele , mert azt ígérte, hogy akkor ki törli a képet és utána békén hagy!

Találkozású k után 3 nappal újra hívott és mondta, hogy a kép megvan és nem törölte, és arra gondolt, hogy fel nyomja a facebookra és a férjemnek is elküldi! Mondtam neki , hogy beszéljük meg személyesen, mivel nekem is vannak mentett képeim , hiszen a beteg állatt állandóan készített képet és küldte att nekem!

Találkoztunk, a beszélgetésünket rögzítettem , a beszélgetésünkből ki derül, hogy nem volt köztünk semmi sem , meg csók sem , és az is kiderül , hogy ő ezzel foglalja el magát , hogy a házas nőkkel -beszélget , aztán zsarolja őket szexel , amit ismet le kameráz és onnan fizetni is kell , vagy ha nem fizetnek akkor a haverjaival is le kell feküdnie, aki nem teljesíti, azt ki teszi a facebookra áll profillal,

Innen már nagyon megijedtem, de tudtam, hogy rögzítek mindent ! Tehát , jó magamat is ki szerette volna tenni a facebookra , bosszúból, mert játszódtam vele ( pedig nem) de nem tett ki , mivel szerelmes lett nagyon ( állította)

Napi szinten minden órában írt , írt és írt , éjszaka is és hívogatott , különböző okokkal , nem szívesen beszeltem vele de akkor jött a zsarolás !

Elhatároztam, hogy le zárom az egészet és keresek 1 ügyvédet!

Sajnos mindeközben elvesztettem édesapámat ( 3 hónapja) tehát egy ideig nem zaklatott !

Eljött a mai nap, a mai nap felhívott a felesege , hogy megkérdezze , hogy le feküdtem e a férjével, mondtam , hogy nem a természetesen én voltam a szemében a sátán!

Azt válaszolta , hogy ő tudja , hogy le feküdtem a férjével, mert a ferje elmesélte a barátainak , a barátai pedig neki , és azt is tudja, hogy napokra elutaztam vele , és e mellett abortuszom is volt !

Mondtam, hogy rágalom! Hiszen semmi nem történt csak zsarolt , és e miatt nem tudtam elmondani és mert féltem!

Addig jutottam a Tíbor -féleségével, hogy néhány napon belül elmegyünk a férjéhez ( külön költözött az ota ) és a férje előtt von engem kérdőre és akkor a férje sem hazudhat , ha mégis, akkor meghallgattatom velük a hangfelvételt!

Amitől tartani valóm van az a kép és néhány csevegés!

Szerintetek ?

Igen , igen , hívás vagyok mert szoba álltam vele , de ezt nem gondoltam volna soha ! Beteg a férfi az már biztos A a ferjem meg nem tud az egészről, de félek, hogy összeveri a Tibort és ebből meg neki lesz baja !

Mit javasoltok ?

Vegreeee ki írtam magamból ...

Mi tennetek a helyemben ? Ügyvédhez nem mennek , mert bízom benne , hogy lezárul a nélkül is és nekem sem hiányzik a procedúra!



2018. jan. 19. 17:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
XDDD
2018. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

[link]

Még hosszabb de legalább jo!

2018. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Zavaros egy történet. Egyáltalán minek állsz szóba ilyen idiótákkal? A képküldést meg végképp nem értem. Ha figyelmeztettek rá, hogy ostoba az emberünk, akkor csak magadra vethetsz. Jobb lesz ezt tisztázni mindenkivel.
2018. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem ertem az egeszet. Hogy tud zsarolni teged egy olyan keppel amirol egyebkent is festmenyt akartal csinaltatni?
2018. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj , de nem értem ! Miért küldtel nekem filmeket ? Sajnos az én sztorim igaz !
2018. jan. 19. 17:58
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez a Tibor!
2018. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4/5

Igaz !

Viszont a fotoosreenen látszik, hogy én küldtem átt, és nincsen megfogalmazva , hogy miért !

Megértem, hogy az én hibám, nem amiatt írtam ki , hogy megkövezzetek, azt tudom , hogy hulye voltam , viszont néhány tanácsra lenne szükségem , hogy ki masszak ebből az egészből.

2018. jan. 19. 18:00
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
B... valaki ebbe időt öl, hogy kitaláljon és leírjon egy hosszú kamut.
2018. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8/8

Lehet ha te írtad volna , akkor én is kamunak veszem ! De sajnos , hogy nem az !

2018. jan. 19. 18:02
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyaltalan nincs problemad. Olyan kepet kuldtel at neki amit barkinek elkuldtel volna, le is akartad festetni. Ha elkuldi mindenkinek akkor mi van?
2018. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!