Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít féltékenységnek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít féltékenységnek és mikor nem bíznak egymásban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Húzható határvonal, hogy hol kezdődik a féltékenység?

Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy párjától elvárja: ne tegyen kódot a telefonjára (mert minek, ez olyan mintha nem bízna meg benne), vagy ha kóddal van védve, azt neki is tudnia kell, egyébként nincs bizalom. Én ezen eléggé meglepődtem, mert szerintem éppen itt kezdődik, hogy nem bízik meg az egyik fél a másikban: "hiszen kell a kód, hogy megnézhesse, nincs -e rejtegetnivaló" A kód azért szükséges, ha bármi történik a készülékkel, más ne férjen hozzá, valamint ha már telefon kódot meg kell adni, gondolom a többi belépési jelszóra is sor kerül...

Hallottam már olyat, hogy valakik társkeresőre beregisztrálták az egyik felet (hiszen csak kép kellett), írtak szöveget, amelyről úgy gondolták: hatásos lesz, majd ezt anonim módon elküldték a másik félnek. A fent említett "nem bízok a másik félben ezért kell a kód"-típusú kapcsolatban ilyet meg lehet beszélni szerintetek azzal, aki nem bízik a másikban egyáltalán?

Régen voltak olyan kéretlen e-mail-ek, amelyek figyelemfelkeltő szöveggel érkeztek, véletlenszerűen kiválasztott női neveken, általában valami hasonló tartalommal: "Szia Édes! Nagyon jó volt veled tegnap este, örülök, hogy átjöttél, képzeld itthon megint áll a bál, balhé van, de szerencsére kaptam egy jó oldalt, nagyon sok érdekesség van rajta, ezzel vígasztalódom, gyere át ha tudsz kérlek"

Gyanakvó féllel is ki lehet építeni olyan kapcsolatot, hogy hasonló félreértéseket meg lehessen beszélni például?



2019. jún. 15. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem valakiben vakon megbízni ostobaság. A világon senkiben nem szabad, még abban sem akit ismersz X éve, mert a kocka nagyon gyorsan fordul és másodpercek alatt fordul ellened bárki.


De állandóan kémkedni meg nyomozgatni is baromság, ráadásul megszállott dolog.


Marad az arany középút a "mindig félig nyitott szem" politikája. Amit mond azt elhinni, de azért nem észnélkül, hanem csak ameddig koherens, világos és logikus amit mond. Ha nem, akkor kell utánajárni. De nem feltűnően.

2019. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Na, az ilyen kódot követelo pasi repülne is azonnal. Meg jó, hogy az ujjlenyomatomat nem tudom odaadni.
2019. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!