Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, nem érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem érdekel a párom. Más is volt így és sikerült visszafordítani jó irányba? Van úgy,hogy időnként azt érzed, hogy nem érdekel a másik és nem tudod mit akarsz tőle ? Sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi történt ma, ami változtatott ide és oda?
2022. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Valahogy ilyen a kedvem,hangulatom. Néha túl sok.
2022. júl. 16. 15:39
 3/22 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltötök együtt?
2022. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet mindenki érez néha. Nem lehet folyton szerelmesnek lenni, nem vagyunk képesek tartós boldogságra. De ha elmész sétálni vele a naplementében, vagy megnéztek egy romantikus filmet, megmásztok egy hegyet, szexeltek valami új helyen, vagy büszkén előadod a 20 éves osztálytalálkozón, hogy 10 emberből te vagy a kivétel, aki nem vált el... no ilyenkor majd nagyobb eséllyel érzed majd magad hálásnak érte, hogy van és kerülsz újra romantikus hangulatba. De ha nem kommunikáltok, ha csak megoldandó projektek és szürke hétköznapok vannak, ami uuuuuncsi, attól kihűl minden kapcsolat. Erre mondják, hogy tipikusan fél év, két év, elmúlik a rózsaszín köd, amíg minden magától ment, és onnantól dolgozni kell érte. Kérdés, hogy őérte akarsz dolgozni, vagy valaki mást hódítanál meg.
2022. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Most szünet van, vagyis nem vagyunk egy városban. De jó a nyugi most. Eltérő személyiségek vagyunk,én lazább,O érzékenyebb és sokszor megorjit ezzel. Talán ez az oka, hogy úgy érzem, néha nem bírom elviselni. Amúgy fantasztikus a kémia köztünk. Csak emberileg nehéz.
2022. júl. 16. 15:44
 6/22 A kérdező kommentje:
Igaz 4- es. Most mindent olyan semmilyennek látok és elvesztettem az érdeklődésemet iránta is. Leginkább csak úgy lennék vele felelősség, kötöttség nélkül, levegőt. Csak úgy lenni bele a világba. Nem keresek másik nőt
2022. júl. 16. 15:46
 7/22 anonim ***** válasza:

Én online ismerkedéseknél vagyok igy. Eleve nem is ismerem a másikat, szinte csak képről es pár adatot, és nem ártana vele csetelni beszélgetni.

De olyan hatalmas a közömbösségem még ebben a szakaszban, hogy nehéz leküzdeni nagyon :(

2022. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hááát van olyan, hogy a kémia nagyon jó, de nem illetek össze. Ezért nem érdemes lefeküdni túl hamar a másikkal, mert az egy függőséget okoz, és onnantól már nem látod tisztán, anélkül is kötődnél-e hozzá, tudtok-e mit kezdeni egymással az ágyon kívül is... És akkor lesznek ezek a se vele se nélküle kapcsolatok, ahol folyton veszekednek, aztán szexelnek, a problémák meg gyűlnek a szőnyeg alatt. Az a jó, ha az ember olyat tud maga mellett párnak, aki egyben a legjobb barátja is.
2022. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom. Kb 2 hónapja érzem, hogy mindent kötöttségek nélkül szeretnék az életemben. Csak úgy.Vele sem tudom mit szeretnék. Ket éve vagyunk együtt. Ezt mondtam neki, hogy leginkább arra vágyom,hogy találkozzunk csak ,szex és ne kelljen beszámolni az életemrol. Persze ez kiverte a biztosítékot
2022. júl. 16. 15:52
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazából megijedtem a szeretetehsegetol,attól ,hogy mennyire be tud porogni bizonyos dolgokon. Hogy nekem szimpla egyedulletre van szükségem,vagy haverokra és O ezt nem tudja jól kezelni néha
2022. júl. 16. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!