Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rossz előjel? Mire véljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rossz előjel? Mire véljem ha a lányt alig ismerem és intim dogairól beszél?

Figyelt kérdés
Van egy helyes vidéki ismerősöm, de furcsa dolgai vannak. (Normálisabb) fiúk előtt jelenti be ha épp megjön vagy épp egy alsóneműje hiányzik. A lány nemrég múlt 17, amúgy TELJESEN normális(, kicsit fiús). Ez azt jelenti hogy könnyen kapható, fel akarja hívni magára a figyelmet, vagy mégis mire véljem? Nem akarok hal lenni a tengerben...
2010. okt. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Fenét. Ez azt jelenti, hogy barátnak tekinti őket.
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretnél valamit tőle? Amúgy, ha fiús, akkor azért az sok dolgot megmagyarázhat. :)
2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak azt, hogy a szülei nem tanították meg viselkedni.
2010. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék, kapok kisebb jeleket, sajnálnám ha ez -mivel rövid időről van szó- tényleg a "szimpla" barátságot vetítené elő, nem pedig a "bizalmat". Persze ez csak az amit szeretnék, köszi az eddigi válaszokat.
2010. okt. 5. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél azért, amit szeretnél. Csak bátran. :)
2010. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha fiús, akkor azért...mert haverkodik, nem szégyelli a többi fiú előtt ezeket a dolgokat...én is ilyen voltam/vagyok, és nem is értem miért kell a lányoknak mindig a szent szüzet játszani,mikor mindegyik menstruál,ugyanolyat szarik, sőt, fingani,orrot túrni meg böfögni is szoktak...persze ez nem jelenti azt, h mások előtt kell, de miért ne lehetne természetes, mindennapi dolgokról beszélni a barátok előtt?
2010. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a véleményeket, ebben a legutolsóban bíztam én is, de sajna eddig még nem találtam ilyen laza, de mégis normális lányt. Köszi hogy hitet adtatok :) (Mondjuk valahol elég ciki a világra nézve hogy így meg kell becsülni minden ilyen kivételt... - bár ez már csak az én véleményem.)
2010. okt. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!