Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő szerelmesen elkövett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmesen elkövette azt a hibát hogy hagyott magából kapcarongyot csinálni, hogy lehet ezt visszafordítani, és megtartani a férfit?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ameddig "megtartani" akarod az ilyet, addig sehogy.
2023. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha te még meg akarod tartani azt a férfit, akkor még mindig kapcarongy vagy. És az is maradsz mellette. Én őszintén nem értem, mi a francnak kell betegesen ragaszkodni egy emberhez, minden áron.
2023. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2023. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 #2 ha beolvasok neki és feltételeket diktálok vagy mehet, akkor van bármi esélye?

Halálosan elegem van már, a szívem mélyén meg akarom tartani persze, de ez nem folytatódhat így

2023. márc. 6. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
És mit csinálsz, ha nem felel meg a feltételeidnek?
2023. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább szenvedek nélküle mint vele.
2023. márc. 6. 10:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld meg.

De szerintem ha változtat is a viselkedésén, néhány hét után ugyanolyan szemét lesz mint eddig.

Az emberek nem változnak.

2023. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Legyél királynő. Nem beolvasol, hanem szépen higgadtan elmondod neki, hogy ez így neked nem jó, ahogy ő bánik veled, és kezdesz kitolatni a kapcsolatból, bár még szereted, ezért adsz még pár hetet a dolognak. Ha nem változik, akkor nagyon sajnálod, de el kell köszönnötök.

Aztán szépen elkezdesz saját magaddal foglalkozni. Elmész a barátmőiddel kávézni, keresel egy hobbit, veszel pár új ruhát, fosrászhoz mész.... Nem miatta, hanem magad miatt. Azért, hogy érezd magad jól a bőrödben.

Ha a pasas nem változtat, szépen higgadtan elengeded.

Vagy egy idő után leesik neki a tantusz és teperni fog, hogy visszakapjon, vagy találsz mást, aki úgy működik egy kapcsolatban, ahogy kell. Okos, kedves határotott királynő legyél, ne jégkirálynő, arra vigyázz. Menni fog. Szorítok!

2023. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
By Dora Gyula. Köszi! 🙏🏼🙂
2023. márc. 6. 11:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi, aki előtt ezt tetted magaddal, az ezentúl is a kapcát fogja benned látni. Nem sértés, csak tapasztalat.

Én az ilyen embert, aki konkrétan hagyta is ezt, nemhogy megtartani nem akarnám, kidobnám a p.csába.

Egy egészséges, egyenrangú kapcsolatban egyik félnek sem kell behódolni a másik felé.

Jártam én is így, ahogyan Te, azóta sokkal nagyobb önismeretre tettem szert, és tartásra is!!


Ja, a vér nem válik vízzé. Aki szeret, az nem akar bántani.

2023. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!